Pepperdine University

Graduate School of Education and Psychology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вища школа педагогіки і психології Pepperdine University є частиною новаторської традиції. Ми цінуємо академічну майстерність, інноваційне лідерство та роботу, яка служить більше користі.

Перша пропозиція

Модель успіху

Студенти GSEP готуються до різниці через практикуми, стажування та сучасні клініки в університеті - досвідчене навчання в більш високому ступені.

GSEP Hands-On Learning в цифрах - 2014

Наші програми

GSEP пропонує 6 магістерських програм, 4 докторські програми та програми підвищення кваліфікації для працюючих фахівців.

Місця розташування

Отримайте доступ до виняткової освіти в декількох кампусах по всій Південній Каліфорнії, а також в Інтернеті.

Факультет

У GSEP студенти взаємодіють з викладачами, які є вченими, які мають професійний досвід у своїх сферах.

Місія/>

Pepperdine University Вища школа освіти і психології (GSEP) є інноваційним навчання спільноти , де викладачі, співробітники та студенти різних культур і перспективи спільної роботи для сприяння в навчанні, соціальної мети, значущі послуги і самореалізації.

Як випускник школи в християнському університеті, GSEP прагне навчати і мотивувати студентів взяти на себе лідерські ролі в професії, які покращують і збагачують життя людей, сімей та громад.

У GSEP ми охоплюємо людську різноманітність, яку ми вважаємо природним виявом Божого творіння - у нашій роботі, спрямованої на розвиток навчання та обслуговування. GSEP розвиває, підтримує та захищає багатокультурну кваліфікацію.

Стратегії для виконання цієї місії є:

  • Сприяння дискурсу, який визначає тло, досвід та перспективу кожного учасника;
  • Рекрутинг, збереження та розвиток різних студентів, співробітників та викладачів;
  • Розробка навчальних моделей для практики в освітніх та психологічних умовах; та охоплення широких громад для сприяння розумінню та полегшення вирішення проблем різноманітності.

Наш дух, енергія та дії стануть натхненником освітніх та психологічних спільнот.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Магістра в TESOL

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2018 США Los Angeles Irvine + 1 більше

Програма "Майстер мистецтв з вивчення англійської мови до вимовників інших мов" (TESOL) готує студентів до навчання англійської мови як додаткової мови від дошкільного закладу через університетський рівень, як в США, так і за її межами. [+]

Формат "обличчям до обличчя". Однорічна програма.

Програма магістра з вивчення англійської мови для викладачів інших мов (TESOL) дає можливість кандидатам проводити вивчення викладання англійської мови як додаткової мови від дошкільного закладу через університет, як в США, так і за її межами. Всі курси узгоджуються з TESOL професійними стандартами навчання, розробленими TESOL / CAEP, і зосереджуються на створенні знань про систему англійської мови, придбання другої мови, мовну педагогіку та оцінку та складні зв'язки між мовою та культурою. Крім того, кандидати будуть розширювати та поглиблювати свої професійні знання, навички та диспозиції як рефлексивні вчені-практики, які співпрацюють у багатокультурному та багатомовному середовищі. Функції відмінної програми включають інтеграцію технологій, практикум на практикум та можливості участі у професійних організаціях та конференціях. Ця програма резидентів, що працює за повним робочим часом, складається з 32 одиниць, що відповідають потребам (1) місцевих кандидатів, які мають намір спеціалізуватися на навчання іноземних громадян та (2) міжнародних кандидатів, які бажають вивчати викладання англійської мови. Програма пропонується в Кампусі Малібу як когортну модель для завершення протягом одного академічного або календарного року (три терміни).... [-]