Park University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Парк університет був заснований в 1875 році, і є чотирирічний, приватною, некомерційною, спільне навчання, гуманітарний інститут зі ступенем програм, які повністю акредитованих навчальних комісії Вищої, член Північної Центральної Асоціацією коледжів і шкіл. Парк був названий в якості верхнього значення займає загальнонаціональної серед приватних коледжів та університетів із боку батьків і коледжів, онлайн ресурс для батьків коледжу пов'язані студентів-і не має поза державою навчання. Навчання в університеті Парк У приватній установі, класи Park 'S малі і цікавим. Професори забезпечити персональне увагу і підготувати студентів до навчання протягом усього життя. Зі студентами з більш ніж 120 країн, Парк надає можливості, щоб дізнатися про нові культур і отримати знання, щоб досягти успіху в глобальному ринку. Студенти, що надходять в Парк університету може завершити свої ступені в традиційних класів, в онлайн-класів, або поєднання традиційних та онлайн-класи в порядку, який відповідає їх потребам і підвищує їх освітній досвід. Наші онлайн-курси є інтерактивними, студент по центру, і вчив висококваліфікованих, досвідчених викладачів. Наша мета, щоб зробити його максимально зручним для Вас, щоб заробити вчений ступінь і побудувати свій успіх. Центр підтримки Академічний пропонує безліч послуг, щоб допомогти нашим студентам в їх академічної успішності та розвитку кар'єри Cente г надає послуги на всіх стадіях розвитку кар'єри. Напрямки навчання Парк Університет пропонує програми бакалаврату та магістратури ступеня в наступних областях дослідження:

Мистецтво, музика і театр БІЗНЕС Спілкування дослідження освіта ГУМАНІТАРНІ Інформація та Комп'ютерна наука / Математика МОВИ Лідерство і адміністрація Природничі науки Prelaw Premed / Медичні Суспільні науки і психологія

Акредитація Ступінь програми Парк університету "з акредитовані навчальних комісії Вищої, член Північної Центральної Асоціацією коледжів і шкіл.

Розташування

Парквіль

Park University

Address
Park University, 8700 NW River Park Drive
64152 Парквіль, Міссурі, США
Веб-сайт
Телефон
+1 816-741-2000

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації