Palo Alto University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1975 році в якості Тихоокеанської Вищої школи психології, Пало-Альто університету спрямована на поліпшення життя за допомогою освіти і досліджень в області психології якоря, клінічної підготовки та практиці в різноманітті культур, і обслуговування в громади по всьому світу.

Про

Пало-Альто університет (ГДН) є приватною, некомерційною навчальний заклад, заснований в 1975 році в Тихому Вища школа психології (PGSP), незалежної, професійної школи. PGSP був першим акредитованим в 1986 році регіональним органом з акредитації, Західної асоціації шкіл та коледжів. Він постійно акредитовані з тих пір. PGSP повторно включені в Пало-Альто університету в серпні 2009 року. ГДН присвячена освіті з акцентом в поведінкових і соціальних науках; заохочення майбутніх новаторів і лідерів на благо суспільства; накопичення знань шляхом проведення наукових досліджень і вченості найвищого рівня; і надання послуг населенню усвідомленого науки і вченості.

ГДНО також підтримує кілька міжнародного співробітництва, підтримку місцеве, клінічне навчання Практикуму в Китаї і Латинській Америці для студентів, які беруть участь в онлайн-MA ГДННА в програмі консультування. Університет також в спільному партнерських відносинах з багатьма громадськими організаціями, в тому числі Стенфордський школи медицини, Департаменту у справах ветеранів, Пало-Альто медичного центру та інших організацій психіатричної допомоги. Gronowski центр, університет членська організація, надає недорогі послуги з охорони психічного здоров'я, а також надання цінної, що охороняється навчання аспірантів Pau. Крім того, ГДН спонсорує кілька академічних центрів, присвячених дитяче здоров'я, заснований на фактичних даних психічного для LGBTQ клієнтів, передового досвіду в області різноманітності і позалікарняної допомоги, а також на основі Інтернету глобального охорони здоров'я. Заглядаючи в майбутнє, ГДН розробляють програми з надання допомоги, яка пережила геноцид в Руанді.

Місія, цінності та бачення

Місія

Залучення Minds і поліпшення життя людей на місцевому рівні і в глобальному масштабі за допомогою інноваційної освіти.

Бачення

В рамках спільного керівництва ми перетворимо в вимірних і підзвітною якості життя через психологізм, наукової строгості і співчуття до людства.

Основні цінності

Всі існуючі і передбачені програми повинні втілювати наступні основні цінності:

  • Різноманітність і включення в усіх починаннях (див Faculty заява про різноманітність і інтеграції)
  • Досконалість і відмінності у всіх аспектах програм і операцій
  • Інновації в гонитві науки, науково обгрунтованої практики і педагогіки
  • Оперативна прозорість
  • фінансова відповідальність
  • Сильні, відносини співпраці з місцевими, національними та міжнародними партнерами
  • Прагнення до особистого і професійного зростання кожного студента
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд Бакалавр природничих наук »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

M.A. Counseling

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 27 місяця September 2018 США Palo Alto США Інтернет + 1 більше

[+]

В кінцевому рахунку, студент несе відповідальність за забезпечення їх роботи на місцях сайту. Всі сайти Практикум повинні бути офіційно затверджений радником і клінічним директором навчання.

Контроль відбувається на сайті практикуму студентів і ГДН факультетом. Під час інтернатури року, студенти підтримують клінічний портфель свого досвіду, який в кінцевому підсумку стає проектом замковим.... [-]


Відео

PAU Faculty

Program Formats and Details