Palo Alto University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1975 році в якості Тихоокеанської Вищої школи психології, Пало-Альто університету спрямована на поліпшення життя за допомогою освіти і досліджень в області психології якоря, клінічної підготовки та практиці в різноманітті культур, і обслуговування в громади по всьому світу.

Про

Пало-Альто університет (ГДН) є приватною, некомерційною навчальний заклад, заснований в 1975 році в Тихому Вища школа психології (PGSP), незалежної, професійної школи. PGSP був першим акредитованим в 1986 році регіональним органом з акредитації, Західної асоціації шкіл та коледжів. Він постійно акредитовані з тих пір. PGSP повторно включені в Пало-Альто університету в серпні 2009 року. ГДН присвячена освіті з акцентом в поведінкових і соціальних науках; заохочення майбутніх новаторів і лідерів на благо суспільства; накопичення знань шляхом проведення наукових досліджень і вченості найвищого рівня; і надання послуг населенню усвідомленого науки і вченості.

ГДНО також підтримує кілька міжнародного співробітництва, підтримку місцеве, клінічне навчання Практикуму в Китаї і Латинській Америці для студентів, які беруть участь в онлайн-MA ГДННА в програмі консультування. Університет також в спільному партнерських відносинах з багатьма громадськими організаціями, в тому числі Стенфордський школи медицини, Департаменту у справах ветеранів, Пало-Альто медичного центру та інших організацій психіатричної допомоги. Gronowski центр, університет членська організація, надає недорогі послуги з охорони психічного здоров'я, а також надання цінної, що охороняється навчання аспірантів Pau. Крім того, ГДН спонсорує кілька академічних центрів, присвячених дитяче здоров'я, заснований на фактичних даних психічного для LGBTQ клієнтів, передового досвіду в області різноманітності і позалікарняної допомоги, а також на основі Інтернету глобального охорони здоров'я. Заглядаючи в майбутнє, ГДН розробляють програми з надання допомоги, яка пережила геноцид в Руанді.

Місія, цінності та бачення

Місія

Залучення Minds і поліпшення життя людей на місцевому рівні і в глобальному масштабі за допомогою інноваційної освіти.

Бачення

В рамках спільного керівництва ми перетворимо в вимірних і підзвітною якості життя через психологізм, наукової строгості і співчуття до людства.

Основні цінності

Всі існуючі і передбачені програми повинні втілювати наступні основні цінності:

  • Різноманітність і включення в усіх починаннях (див Faculty заява про різноманітність і інтеграції)
  • Досконалість і відмінності у всіх аспектах програм і операцій
  • Інновації в гонитві науки, науково обгрунтованої практики і педагогіки
  • Оперативна прозорість
  • фінансова відповідальність
  • Сильні, відносини співпраці з місцевими, національними та міжнародними партнерами
  • Прагнення до особистого і професійного зростання кожного студента
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

M.A. Counseling

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 27 місяця September 2018 США Palo Alto США Інтернет + 1 більше

[+]

В кінцевому рахунку, студент несе відповідальність за забезпечення їх роботи на місцях сайту. Всі сайти Практикум повинні бути офіційно затверджений радником і клінічним директором навчання. Контроль відбувається на сайті практикуму студентів і ГДН факультетом. Під час інтернатури року, студенти підтримують клінічний портфель свого досвіду, який в кінцевому підсумку стає проектом замковим. Оцінка компетентності, завдання та іспити Продуктивність в класі оцінюється в ряді напрямків. Інструктори зазвичай використовують комбінацію робіт, класних вправ, якість обговорення, або інших завдань, звичайно, специфічні для оцінки ефективності на комплексній основі. Студенти повинні пройти клінічне поліпшення проекту до їх практикуму може початися і повинні завершити проект Capstone в кінці програми. Суми платежі і Діловодство: Всі збори аспірантів і форми повинні бути представлені, в тому числі плати за випускний і заявки на Випускний. Студенти, що наближаються до завершення їх вимог ступеня повинні подати «Graduation Application» форми з реєстратором, чи планують вони чи ні брати участь в навчаннях відкриття провадження. Студенти повинні звернутися в офіс реєстратора, щоб запросити цю форму. психотерапія Пропозиція У будь-психологічної терапії або програмою консультування навчання, оцінка компетентності повинна бути заснована не тільки на успішності, але на особисті та професійні якості, а також. Вони включають в себе прихильність самопізнання і самосвідомості і здатності для хороших відносин. Ці риси взаємопов'язані, так як розуміння і прийняття інших залежить, зокрема, на самопізнання і самоприйняття. Студенти повинні продемонструвати зрілість, розсудливість, обачність і повагу. Якщо їх ефективність під загрозу особисті проблеми або хвороби, вони повинні звернутися за компетентною професійною допомогою, щоб визначити, чи слід припинити, припинити або обмежити сферу їх професійних досліджень... [-]

Відео

PAU Faculty

Program Formats and Details