Pacifica Graduate Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша місія та основні цінності

Pacifica Graduate Institute Є акредитованою випускною школою, яка пропонує програми магістрів та докторських ступенів, що формуються в традиціях глибинної психології. Інститут створив навчальну середу, яка поважає культурну різноманітність та індивідуальні відмінності, а також академічну спільноту, яка сприяє духу вільного і відкритого розслідування. Студенти мають доступ до вражаючого комплексу навчальних ресурсів у двох кампусах Pacifica, обидва з яких розташовані між прибережними передгір'ями і Тихим океаном, в декількох милях на південь від Санта-Барбара, штат Каліфорнія.

"Pacifica - це місія з інститутом. Місія "аніма мунди Коландє гратіа" (що прагне душі Росії та в світі) надихнула буквальний набір інших далеких і широких - тих, хто тепер несе сам погляд на погляд. Інтенсивність цього покликання - це натхненний імпульс, який несе в собі багато мрій. Коли культивується, ця душа іскри, коріння в анімованій присутності глибокої психіки, відкривається до особистості і більш справедливої ​​і родючої планети. В умовах все більш складного світу стипендія та служба викладачів, співробітників, випускників та студентів Пасіфіки пропонують інтелектуальну інтеграцію, що зосереджена на дусі, до того, що зараз запитують нас ".

  • Стівен Айзенстат, доктор філософії, канцлер, президент-засновник.

Місія вищого інституту Pacificia

Місія Вищої інституції Pacifica - сприяти творчому навчанню та дослідженню в області психології та міфологічних досліджень, сформульованих у традиціях глибинної психології.

Створюючи освітнє середовище з духом вільного і відкритого дослідження, яке відповідає визнаним цінностям академічної свободи, Pacifica присвячується культивуванню та збиранню дарів людської фантазії. Щоб ці розуміння могли вплинути на особисті, культурні та планетарні проблеми нашої епохи, ця відданість міститься в девізі: animae mundi colendae gratia - для того, щоб охопити душу в і в світі.

Походження та орієнтація

Pacifica відстежує багато своїх центральних ідей до спадщини стародавніх оповідачів історії, драматургістів та філософів з усіх країн, які записали творчість уяви. Спадщина цих ранніх чоловіків і жінок розвивалася в різних культурних контекстах, включаючи систематичні дослідження несвідомого Фрейда, Юнга та інших теоретиків психології цього століття.

Поняття глибинної психології є результатом цього тривалого розвитку і є основою орієнтації Pacificia. Ці ідеї, такі як важливість символу та метафори в особистих та культурних образах або визнання динамічної взаємодії між природним світом і світом людської психіки, викладені у всіх програмах Інституту. Студенти та факультети Pacifica продовжують сприяти цьому багатому знанні через тонкощі людської уяви.

Розширюючи поняття психології та міфологічні дослідження за межами особистості, поза консалтинговою кімнатою та за межами класу, ми розглядаємо психологічне життя як еволюційний розвиток в природі, живе у всіх явищах і системах нашого світу. Вивчаючи і працюючи з цими багатовимірними обмінами, ми сприяємо внескам у сучасні проблеми нашого світу через діалоги між психікою людини, міфологією культури, колективною людською уявою та живими планетами.

Основні цінності / ідеї

Протягом багатьох років Pacifica розробила набір основних цінностей / ідей, які керують інституційним життям, розробкою навчальних програм та практикою оцінки.

Логотипи: Ідея того, що академічна досконалість є найважливішою умовою того, що свідчить про нашу навчальну програму, дослідження та стипендію, - продемонстрована свідоме рефлексивне ставлення до нових знань, надійно відстоюється від традицій минулого, що інформує розвиток всієї людини (інтелект, мрія, інтуїція, симптоми , Почуття, уява та інші способи пізнання) по відношенню до більшого соціального світу.

Ерос: Важливість відкритого спілкування, шанобливих стосунків, піклування та щирого ставлення до різноманітної спільноти, яка включає в себе любов до навчання як благородну мету людського духу.

Свідомість: Усвідомлення "Pacifica" як "психологічної спільноти" із зв'язком із глибокою психікою - уважне звернення приділяється особистому та громадському самоаналізу, свідомому прагненню тіні свідомості та повазі до сонячного мислення (розуму) та місячного відображення ( Мрія та уява).

Цілісність: Необхідність справедливого, психічного сприйняття, заснованого на "традиціях мудрості", і прагне до виховання чесної та піклувальної присутності серед нас, наших студентів та навколишнього світу.

послуги: Для себе як унікальних людей, для інших людей в межах громади Тихоокеанського регіону, а також тих, кого ми залучаємо у наш світ через наш приклад, переговори, лекції, семінари, письма, викладання; Здатність бачити через культурні форми; Мистецтво влаштування втіленого і невидимого; І наш постійний сервіс у наших сферах глибинної психології, міфологічних досліджень та гуманітарних наук.

Управління: Догляд за світовою душею, виражений в девізі Тихоокеанського регіону, "animae mundi colendae gratia", стає стабільним на всіх рівнях - від нашого способу активного присутності у фантастичному запиті до нашої присутності у великій земній спільноті - від навантаження на роботу до землекористування, Від нашого способу ведення бізнесу до нашої моделі ведення бізнесу.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA - Master » Перегляд MA - OnlineStudies » Перегляд Аспірантури » Перегляд PhD »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Ма в глибині психології

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання 3 років October 2018 США Carpinteria Santa Barbara США Інтернет + 2 більше

Вивчення спільноти та екопсихології з урахуванням визволення та корінних психологів зобов'язує нас глибоко досліджувати та подолати глибокі наслідки несправедливості, насильства та експлуатації для психологічного, комунального та екологічного благополуччя. [+]

Магістр психології глибини Спільнота, Визволення та Екопсихологія

Класи стартують на початку жовтня

Вивчення спільноти та екопсихології з урахуванням визволення та корінних психологів зобов'язує нас глибоко досліджувати та подолати глибокі наслідки несправедливості, насильства та експлуатації для психологічного, комунального та екологічного благополуччя.

Спільнота, Визволення та Екопсихологія ... [-]

Ма в міфологічних дослідженнях

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 3 років September 2018 США Carpinteria Santa Barbara + 1 більше

Розкриваючи основні подібності та нитки в світових міфах і традиціях, ми краще розуміємо наше спільне людство, в той же час шануючи різні способи життя людей і зміцнюючи свій досвід. [+]

М. А. в міфологічних дослідженнях

Заняття починаються на початку вересня

Розкриваючи основні подібності та нитки в світових міфах і традиціях, ми краще розуміємо наше спільне людство, в той же час шануючи різні способи життя людей і зміцнюючи свій досвід.

Програма міфологічних досліджень в Pacifica

Магістр / Ph.D. В міфологічних дослідженнях з акцентом на глибинну психологію ... [-]

ма в психології консультування

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 3 років October 2018 США Carpinteria Santa Barbara + 1 більше

Присвячений навчанню студентам унікального та продемонстрованого комплексного навчання в галузі шлюбу, сім'ї та індивідуальної психотерапії та професійної клінічної консультації з вдячністю за системні та незрівнянні виміри психіки. [+]

Магістр психології консультування

Класи починаються протягом вересня

Присвячений навчанню студентам унікального та продемонстрованого комплексного навчання в галузі шлюбу, сім'ї та індивідуальної психотерапії та професійної клінічної консультації з вдячністю за системні та незрівнянні виміри психіки.

Наша унікальна психологічна програма консультування

Про психологію консультування ... [-]

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
Lambert Campus
249 Lambert Road

Carpinteria, Каліфорнія, CA, CA 93013 US
Адреса місце знаходження
Ladera Campus
801 Ladera Lane

Santa Barbara, Каліфорнія, CA, CA 93108 US