Pacific Lutheran University

Введення

Прочитайте офіційний опис

PLU прагне навчити студентів до життя вдумливих розслідувань, служб, лідерства та турботи - про інших людей, їхні громади та Землю.

Pacific Lutheran University цілеспрямовано інтегрує вільне мистецтво, професійне навчання та громадянську участь у прекрасному Тихоокеанському Північно-Заході. Завдяки відмінним міжнародним програмам та близьким можливостям дослідження студентських викладачів, ПЛУ допомагає своїм 3100 студентам з усіх конфесій та походження визначити їхнє покликання в житті за допомогою курсових робіт, наставництва та стажування у світових класах підприємств і установ Puget Sound.

Заснований у 1890 р. Норвезькими іммігрантами, ПЛУ продовжує відмінні традиції лютеранської вищої освіти через її прихильність до просування знань, продуманого опитування та анкетування, підготовки громадян до служіння світові та постійної реформи. Розташований у мікрорайоні Паркленд Такома, штат Вашингтон, ПЛУ розташований у регіоні, який також пропонує широкі можливості для відпочинку на природі, культури та спорту.

СВІТОВИЙ, МЕТАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЕКОЛОГІЯ

Щоб підтримати студентів та викладачів, коли вони вивчають великі життєві питання та беруть участь у виконанні та осмисленій роботі, університет створив Центр покликання «Дика надія». Особливо сподіваюсь, що дослідження, пошук покликання, яке викладачі та студенти здійснюють разом, переживають навіть перед лицем непорушеної та непередбачуваної природи світу, у якому ми живемо.

Перший американський університет, який навчався одночасно на всіх семи континентах, ПЛУ також є першим приватним університетом на Західному узбережжі, який отримав престижну нагороду сенатора Пола Саймона за інтернаціоналізацію кампусу. Почесна грамота з відзнакою Президента Обами з питань вищої освіти у сфері громадських послуг, PLU приймає нагороду «Еммі» MediaLab; загін Макартура, який отримав нагороду, армійський ROTC; та понад 100 клубів та заходів, у тому числі 19 спортивних команд на північно-західній конференції ІІІ відділу NCAA.

Університет послідовно займає першу 20 позицію у найкращих університетах Заходу США News & World Report і нещодавно був названий четвертим на Заході за кращі коледжі для ветеранів. Він також займає чотири найкращі університети магістратури по всій країні, що проводяться щомісячним керівництвом Washington College. З 1975 року університет підготував 100 науковців Фулбрайта.

ПЛУ відомий своєю відданістю різноманітності, справедливості та стійкості. За свій рекорд про стійкість, університет був визнаний золотою нагородою від Асоціації просування сталого розвитку вищої освіти (AASHE). ПЛУ шукає студентів з усіх можливих груп - з усіх релігій, всіх рас, всіх соціально-економічних груп, усіх сексуальних орієнтацій - з усього світу. За 2018-19 навчальний рік 41 відсоток студентів, які вступають до першого курсу, - це перше покоління в їхніх сім'ях, яке відвідує коледж; 45 відсотків самоідентифікуються як студенти кольору; і 34 відсотки мають право на отримання грантів Pell Grant.

І вже понад 40 років ПЛУ є міжнародною відомістю за програмою досліджень Голокосту та геноциду, яка зараз включає кафедру наданого Куртом Майєром в дослідженнях Голокосту та щорічну конференцію Пауелла-Геллера з освіти Голокосту. Восени 2014 року ПЛУ став одним із небагатьох університетів по всій країні, які пропонують неповнолітніх у дослідженнях Голокосту та геноциду.

Ще однією з відмінних рис PLU є його національно відома Школа мистецтв і комунікацій. Останні випускники виступають і творять на Бродвеї, у теле- і кінофільмах, а також на сценах і концертних залах по всьому світу, а також у новинних та медіа-організаціях по всій країні. Нещодавно відремонтований Центр виконавських мистецтв Карен Хіл Філліпс у 20 мільйонів доларів є головним центром виконавських мистецтв у регіоні Саунд-Пуджет Саунд.

Університет пропонує 44 спеціальності та 54 неповнолітні, а також випускні та професійні програми з питань ділового адміністрування, творчого письма, освіти, фінансів, маркетингової аналітики, шлюбної та сімейної терапії та сестринської справи.

Розташування

Такома

Address
Park Avenue South,12180
98447 Такома, Вашингтон, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія