PATTEN UNIVERSITY

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Паттен університеті, ми вважаємо, що кожен повинен мати можливість отримати якісну освіту в коледжі. Ми сповнені рішучості не роблячи вищу освіту доступною і доступним для всіх, незалежно від їх віку, місця проживання, етнічного походження або фінансового становища.

З 1944 року Паттен університет заробив репутацію ретельно наставництво студентів і зробити різницю в нашому суспільстві. В даний час, зберігаючи при цьому свою прихильність збагачуючи світ і дає студентам пильну особисту увагу ми розширили охоплення через інтернет-освіти. У Паттен, ви ніколи не просто номер.

Допомога Ви Thrive

За допомогою наших онлайнових програм, ми зосереджені на наданні допомоги працюючих дорослих набувають навички і знання, необхідні для просування або змінити свою кар'єру. Наша гнучка платформа онлайн навчання дає вам свободу, щоб заробити свій ступінь на ваших умовах в той же час насолоджуючись тісний контакт з викладачами і студентами в привабливою середовищі навчання.

Ми також прагнемо зробити освіту доступною, щоб студенти могли отримати ступінь, чи не прибрати тягар боргу. Наша інноваційна модель навчання і стратегічне скорочення бюрократичного накладних витрат дозволяє знизити витрати і передати заощадження до вас.

Акредитація Паттен університет акредитований WASC Старший Коледж і Університет комісії ( "WSCUC"). WSCUC є регіональним агентство акредитації обслуговують різні групи державних і приватних установ вищої освіти по всій Каліфорнії, на Гаваях, і Тихого океану, а також обмежене число установ за межами США в рамках своєї роботи експертної оцінки, засновані на стандартах, узгоджених членство, WSCUC заохочує безперервне поліпшення інституційного і забезпечує членство і його виборчих округів, в тому числі громадськості, що акредитовані установи виконують свої місії в служінні своїм студентам і суспільного блага.

Розташування

Окленд

Address
2433 Coolidge Ave.
94601 Окленд, Каліфорнія, США

США Інтернет

Address
США Інтернет, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: