Прочитайте офіційний опис

Введення

Надання захоплюючі можливості для навчання і знання та досвід світового класу, нагородами факультет, онлайн Old Dominion університету програми ідеально підходять для задоволення потреб сучасних студентів.

Якість освіти

репутацію Олд Домініон для якісної освіти йде корінням до 1930 року, коли він відкрив свої двері в Норфолку, штат Вірджинія, як поділ Коледж Вільяма і Мері. Сьогодні ODU є одним з небагатьох державних університетів з Фондом Карнегі: "Докторська відмінністю університети Вища науково-дослідницька діяльність". Наші професори створювати знання, а також ділитися нею. Демонструючи якість своїх програм, Old Dominion University акредитована, але Комісія з коледжів Південної Асоціації коледжів і шкіл нагороду бакалаврат, магістратура, фахівець з освіти, і докторських ступенів. Крім того, численні програми навчання в університеті індивідуально акредитовані спеціалізовані установи визнані Радою з акредитації вищої освіти.

Зручні Курси Пропозиція синхронних і асинхронних онлайн-курси, ODU дозволяє студентам продовжити свою освіту і досі відповідають вимогам сім'ї і роботи. Дізнайтеся більше про наш інтернет-середовищі навчання тут.

Послуги підтримки Old Dominion University надає ті ж академічні підтримку і ресурси для інтернет-студентів, як для студентів на кампусі. Вивчіть наші онлайн академічні ресурси тут, Технічна підтримка доступна весь день і всю ніч, кожен день року.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Location address
Old Dominion University,
Office of Distance Learning,
Gornto Hall #401

Norfolk, Virginia, VA 23529 US
Social Media