Old Dominion University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вступ

Забезпечуючи захоплюючі можливості для навчання та знання та досвід світового класу, нагородами викладачів, Інтернет- програми Old Dominion University є ідеальними для задоволення потреб сучасних студентів.

Якісна освіта

Old Dominion University , розташований у прибережному місті Норфолк, - це докторський дослідницький університет Вірджинії, який налічує понад 24 000 студентів, суворих науковців, енергійного житлового співтовариства та ініціатив, які щорічно приносять 2,6 мільярда доларів економіці Вірджинії. З історичними коріннями, що починаються майже 100 років тому, ODU зараз є одним з небагатьох державних університетів з відзнакою Фонду Карнегі «Докторські університети: вища наукова діяльність». Наші професори створюють знання, а також діляться ним. Свідчуючи якість своїх програм, Old Dominion University акредитований Комісією Коледжів Південної асоціації коледжів і шкіл на присудження бакалавра, магістра, спеціаліста з освіти та докторантури. Крім того, численні програми навчання в університеті індивідуально акредитуються спеціалізованими установами, визнаними Радою з питань акредитації вищих навчальних закладів.

Зручні курси Пропонуючи синхронні та асинхронні онлайн-курси, ОДУ дає можливість студентам продовжувати навчання та все ще відповідати потребам сім'ї та роботи. Докладніше про наше навчальне середовище тут .

Служби підтримки Old Dominion University пропонує такі ж академічні підтримки та ресурси для студентів, які працюють в Інтернеті, як для студентів в університеті. Вивчіть наші онлайн академічні ресурси тут . Технічна підтримка доступна цілий день і всю ніч, кожен день року.

Розташування

Норфолк

Address
Old Dominion University,
Office of Distance Learning,
Gornto Hall #401

VA 23529 Норфолк, Вірджинія, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: