Прочитайте офіційний опис

Оклахома-Сіті Університет є спільним навчанням, міський приватний університет, розташований в Оклахома-Сіті, в районі житлової частини міста. Університет пов'язаний з Об'єднаної методистської церкви і пропонує широкий спектр ступенів у галузі гуманітарних наук, образотворчого мистецтва, науки і бізнесу. Єдина установа Оклахома перераховані в верхньому ярусі регіональному, рівні магістратури категорії університетів США Новини та World Report, Оклахома-Сіті Університет також входить в Forbes ' "Кращий християнських коледжів" і "100 кращих Buys коледжу."

видатні Програми

Більше 70 спеціальностей бакалаврату, 20 аспірантів градусів (в тому числі вищу юридичну освіту, MBA і двох докторських програм), а також Програма дорослого Дослідження для працюючих дорослих, щоб заробити ступінь бакалавра наук або бакалавра мистецтв.

Спеціальні можливості

Сервіс-можливості для навчання через навчальний план; Програма Почесті університету; OCULEADS, стипендію та керівництво програми; Програма навчання OCU-Виконавця Тайвань; Центр Міжособистісні досліджень за допомогою кіно і літератури; Програма Семестр Вашингтон; вчитися за кордоном програми; і більше!

досвідчений факультет

Сімдесят вісім відсотків наших викладачів тримати високі ступеня в своїх областях. Професори, які не випускник помічників, і навчіть всі класи.

персоналізоване увагу

Студентів / факультет 11: 1 і розміри класу близько 17 для першокурсників і 13 для старшокласниками

Різноманітне середовище

Більше 1800 студентів і 600 аспірантів з 46 країн і 43 зарубіжних країн

активний Campus

Більше 80 студентів під керівництвом організацій, в тому числі сім національних братств і жіночих клубів, нашої власної чолі Хабітат для людства, мультикультурних студентських асоціацій, органів студентського самоврядування та багато іншого.

Stellar Легка атлетика

Зірки виграли 60 національних чемпіонатів, в тому числі чемпіонату країни 2015 NAIA чоловічий хрест, стверджуючи, що титул вже третій рік поспіль. OCU студентів-спортсменів підтримували загальний середній бал 3.0 або вище протягом 13 років поспіль.

ідеальне розташування

Наші 104 паркової акрів знаходяться в центрі міста Оклахома-Сіті, в декількох хвилинах від різноманітних освітніх, соціальних, культурних та рекреаційних можливостей.

Виняткові фінансової підтримки

Понад $ 34 млн щорічно присуджується в академічній успішності або продуктивності стипендій, нагород в діапазоні від $ 1000 до $ 10000. Багато інших стипендіальні програми, такі як Клара Люпера Вчених і індійської американської програми стипендій пропонують допомогу нашим студентам. Більше 90 відсотків студентів отримують академічну успішність, продуктивності або необхідність на основі фінансової допомоги.

Інформація

Оклахома-Сіті Університет охоплює Об'єднаної методистської традиції науки і сервісу і вітає всіх віросповідань в культурно багатої громади, яка присвячена добробуту студентів та успіху. Чоловіки і жінки переслідують в навчанні через строгий навчальний план, який фокусується на інтелектуальному, моральному та духовному розвитку студентів, щоб підготувати їх, щоб стати ефективними лідерами в служінні своїм громадам.

Коротка історія OCU Оклахома-Сіті університету був зафрахтований в Epworth університеті 1 вересня 1904 року. Перші студенти відвідали клас в одному універсальний будівлі. Сто шістнадцять студентів, що навчаються цієї осені. Оригінальна будівля все ще стоїть і є складовою частиною Epworth Об'єднаної методистської церкви в Оклахома-Сіті.

Ті, що вижили бурі фінансових труднощів, університет переїхав в Гатрі восени 1911 року. Заняття проводилися в старому Оклахома Територія будівлі Капітолію. В цей час назву було змінено на методистського університету штату Оклахома. У 1922 році назва була змінена в Оклахома-Сіті-коледж. Коледж був переведений в його нинішньому місці в Оклахома-Сіті. Будівля нинішньої адміністрації розміщені як класи і студентські гуртожитки. У 1924 році коледж був перейменований в Університет Оклахома-сіті. Вивчайте більше "

зарахування: Більше 2300 студентів і 1700 аспірантів з 46 штатів і 49 зарубіжних країн

Студент / Факультет співвідношення: 11: 1

Середній розмір класу для першокурсників: 17

Середній розмір класу для старшокласниками: 13

Кампус: 104 паркової акрів землі в центрі Оклахома-Сіті

належність: Приватний методистская університет заснований в 1904 році

Факультет: Більше 78 відсотків викладачів тримати високі ступеня в своїх областях; ні-класи випускників асистентів

участь: Більше 60 студентських організацій, в тому числі шість національних братств і жіночих клубів

Національні Рейтинг: Послідовно оцінюється як топ-рівня, рівні магістратури університету США Новини & World Report

Фінансова допомога: Більше 90 відсотків студентів отримують академічне, заслуга, продуктивність або необхідність на основі фінансової допомоги

Місце роботи: Названий "великий коледж, щоб працювати на" по Хроніці вищої освіти

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Oklahoma City University

Магістр мистецтв в TESOL мірою є 36 кредитно-годинною програмою. З широким спектром курсів, програма спрямована на оснащення студентів зі знанням лінгвістиці і Педагогічн ... [+]

MA Ступінь: Магістр мистецтв в TESOL мірою є 36 кредитно-годинною програмою. З широким спектром курсів, програма спрямована на оснащення студентів зі знанням лінгвістиці і Педагогічного важливе значення в різних аспектах TESOL, в тому числі, серед іншого, розробки навчальних програм, розробка матеріалів, методик, процедур класі, і оцінки. Програма також пропонує студентам можливість практикуму отримати з перших рук практичний досвід в області ... [-]
США Oklahoma City
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
36 години
Кампус
Детальніше англійською мовою

Campus of Oklahoma City University

Oklahoma City University