Nova Southeastern University, Shepard Broad College of Law

Введення

Прочитайте офіційний опис

Стати частиною правового співтовариства у Законі про НГУ

Завдяки програмам випускників та сертифікатів для студентів-юристів, адвокатів, практикуючих юристів та професіоналів, що розширюють свої юридичні знання, закон Нового Південно-Східного університету (НГУ) оснащує всіх студентів навичками, необхідними для професійного успіху - сьогодні, завтра та на наступні десятиліття.

NSU розташований у місті Форт-Лодердейл, штат Флорида, США, є шлюзом для міжнародних юридичних фірм, корпоративних штабів, урядових та некомерційних організацій, торгівлі та підприємців. Край НГУ допоможе вам зосередити свою пристрасть, щоб підготувати вас до успіху у своїй кар’єрі, громаді та своєму житті.

130530_LAW_Exterior_retouched-2018small.jpg

NSU Online пропонує шість різноманітних програм для випускників

Магістр законів (LL.M.) для практикуючих адвокатів

Магістр наук у галузі права освіти
Магістр наук з права працевлаштування
Магістр наук із права охорони здоров’я
Магістр наук з правового права

Програма сертифікації Paralegal

18-річний досвід онлайн-освіти.

Маючи 18-річний досвід онлайн-освіти, юридичний факультет НГУ - справжні наставники та зразки для наслідування, які кидають виклик і надихають вас. Їх досвід та компетенція у встановлених та нових сферах права забезпечують міст між традицією та еволюцією в юридичній професії. Юридичний факультет НГУ та досвідчені адвокати викладають усі курси магістра наук з НГУ, магістр наук із права та програми програмного забезпечення.

Досягніть своїх цілей у своєму розкладі

Співробітники НГУ тут, щоб переконатися, що ваш перехід на Інтернет-студента проходить безперебійно. Мета полягає в тому, щоб зробити це якомога простішим для досягнення ваших цілей за допомогою зануреного вивчення дисципліни на ваш вибір. Ось чому Шепардський коледж права Нового Південно-Східного Університету вирішив не вимагати іспитів GRE або LSAT для вступу до своїх онлайн-магістерських програм.

Наша навчальна програма створена для зайнятих професіоналів, які також мають домашні та сімейні обов'язки. Цільові онлайн-курси допоможуть вам заробити ваш магістр юридичних наук лише за два роки, за зручності вашого власного розкладу, з конфіденційності вашого будинку чи офісу. Ступінь магістратури програми Paralegal Certificate можна закінчити за один рік із повним навчанням.

Широкий юридичний коледж НГУ Шепард також пропонує ступінь програм у своєму кампусі Форт-Лодердейл, штат Флорида, США, включаючи:

Прискорений юрист-юрист для закордонних юристів - 2 роки

Juris Doctor повний робочий день - 3 роки

Juris Doctor неповний робочий день - 4 роки (вечірні заняття)

Бакалавр наук з правознавства - 4 курс

Бакалавр з юридичних наук та технологій, неповнолітній

Розташування

Форт Лодердейл

Address
3305 College Ave, Davie, FL, United States
33314 Форт Лодердейл, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія