Nova Southeastern University, H. Wayne Huizenga College of Business & Entrepreneurship

Введення

Прочитайте офіційний опис

Одна з провідних бізнес-шкіл у Флориді, коледж бізнесу та підприємництва імені Х. Уейна Хуйзенга в НГУ, здобуває студентів у всьому світі за допомогою онлайн та на місці, міжнародно визнаних бакалаврських та магістерських програм.

Ознайомтесь із однією з небагатьох шкіл нації, яка займається підприємницькою діяльністю, і де:

 • Факультети в реальному світі пропонують сучасну навчальну програму, яка розвиває дух інноваційного мислення на робочому місці.
 • Понад 3000 студентів здобувають ступінь бакалавра та магістра.
 • Ви вибираєте, як навчатись повний або неповний робочий день в Інтернеті.
 • Динамічний головний кампус у Форт-Лодердейл-Даві, штат Флорида.

startup, meeting, brainstorming

Бачення

Коледж бізнесу та підприємництва Х. Уейна Хуйзенга - всесвітній постачальник академічної, професійної та практичної освіти для приватних осіб у бізнесі, наукових колах, урядових та некомерційних організаціях. Маючи репутацію якості, корпоративні стосунки та сучасні технології Huizenga College of Business and Entrepreneurship надають студентам чудовий досвід навчання в реальному світі.

Місія

Місія коледжу бізнесу та підприємництва Х. Уейна Хуйзенга полягає в тому, щоб навчати майбутніх лідерів бізнесу та підприємців, надаючи їм переваги, які підготують їх якнайкраще служити нашій унікальній міжнародній економіці та службі економіки південно-східної Флориди.

writing, pen, man

Філософія

Ми віримо в цей швидкоплинний світ, що швидко змінюється, люди в бізнесі, наукових колах, уряді та некомерційних організаціях потребують зручних, доступних освітніх можливостей з вищою цінністю. Тільки використовуючи викладачі, що володіють науковою та професійною кваліфікацією, забезпечуючи особисту взаємодію зі студентами та ефективно використовуючи технології, ми можемо підготувати студентів до успіху.

Ми можемо реалізувати своє бачення лише в тому випадку, якщо всі викладачі та співробітники коледжу бізнесу Huizenga за підтримки інших зацікавлених сторін будуть віддані інноваціям у курсах, навчальних програмах, методах доставки та послуг студентам відповідно до потреб студентів. Успіх коледжу бізнесу Huizenga залежить від здатності наших викладачів, співробітників та студентів застосовувати новопридбані знання для створення цінності у відповідних бізнес, академічних, державних та некомерційних організаціях, зокрема, і в цілому в суспільстві. .

Принципи

 • Ведіть усі наші академічні справи сумлінно.
 • Будьте прихильні до бачення, місії, філософії та принципів Huizenga College of Business and Entrepreneurship.
 • Ставтеся один до одного з гідністю, повагою та чуйністю, щоб створити турботливе середовище, яке дозволяє викладачам, працівникам та студентам досягти свого найбільшого потенціалу.
 • Будьте орієнтовані на та передбачте потреби наших виборців, щоб ми могли підготувати наших студентів до "формувальників" нашого суспільства, а не просто "реакторів".
 • Поставте великі сподівання на себе і продемонструйте ініціативу, розсудливість, гнучкість та командну роботу, щоб ми могли виконати свою місію та бачення.
 • Майте переконливе бажання поглибити знання про те, як функціонують організації та застосувати ці знання, щоб розробка творчих рішень є основним напрямком життя.
 • Майте бачення, творчість, відкритість та сприйнятливість до того, щоб кинути виклик статус-кво, створити навчання та зміни, а також розглянути нашу роль у коледжі бізнесу та підприємництва Huizenga та університеті як частину динамічного процесу, а не набору статичного, фіксовані зв’язки із пов’язаними завданнями.
 • Постійно намагайтеся зрозуміти внесок, який ми можемо внести у бачення та місію організації, і намагайтеся внести свій внесок там, де є чітка, порівняльна перевага.
 • Вважайте, що навчання протягом усього життя та застосування цього навчання значно покращують суспільство.
 • Бути культурно зрілим і демонструвати сильну оцінку різноманітності та багатству, яке воно приносить у життя та навчання.

Розташування

Форт Лодердейл

Address
3301 College Avenue
33314-7796 Форт Лодердейл, Флорида, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія