Norwich University - Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заробити ступінь магістра США онлайн з Норвіч університету

У Norwich University, у вас є варіанти. З п'яти національно визнаних програм на здобуття ступеня магістра і гнучкою онлайнової платформи, досягаючи своїх професійних цілей простіше, ніж коли-небудь. Отримайте ваш ступінь, не виходячи з дому, з Норідж, американського інституту хвастощі майже 200 років, що розвиваються лідерів. Як всього лише 18 місяців, ви можете отримати ступінь магістра авторитетного американського, не виходячи з дому, продовжуючи при цьому зі своїми особистими і професійними обов'язками.

Будучи студентом, в одній з програм онлайн випускників Norwich, ви будете розвивати риси загальні серед лідерів у кожній професії дисципліни, чесності, довіри, вірності і честі через широкий спектр можливостей, які просунуть вас в дорозі ви ніколи не уявних.

Advance свою кар'єру з вашого комп'ютера, вибравши одну з програм на наступний магістратури:

Магістратура з ділового адміністрування Майстер цивільного будівництва Магістр в галузі дипломатії Магістр в галузі міжнародних відносин Магістр наук в області інформаційної безпеки і забезпечення

Всі онлайн програми Норвіч пропонують відповідні, орієнтовані навчальні програми, і маленькі, інтерактивні заняття. Як інститут довгий час асоціювалася з інноваціями в галузі освіти і підготовки нації бізнесу, урядових і військових лідерів, Norwich факультету і його випускники продовжують вносити свій вклад в розвиток економічної, політичної і соціальної інфраструктури країни і світу.

Наша платформа онлайн навчання Norwich University сприяє високий рівень інтерактивності серед студентів і викладачів. Класи увінчані в 16 студентів, щоб стимулювати глибокі обговорення і часті взаємодії один на один. Висока якість і гнучкість наших онлайнових програм залучають надзвичайно мотивованих і талановитих студентів з різних професійних і культурних традицій. В результаті, студенти часто дізнаються стільки один від одного, як вони роблять зі своїх професорів і залишити наші програми з цінними професійними контактами і дружбою.

Переваги онлайн градусів Норвіч:

Курсова зручно онлайн і може бути завершена за власним розкладом, не виходячи зі свого будинку або офісу Виберіть один з чотирьох стартових дат щороку: березень, червень, вересень, грудень (за винятком магістра цивільного будівництва, який має 2 вільні дати початку: березень і вересень) Отримайте 24/7 технічну підтримку, доступ до більш ніж 100 баз даних, 54000 електронних текстів і тисячі книг і електронних журналів, а також спеціальну службу підтримки, щоб допомогти гарантувати, що ваш успіх в програмі

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MBA » Перегляд MA » Перегляд MSc » Перегляд Masters »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
158 Harmon Drive
Northfield, Вермонт, VT, VT 05663 US