Northwood University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія Університет Northwood є розробка майбутніх лідерів глобального, вільного підприємництва суспільства.

Основні цінності собі

Ми віримо в:

переваги підприємницької, вільного підприємництва суспільства. індивідуальна свобода і особиста відповідальність. функціонує з фундаменті етики і цілісності. заохочення та притягнення глобального, різноманітний і мульти-культурного характеру підприємства.

Основні собі Мета

Ядро Метою роботи є розробка лідерів, менеджерів, підприємців і з характером і навичками, щоб їздити нічого, організаційної та громадської успіх.

Результати і атрибути

Кодекс етики

Спільнота студентів, викладачів і співробітників університету Northwood підтверджує цей кодекс етики як поведінки, які сприяють розвитку наших спільних цінностей.

Свобода: Ми будемо здійснювати особисту свободу при страхуванні інші імунітетом від довільного втручання на рахунок стану або обставини, страхування, що свобода буде обмежена тільки нашої відповідальності за його наслідки.

Повага: Ми будемо звертатися всі інші з урахуванням своїх обставин і з задумливим урахуванням їх вартості, як людські істоти.

Емпатія: Ми будемо прагнути, щоб зрозуміти почуття, думки і поняття інших для того, щоб співчуття і справедливість наших дій може призвести.

Релігія: Будемо шукати духовного розвитку, необхідного для нашого щастя і зростання і заохочувати середу, яка підтримує цей ріст для всіх.

Чесність: Ми охоплюватиме правдивість, справедливість, чесність і вимагають відсутність шахрайства або обману себе та інших, з ким ми будемо діяти.

Досягнення: Ми будемо здійснювати свої навички, щоб створити високі досягнення і аплодувати високі досягнення інших.

Цілісність: У всіх наших діях ми будемо керуватися кодексом поведінки, який відображає наші цінності, безперешкодно обставиною, особистої вигоди, під тиском громадськості або приватного спокуси.

Відповідальність: Ми будемо відповідальність за турботу і благополуччя інших і відповідає за передбачуваних і непередбачених наслідків наших дій.

Вища освіта більш ніж курсів і досвіду, наданих. Це архітектура цих елементів, спрямованих на створення певних результатів. У навчальному співтоваристві, ми зосередимо наші зусилля на вирішенні наступних результатів і атрибутів.

Наші випускники:

 1. Зрозуміти традиції свободи.

 2. Є широке практичне розуміння обраній ними галузі.

 3. Знайомі з ідеями водіння керівників підприємств.

 4. Ефективно спілкуватися в усній і письмовій мові.

 5. Зрозуміти складні глобальні проблеми.

 6. Є постійний потяг до нових ідей.

 7. Може пояснити свої особисті цінності.

 8. Зрозумійте естетичні, творчі та духовні елементи життя.

 9. Ефективні самостійно оцінці.

 10. Є орієнтовані на дію.

 11. Кваліфіковані в виявленні та вирішенні проблем.

 12. Шукайте безперервної освіти.

Ідея Northwood

Ми вважаємо, що університетська освіта Northwood в якості інвестицій в майбутньому. Будь-яка людина, яка присвячує час до утворення Northwood дає до можливість присвятити цей час для всіх інших занять він чи вона, можливо, беруть участь у протягом цього часу.

Значення ідеї

Ми вважаємо, що конкурентоспроможною, продуктивною зусилля можуть подолати перешкоди, вирішити проблеми, і досягнення цілей; що людські істоти можуть зробити різницю у світі, в якому вони живуть; що політична та економічна свобода мають першорядне значення у звільненні творчість і продуктивність; що жертва - економія - це необхідна умова для прогресу; що рівність можливостей на основі вкладу та нерівності винагороди, використовуючи ті ж самі критерії не тільки доречно, але необхідні умови; в системі не змусили у відповідність з якоюсь майстер-плану; що саме відмінності між нами, які роблять нас цікавими і корисними один одному; у свободі на провал. Ми повинні бути вільними, щоб нести позитивні і негативні наслідки наших дій; що в конкурентній системі, всі, хто бере участь користь від нього; ми присвячуємо себе до ліквідації штучних бар'єрів для рівних можливостей для всіх людей. Расові, релігійні та сексуальні бар'єри анафема для нас, що розуміння й оцінка мистецтва і гуманітарних наук є основним джерелом людського збагачення в житті продуктивних людьми; що освіта ніколи не те, що одна людина може зробити в іншу. Це, скоріше, щось дві людини робити разом. Це означає, що навчальний заклад, в першу чергу, посередником знань.

Ми практикуємо здоровий скептицизм великий і потужний уряду, тому що ми вважаємо, що історія наочно продемонстрував, що такі структури швидко перейти від добробуту народу до бути над людьми, і свобода втрачається в балансі. Наша непереносимість монолітного влади узгоджується за бізнес, праці та державного спектра. Ми підозрюємо ,, крім того, що в суспільстві, ми не можемо отримати від створення юридичних монополій, за винятком дуже небагатьох і обмежених обставин.

Це ідея Northwood.

історія

23 березня 1959, двоє молодих людей з ідеєю, метою, і прагматичної філософії, щоб охопити все це, відірвався від своєї кар'єри в традиційній структурі коледжу, щоб створити нову концепцію в сфері освіти.

Їхня ідея стала багатою фантазією реальністю, коли д-р Артур Е. Тернер і д-р Р. Гарі Стауффер надійшов 100 студентів в Інституті Northwood, використовуючи особняк 19-го століття в Алма, Мічиган, в будівлі школи, в невеликій кількості залучених грошей для операційних витрат, і великою кількістю рішучості.

Northwood був створений як змінюється світ. Росіяни запустили Супутник і Америка незабаром послідувати. Стауффер і Тернер дивився гонку в космосі. Вони передбачали новий тип університету-одному, де викладання менеджменту призвело шлях. У той час як межі простору були свої таємниці виявлення, Стауффер і Тернер зрозумів всі зусилля - технічні, виробничі, маркетингові, роздрібна торгівля, кожен тип бізнесу - необхідно стан сучасних, управління етика-приводом.

Час підтвердили успіх, що ці два молодих педагогів називається "Ідея Northwood» - з урахуванням уроків американського вільного підприємництва суспільства в коледжі класі.

Доктор Девід Е. Фрай очолив у 1982 році, а потім д-р Кіт А. Досить в 2006 році, кожен продовжує ті ж ідеали, як і Тернер Stauffer, ніколи не сумніваючись з основних цінностей, університет виріс і змужнів. Навчальні програми розширені; Northwood пішли від інституту до акредитованих університету, Де Вос Вища школа менеджменту була створена і потім розширюється; Програма для дорослих Ступінь і її програмними центрами розширюється в більш ніж 20 містах у восьми державах; Міжнародна програма центри були створені в Малайзії, Народної Республіки Китаю, Шрі-Ланки та Швейцарії; і значне будівництво кампусу, як студентське життя центри додану вартість до досвіду студентів Northwood. Нові зусилля, такі як Aftermarket досліджень, розваг та спортивного менеджменту і моди Мерчендайзинг разом з партнерства кампусу в Монтре, Швейцарія, показують, збагачений досвідом для всіх наших студентів.

З чітко сформульованої місії з розробки майбутніх лідерів глобального, вільного підприємництва суспільства, Університет Northwood розширює свою присутність у національних і міжнародних майданчиках. Професори займалися економічною і політичного діалогу; студенти стають чемпіонами в регіональних і національних олімпіадах. На всіх кампусах і у всіх підрозділах університету Northwood знаходиться під напругою і активно проводить динамічне програмування і збільшення впливу.

Університет Northwood виховує менеджерів і підприємців - висококваліфікованих та етичні лідерів. З більш ніж 35 000 випускників і енергійною майбутньому попереду, ідея Northwood живий і здоровий.

Розташування

Мідленд

Address
4000 Whiting Dr

48640 Мідленд, Мічиган, США