Northern Arizona University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про університеті Північної Арізони

Університет Північної Арізони є державним університетом пропонує студентів, аспірантів і професійних ступенів високої якості і соціальної значущості. Будучи студентом, ви перебуваєте в центрі досвіду НАУ, який керується спеціальної та видатної здатності до навчання, досконалого, індивідуальної участі, а також дослідження передового досвіду.

Скрізь ви хочете дізнатися,

Університет Північної Арізони надає кілька способів для вас, щоб заробити свій ступінь, чи плануєте ви на навчання в нашому університетському містечку Флагстафф, через Інтернет або в одному з наших місцях по всій Арізоні.

Перевага в області прикладних досліджень

Університет є високим науково-дослідною установою, надаючи практичні рішення проблем, які впливають на наш регіон, країну і світ. Наші студенти і всесвітньо відомі вчені факультету працюють разом, щоб досліджувати вирішення проблеми зміни клімату, меншин нерівності охорони здоров'я, вдосконалення технології протезування, і створити стійкі рішення для широкого кола питань.

Плата за навчання і вартість

Ми знаємо, що витрати коледжу іноді може здатися складною, але надаючи вам відмінне співвідношення ціни і щось ми дуже прихильні:

Ваш курс бакалаврату навчання гарантовано залишаються незмінними протягом 4-х років. Якщо ви живете в одному з 14 західних штатів, які мають право, ваше навчання буде приблизно в два рази поза державою курс навчання. Наші студенти мають майже на 25 відсотків менше студентського кредиту боргу, ніж в середньому по країні.

Атлетика

Університет Північної Арізони має 15 NCAA Division I легкоатлетичних команд. Ми пропонуємо винятковий досвід студента-спортсмена, кульмінацією закінчення школи. Наші програми були удостоєні кілька разів з престижним Великий Кубок Sky-конференції президентів, яка визнає загальний спортивний успіх в конкуренції і в учених.

Наші цінності

Перевага в освіті

Ми пропонуємо строгий, висока якість і доступну освіту для всіх наших студентів. Дивіться дивовижні відмінності, що багато хто з наших випускників зробили.

Ваш успіх

Для забезпечення вашого майбутнього успіху, ми прагнемо до розміщення потреби Вас, учня, в центрі всього, що ми робимо. Наші викладачі відрізняються скоєно не тільки навчати вас, але, яка виступає в якості наставників і працювати з вами, як добре. Тут, руки-на навчанні та можливості для науково-дослідних і творчих занять доступні для вас, навіть в якості студентів.

Дистанційна освіта

Це важливо для нас, щоб забезпечити всіх кваліфікованих студентів, які мають доступ до вищої освіти. Через подовжену кампусах Північної Арізони, ви можете отримати ступінь в декількох місцях по всій Арізоні.

Різноманітність

Святкування і заохочення розмаїття є наріжним каменем університету. Щоб допомогти розширити свій досвід університету, ми спонсоруємо різні міжнародні можливості і мультикультурних подій.

Ми підтримуємо включення всієї вашої університетської програми. Крім того, ми створюємо можливості для всіх різні групи, щоб поділитися своїми поглядами і знаннями, так що всі студенти отримують багатий досвід. Разом ми будуємо громадянське, залучення, і шанобливе клімат кампусу, де всі фони поважають.

Всім студентам пропонується взяти участь в нашому широкий спектр студентських клубів і організацій, які сприяють розвитку різноманітних інтересів.

Чесність

Справедливість і чесність не тільки риси обличчя чудовому-вони також риси чудових організацій. Ми прагнемо до щойно, і прихильні прозорості та підзвітності до справедливості і чесності в-все, що ми робимо. Всі з наших останніх фактів і статистики може бути знайдено в Управлінні планування та інституційних досліджень.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MA » Перегляд MSc » Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

ма у викладанні англійської мови як другої мови

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 18 - 24 місяця August 2018 США Flagstaff

Наша ступінь TESL поєднує в собі міцну теоретичну основу в області прикладної лінгвістики з практичної підготовки в галузі викладання англійської мови для людей, які говорять іншими рідними мовами. [+]

Наш ступінь TESL поєднує в собі міцну теоретичну основу в області прикладної лінгвістики з практичної підготовки в галузі викладання англійської мови для людей, які говорять іншими рідними мовами. мети програми Основними цілями програми є: забезпечити лінгвістичну теорію, необхідну для ESL / EFL вчителів обладнати вчителів з практичними навичками, необхідними для ефективного навчання іноземним мовам підготувати студентів для подальшого вивчення в галузі викладання англійської мови, прикладна лінгвістика, і в суміжних областях СЛІДИ Програма MA-TESL має три доріжки: Прикладна лінгвістика Примітка: Ці плани є курсову для надання консультативної призначені ТІЛЬКИ. Ці неофіційні документи (Курсова план) вивчення мови Примітка: Ці плани є курсову для надання консультативної призначені ТІЛЬКИ. Ці неофіційні документи (Курсова план) Мова викладання для вчителів-практиків тривалість програми Програма MA-TESL є одним і половиною на два роки курс навчання. Якщо у вас є асистентами викладачів, ви повинні планувати на два роки зобов'язання в. Ця програма навчання поєднує в собі міцну теоретичну основу в області прикладної лінгвістики з практичної підготовки в галузі викладання англійської мови для носіїв інших мов. Основними цілями програми є забезпечення лінгвістичні основи англійської мови як другої викладання / іноземної мови, озброїти вчителів з практичними навичками, необхідними для ефективного навчання іноземним мовам, а також підготувати студентів для подальшого вивчення (в тому числі дослідження докторська рівня) в області прикладної лінгвістики і суміжних областях. Цей вчений ступінь пропонує студентам варіанти проводити різні поєднання обов'язкових і факультативних занять для задоволення їх потреб. Що я можу зробити з магістра мистецтв в галузі викладання англійської мови як другої мови? Ступінь магістра TESL надає студентам з... [-]

MSc

мс в області науки про клімат і рішення

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 18 місяця August 2018 США Flagstaff

Клімату Наука і рішення (CSS) Програма професійного наукового магістра поєднує в собі основи науки про клімат і стійких систем досліджень з професійної підготовки і організаційні навички, щоб допомогти випускникам домогтися успіху в зростаючої індустрії клімату. [+]

The Наука про клімат і рішення (CSS) Програма професійного наукового магістра поєднує в собі основи науки про клімат і дослідженнях стійких систем з професійної підготовки і організаційні навички, щоб допомогти випускникам домогтися успіху в зростаючої індустрії клімату. цілі програми 18 місяців, програма не на основі дисертації розроблений, щоб допомогти студентам безпосередньо застосовувати наукові та політичні навички в організаційних умовах Студенти зустрічаються з викладачами, провідними фахівцями галузі, і координатор кар'єри, щоб удосконалювати свої професійні інтереси і розвивати портфель своїх прикладних проектів Міжнародна консультативна рада професіоналів забезпечує програма задоволення поточних потреб зростаючого клімату промисловості і надає безпосередню допомогу студентам у розвитку їх професійної мережі, забезпечення стажування та просування в кар'єрі Наші студенти Відмінні кандидати на програми ця професійна Наука Вчителі мають старшокурсники фони в: машинобудування Наука ЕКОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ бізнес Інші наукові області, які прихильні до навчання і застосування науки зміни клімату Мета навчання Зрозуміти і пояснити фізичну природу глобального зміни клімату; Застосування національних і міжнародних стандартів для проведення професійних кадастрів парникових газів; Оцінка соціально-економічних зовнішніх чинників зміни клімату; Описати етичні, наукові, а також сильні і слабкі сторони політики існуючих та пропонованих стратегій щодо запобігання зміни клімату та адаптації до них; Виявлення, аналіз, синтез, і зв'язок наукової інформації і невизначеності в суспільному і професійному аудиторії; і Участь в професійного стажування і розвинути професійні навички, необхідні для створення вашої кар'єри в зростаючої індустрії клімату. вимоги Ступінь Це 36-кредитна програма, яка включає в себе п'ять основних курсів (18 кредитів), спрямованих на наступне: Наука про зміну клімату; економіка природних ресурсів і зміни клімату; наука і управління... [-]

MSC у галузі цивільного будівництва

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання August 2018 США Flagstaff

Ця програма допомагає студентам, які бажають продовжити своє інженерну освіту і придбати знання та навички для вирішення важливих інженерних доріжок нашого часу: стійкість та інновації. План вивчення особливостей реального світу актуальність і розглядає, як стійкі системи впливу економіка, дизайн і зручність використання. [+]

Ця програма допоможе вам зрозуміти застосування вашої професії в контексті двох найважливіших проблем нашого часу стійкості та інновацій. З вашої дисертації, ви будете стояти завдання розробити інноваційні рішення і поліпшити існуючі методи, щоб поліпшити наш світ. вимоги Ступінь Щоб заробити цей ступінь, ви повинні заповнити мінімум 30 кредитних годин: 6 Теза кредитних годин в рацена 699, CS 699, 699 EE, ПГП 699 або 699 ME передові математики або статистика (3 кредитних годин) 6 кредитних годин інженерні основні курси (EGR 501 і 502) EGR факультативи (15 кредитних годин), обраних зі схвалення вашого комітету інформація про надходження Кандидати повинні вибрати один основний акцент в: цивільна інженерія електротехніка екологічна інженерія машинобудування комп'ютерна наука Передумови / Вимоги до вступників 1. Ви повинні мати ступінь бакалавра в області дисципліни і загальний середній бал 3.0 або вище. Якщо у вас є ступінь бакалавра в інший дисципліни від того застосування вашого господаря, ви повинні заповнити догоспітальному курс навчання, заробляючи клас "B" або вище у всіх догоспітальному курсів. Див пререквізіт посиланню нижче для цієї інформації. 2. Ви повинні прийняти загальний тест GRE, якщо ви заробили свій ступінь бакалавра в НАУ або знаходяться в нашій Комплексну програму в дисципліні застосування свого. Якщо ви міжнародний заявник, чия рідна мова не є англійською, ви також повинні представити TOEFL балів. 3. Ваша заявка повинна містити заяву, яке включає ваші освітні цілі і головні області, що представляють інтерес для вашого дослідження і / або дослідження. 4. Ваша заявка повинна включати в себе три рекомендаційні листи. 5. Ви повинні бути прийняті викладачем, який буде... [-]

MSE в інженерної екології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання August 2018 США Flagstaff

Ця програма допоможе вам зрозуміти застосування вашої професії в контексті двох найважливіших проблем нашого часу стійкості та інновацій. [+]

Ця програма допоможе вам зрозуміти застосування вашої професії в контексті двох найважливіших проблем нашого часу стійкості та інновацій. З вашої дисертації, ви будете стояти завдання розробити інноваційні рішення і поліпшити існуючі методи, щоб поліпшити наш світ. вимоги Ступінь Щоб заробити цей ступінь, ви повинні заповнити мінімум 30 кредитних годин: 6 Теза кредитних годин в рацена 699, CS 699, 699 EE, ПГП 699 або 699 ME передові математики або статистика (3 кредитних годин) 6 кредитних годин інженерні основні курси (EGR 501 і 502) EGR факультативи (15 кредитних годин), обраних зі схвалення вашого комітету інформація про надходження Кандидати повинні вибрати один основний акцент в: цивільна інженерія електротехніка екологічна інженерія машинобудування комп'ютерна наука Передумови / Вимоги до вступників 1. Ви повинні мати ступінь бакалавра в області дисципліни і загальний середній бал 3.0 або вище. Якщо у вас є ступінь бакалавра в інший дисципліни від того застосування вашого господаря, ви повинні заповнити догоспітальному курс навчання, заробляючи клас "B" або вище у всіх догоспітальному курсів. Див пререквізіт посиланню нижче для цієї інформації. 2. Ви повинні прийняти загальний тест GRE, якщо ви заробили свій ступінь бакалавра в НАУ або знаходяться в нашій Комплексну програму в дисципліні застосування свого. Якщо ви міжнародний заявник, чия рідна мова не є англійською, ви також повинні представити TOEFL балів. 3. Ваша заявка повинна містити заяву, яке включає ваші освітні цілі і головні області, що представляють інтерес для вашого дослідження і / або дослідження. 4. Ваша заявка повинна включати в себе три рекомендаційні листи. 5. Ви повинні бути прийняті викладачем, який буде... [-]

MSE в області електротехніки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання August 2018 США Flagstaff

Ступінь MSE EE є і теза дослідниками на основі програми, орієнтованої на застосування в області електротехніки стійких систем і передових інженерного проектування. [+]

The MSE EE ступінь є і теза дослідниками на основі програми, орієнтованої на застосування в області електротехніки стійких систем і передових інженерного проектування. Випускники з цієї мірі мають передовий досвід і добре підходить для роботи в якості лідерів в області стійкого проектування, науково-дослідних лабораторій і підприємницьких організацій. Цей ступінь також забезпечує дослідження досвідчених і міцний фундамент для подальшого вивчення випускника в електротехнічному Ph.D. Програма. Студенти, які не планують надалі аспірантурі може також бути зацікавлені в НЕ дипломної програми MEng EE. Ми приймаємо студентів з широкого спектру освітніх фонів, але всі студенти повинні володіти майстерністю ключових основоположних областях електротехніки. Якщо ступінь бакалавра студента не в області електротехніки, існують додаткові вимоги курсу, які повинні бути завершені до того, як зізнався студент. Ця програма допомагає студентам, які бажають продовжити своє інженерну освіту і придбати знання та навички для вирішення важливих інженерних доріжок нашого часу: стійкість та інновації. План вивчення особливостей реального світу актуальність і розглядає, як стійкі системи впливу економіка, дизайн і зручність використання. Що я можу зробити з магістра наук в галузі інженерії? Знання, отримані в ході цієї програми, в області акцент вибору, підготує вас до вирішення реальних інженерних задач, забезпечуючи вирішення складних інженерних завдань, а також створення продуктів, які принесуть користь суспільству. Магістр наук в галузі інженерії допоможе вам увійти задовільний, продуктивну і захоплюючу професію, або продовжити на здобуття наукового ступеня доктора. Програма допоможе вам зрозуміти застосування вашої професії до стійкості і / або передові інженерного проектування. Факультет займаються науковими дослідженнями і його творчого застосування до актуальних проблем, і ви будете... [-]

MSE в інформатиці

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання August 2018 США Flagstaff

Ступінь MSE CS є і теза дослідниками на основі програми, яка фокусується на застосуванні інформатики до передової стійкості та інженерного проектування. [+]

Ступінь MSE CS є і теза дослідниками на основі програми, яка фокусується на застосуванні інформатики до передової стійкості та інженерного проектування. Випускники з цієї мірі мають передовий досвід і добре підходить для роботи в організаціях з розробки програмного забезпечення, особливо в додатках, пов'язаних зі стійкістю, інтелектуального аналізу даних і розробки програмного забезпечення. Цей ступінь також забезпечує дослідження досвідчених і міцний фундамент для подальшого вивчення в аспірантурі доктора філософії Програма. Студенти, які не планують надалі аспірантурі може також бути зацікавлені в НЕ дипломної програми MEng CS. Ми приймаємо студентів з широкого спектру освітніх фонів, але всі студенти повинні володіти майстерністю ключових основоположних областях інформатики. Якщо ступінь бакалавра студента не в області комп'ютерних наук, існують додаткові вимоги курсу, які повинні бути завершені до того, як зізнався студент. Доступні Підвищена увага Області: Цивільної та екологічної інженерії - Акцент Комп'ютерні науки Інжиніринг - Упор Електротехніка - Упор Машинобудування - Акцент Ця програма допомагає студентам, які бажають продовжити своє інженерну освіту і придбати знання та навички для вирішення важливих інженерних доріжок нашого часу: стійкість та інновації. План вивчення особливостей реального світу актуальність і розглядає, як стійкі системи впливу економіка, дизайн і зручність використання. Що я можу зробити з магістра наук в галузі інженерії? Знання, отримані в ході цієї програми, в області акцент вибору, підготує вас до вирішення реальних інженерних задач, забезпечуючи вирішення складних інженерних завдань, а також створення продуктів, які принесуть користь суспільству. Магістр наук в галузі інженерії допоможе вам увійти задовільний, продуктивну і захоплюючу професію, або продовжити на здобуття наукового ступеня доктора. Програма допоможе... [-]

MSE в машинобудуванні

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання August 2018 США Flagstaff

Магістр наук в галузі інженерії (MSE) є теза на основі / дослідження були зосереджені програми диплом про вищу освіту. Студенти працювати в тісному контакті з консультантом факультету розробити особистий план досліджень в рамках їх акцентом області (цивільної та екологічної, комп'ютерні науки, електричні або машинобудування), що дозволяє студенту розробити і завершити оригінальний наукового дослідження в своїй галузі спеціалізації. [+]

The Магістр наук в галузі машинобудування (MSE) тезу на основі / дослідження були зосереджені програми диплом про вищу освіту. Студенти працювати в тісному контакті з консультантом факультету розробити особистий план досліджень в рамках їх акцентом області (цивільної та екологічної, комп'ютерні науки, електричні або машинобудування), що дозволяє студенту розробити і завершити оригінальний наукового дослідження в своїй галузі спеціалізації. Цей ступінь програма є цінним для інженерів, зацікавлених в проведенні докторантуру, академічної кар'єри або професійної кар'єри в галузі наукових досліджень та інноваційних продуктів. стійкі системи Стійкість і передові інженерні теми дизайну, природно, перетинаються, методи проектування та інновації є необхідним елементом для успішного розвитку та підтримки стійких систем. Advanced Engineering Design Ця тема дизайну та інновацій вміщує безліч різноманітних областей досліджень в області техніки, які спрямовані на задоволення потреб швидко розвиваються міждисциплінарних технологій 21-го століття. Студентські Результати навчання LO1. Продемонструвати здатність застосовувати навички критичного мислення на рівні випускника формулювати і вирішувати сучасні механічні інженерні завдання: Здобувати знання по просунутим темам сучасного інженерних і обчислювальних засобів, характерних для області виділення. Розвивати здатність виявляти, формулювати і вирішувати сучасні інженерні проблеми, що мають відношення до області акцент. Розвивати здатність синтезувати, пояснити, перевірки і обгрунтування рішення складних технічних проблем, характерних для цієї області акцент. LO2. Продемонструвати здатність самостійно і творчо розробляти і проводити наукові дослідження: Оцінка стану рівня техніки в їх області вивчення, включаючи ретельний огляд літератури Розробка наукового дослідження особистого або професійного інтересу і важливості в тому числі: планування, організація, планування і виконання проекту з керівництвом і введенням їх науковим консультантом. Застосовують самостійно і творчо підходять інженерні... [-]

Master

мед в двомовного і полікультурної освіти

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Заочна та вечірня форма August 2018 США Flagstaff

Наша програма ступеня готує кандидатів на кар'єру як англійська мова як друга мова (ESL) шкільного вчителя, вчителя ESL ресурсів, або вчителя, відповідального за надання інструкції ESL і підтримки в звичайному класі або спеціальних налаштувань. [+]

Навчальні Вимоги до 2016-2017 навчальний рік Наша програма ступеня готує кандидатів на кар'єру як англійська мова як друга мова (ESL) шкільного вчителя, вчителя ESL ресурсів, або вчителя, відповідального за надання інструкції ESL і підтримки в звичайному класі або спеціальних налаштувань. Кандидати отримати знання, навички і диспозицію для розвитку навичок ESL по читанню, письму, і слухати, і для залучення громад і сімей в якості партнерів. Вони також залишають програму з історичної точки зору тих, хто вивчає англійську мову в США кандидати будуть розвивати конкретні навички для оцінки Вивчення англійської мови та закріпити рівень володіння області контенту, а також знання різних програмних моделей. Вони познайомляться з поточних досліджень в навчанні ESL, і зрозуміти, як теорія може бути структурована в класі практиці для розвитку усного мовлення і грамотності навичок всіх студентів. Двомовного і мультикультурної освіти, магістр освіти має 2 акцент: двомовні увагу Англійська як друга мова акцентом Підготовка до кар'єри в якості двомовної або англійської як другої мови (ESL) учитель зі ступенем магістра цього. Існує зростаючий попит на людей з цим препаратом. З такої міри, ви можете стати: Двомовні або ESL класі вчитель Двомовні або ESL ресурсів учитель Учитель відповідає за надання двомовної або ESL підтримку в класі або спеціальних налаштувань схвалення двомовні Акцент Якщо ви хочете, щоб відповідати вимогам індосамент Arizona двомовним, ви можете, за рахунок ретельного планування з вашим консультантом, заробити цю підтримку в рамках програми ступеня свого. Ви повинні продемонструвати знання мови в якості другої мови. ESL Акцент Вам не потрібно, щоб продемонструвати знання мови в якості другої мови. Проте,... [-]

мен в інженерної екології

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання August 2018 США Flagstaff

Ця програма не-тезу призначений для практикуючих фахівців і дозволяє створювати додатковий досвід в інженерних областях водних ресурсів, боротьби з забрудненням повітря, стійкого інженерії, гідрогеології, біотехнології та проектування, побудованих і природних систем по відновленню навколишнього середовища. [+]

вимоги Ступінь Щоб заробити цей ступінь, ви повинні завершити в цілому 30 кредитних годин: прикладної математики Звичайно, у відповідній темі, такі як чисельні методи лінійної алгебри, або статистичного аналізу (3 кредитних годин) Звичайно інженерне управління (3 кредитних годин) 24 годин кредиту від: загальне машинобудування, екологічна інженерія, цивільне будівництво, машинобудування, або геології, обраний зі схвалення вашого комітету (15 кредитних годин) курсів за вибором (9 кредитних годин), які можуть включати в себе до шести кредитних годин в необов'язковий практико-орієнтованого проекту інформація про надходження Кандидати повинні вибрати один основний акцент в: цивільна інженерія електротехніка екологічна інженерія машинобудування комп'ютерна наука Передумови / Вимоги до вступників 1. Ви повинні мати ступінь бакалавра в області дисципліни і загальний середній бал 3.0 або вище. Якщо у вас є ступінь бакалавра в інший дисципліни від того застосування вашого господаря, ви повинні заповнити догоспітальному курс навчання, заробляючи клас "B" або вище у всіх догоспітальному курсів. Див пререквізіт посиланню нижче для цієї інформації. 2. Ви повинні прийняти загальний тест GRE, якщо ви заробили свій ступінь бакалавра в НАУ або знаходяться в нашій Комплексну програму в дисципліні застосування свого. Якщо ви міжнародний заявник, чия рідна мова не є англійською, ви також повинні представити TOEFL балів. 3. Ваша заявка повинна містити заяву, яке включає ваші освітні цілі і головні області, що представляють інтерес для вашого дослідження і / або дослідження. 4. Ваша заявка повинна включати в себе три рекомендаційні листи. 5. Ви повинні бути прийняті відділом. Інженерно-екологічні передумови акцент Кандидати без ступеня бакалавра в дисципліні необхідні для досягнення еквівалентності знань BS рівня... [-]

мен в області електротехніки

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання August 2018 США Flagstaff

Ступінь MEng EE не є теза програма, яка спрямована на розвиток електротехніки досвід через досвід на основі проектів. [+]

The MEng EE ступінь не є теза програма, яка спрямована на розвиток електротехніки досвід через досвід на основі проектів. Випускники з цієї мірі мають передовий досвід і добре підходить для роботи в різних електротехнічних додатках. Студенти, які планують в подальшому аспірантурі в Ph.D. Програма може бути зацікавлений в дипломній програмі, заснованої MSE EE. Ця програма готує вас до професійної практиці з широким, застосовуються освіти з курсами в декількох технічних областях. За участю промисловості, Університет Північної Арізони створили курси підвищення знань, розуміння, і / або розвинути навички, критично важливих для сучасних інженерів-практиків. Що я можу зробити з магістра технічних наук в області електротехніки? Гнучкість електричної або комп'ютерної інженерної ступеня не може бути перебільшена; це дуже прибутковий ступеня може означати працювати в аерокосмічній, комп'ютери, або в багатьох інших областях. Ступінь бакалавра отримає вас в поле, але майстер надасть вам ще більше можливостей. Якщо ви шукаєте для підвищення вашого електричного або комп'ютера інженерні знання, роблячи себе більш затребуваною, наша програма підходить для вас. Наша програма призначена для задоволення ваших потреб в галузі освіти в якості практикуючого інженера. Ви будете мати можливість розширити і / або розвинути навички, знання і розуміння того, що мають вирішальне значення для сьогоднішніх практикуючих інженерів. Студенти, які хочуть, щоб заробити їх ступінь бакалавра і магістра можуть претендувати на нашу прискорену програму, яка дозволяє студентам розраховувати шість одиниць до обох градусів, тим самим скорочуючи час до закінчення школи. При подальшій освіті, одним з цих шляхів можна: Дослідження і розробки Інженер Система Інженер-проектувальник технічний консультант Комп'ютер, Електрообладнання, або інженер електронік Вимоги... [-]

мен в цивільному будівництві

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання August 2018 США Flagstaff

Магістр інженерії не є Теза професійної ступеня, ґрунтується насамперед на курсової роботи і / або на інженерний проект, розроблений під керівництвом радника факультету для вирішення потреби або проблеми, специфічні для їх інженерної галузі дослідження (цивільного, екологічного, електрична або Машинобудування). [+]

Цей ступінь надає вам широкий, заснованої на практиці освіти. вимоги Ступінь Щоб заробити цей ступінь, ви повинні завершити в цілому 30 кредитних годин: прикладної математики Звичайно, у відповідній темі, такі як чисельні методи лінійної алгебри, або статистичного аналізу (3 кредитних годин) Звичайно інженерне управління (3 кредитних годин) 24 годин кредиту від: загальне машинобудування, екологічна інженерія, цивільне будівництво, машинобудування, або геології, обраний зі схвалення вашого комітету (15 кредитних годин) курсів за вибором (9 кредитних годин), які можуть включати в себе до шести кредитних годин в необов'язковий практико-орієнтованого проекту інформація про надходження Кандидати повинні вибрати один основний акцент в: цивільна інженерія електротехніка екологічна інженерія машинобудування комп'ютерна наука Передумови / Вимоги до вступників 1. Ви повинні мати ступінь бакалавра в області дисципліни і загальний середній бал 3.0 або вище. Якщо у вас є ступінь бакалавра в інший дисципліни від того застосування вашого господаря, ви повинні заповнити догоспітальному курс навчання, заробляючи клас "B" або вище у всіх догоспітальному курсів. Див пререквізіт посиланню нижче для цієї інформації. 2. Ви повинні прийняти загальний тест GRE, якщо ви заробили свій ступінь бакалавра в НАУ або знаходяться в нашій Комплексну програму в дисципліні застосування свого. Якщо ви міжнародний заявник, чия рідна мова не є англійською, ви також повинні представити TOEFL балів. 3. Ваша заявка повинна містити заяву, яке включає ваші освітні цілі і головні області, що представляють інтерес для вашого дослідження і / або дослідження. 4. Ваша заявка повинна включати в себе три рекомендаційні листи. 5. Ви повинні бути прийняті відділом. Передумови: по акцентом Дорожнє будівництво акцент передумови... [-]

мен в машинобудуванні

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання August 2018 США Flagstaff

Магістр інженерії не є Теза професійної ступеня, ґрунтується насамперед на курсової роботи і / або на інженерний проект, розроблений під керівництвом радника факультету для вирішення потреби або проблеми, специфічні для їх інженерної галузі дослідження (цивільного, екологічного, електрична або Машинобудування). [+]

The Магістр технічних наук не є Теза професійної ступеня, ґрунтується насамперед на курсової роботи і / або на інженерний проект, розроблений під керівництвом радника факультету для вирішення потреби або проблеми, специфічні для їх інженерної галузі дослідження (цивільного, навколишнього середовища, електричні, або механічні Engineering). Цей ступінь програма призначена для забезпечення широкої, засноване на практиці освіту. Студентські Результати навчання LO1. Продемонструвати здатність застосовувати навички критичного мислення на рівні випускника формулювати і вирішувати сучасні механічні інженерні завдання: Здобуває знання по просунутим темам сучасного інженерних і обчислювальних засобів, характерних для машинобудування. Розвиває здатність ідентифікувати, формулювати і вирішувати відповідні передові механічні інженерні проблеми. Розвиває здатність синтезувати, пояснити, перевірити, і обґрунтовувати рішення складних проблем машинобудування. LO2. Продемонструвати здатність самостійно і творчо, дизайн, планувати і проводити складні машинобудівні проекти: Оцінює стан мистецтва в області дослідження. Застосовується, самостійно і творчо, відповідні інженерні теорії і інструменти, спрямовані на розробку життєздатного рішення для проекту. Конструкції і проводить заходи, специфічні для проекту. LO3. Продемонструвати здатність ефективно спілкуватися результати всебічного дослідницького проекту за допомогою усних презентацій та публікацій. Створює звіт, що відображає інтеграцію знань, отриманих в рамках проекту. Забезпечує усне представлення до однолітків, що підсумовують роботу, виконану за проектом і його результати. Синтезує і представляє актуальність інженерного проекту в обох технічних і нетехнічних термінів. ПРИЙОМ і набрання ними Майстер програми інженерного (Meng) з пропонує практико-орієнтованої освіти, який готує випускників для реальних інженерних задач. вимоги Ступінь Магістр технічних наук (Meng) вимагає завершення 30 годин курсових робіт. Принаймні половина курсових робіт, не включаючи практику-орієнтованого проекту, повинні бути в галузі машинобудування. Цей мінімум може бути... [-]

мен в інформатиці

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання August 2018 США Flagstaff

Ця програма допомагає студентам, які бажають відновити свою поточну технічну експертизу по заглиблюючись в сучасній і майбутній вперед області комп'ютерної науки. План особливості реального світу актуальність і гнучкість в форматі курсів та міжнародної поставки. [+]

The MEng CS ступеня не є теза програма, яка зосереджена на створенні передових комп'ютерних наук експертизу через досвід на основі проектів. Випускники з цієї мірі мають передовий досвід і добре кваліфіковані, щоб бути лідером в різних організацій, що займаються розробкою програмного забезпечення. Студенти, які планують в подальшому аспірантурі в Ph.D. Програма може бути зацікавлений в дипломній програмі, заснованої MSE CS. Ця програма допомагає студентам, які бажають відновити свою поточну технічну експертизу по заглиблюючись в сучасній і майбутній вперед області комп'ютерної науки. План особливості реального світу актуальність і гнучкість в форматі курсів та міжнародної поставки. Що я можу зробити з магістра технічних наук в області комп'ютерних наук? Комп'ютерні вчені використовують алгоритми і структури даних, щоб використовувати неймовірну обчислювальну потужність сучасних комп'ютерів в сторону конструктивних цілей. Вони пишуть програми, основні будівельні блоки, які формують комп'ютерний світ. Вони також створюють бази даних, програмне забезпечення "Office", а мережеві протоколи в основі сьогоднішніх обчислювальних потреб в бізнесі, науці і техніці. Якщо це звучить як кар'єра для вас, ми можемо допомогти. Наша програма призначена для задоволення ваших потреб в галузі освіти в якості практикуючого інженера. Ви будете мати можливість розширити і / або розвинути навички, знання і розуміння того, що мають вирішальне значення для сьогоднішніх практикуючих інженерів. Курси пропонуються за допомогою різних форм, в тому числі методи дистанційного доставки і гнучких форматів. Примітка: Якщо ви зацікавлені в цій просунутої ступеня, ви повинні подати заяву та бути прийнятим до Майстра програми інженерного на додаток до того, вступив до університету. При подальшій освіті, одним з цих шляхів можна:... [-]

Відео

Why Did I Chose NAU?

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
Northern Arizona University
South San Francisco Street

Flagstaff, Арізона, AZ, 86011 US
Соціальні медіа