NewSchool of Architecture and Design

Введення

Прочитайте офіційний опис

ОТКРОЙТЕ NEWSCHOOL

NewSchool архітектури та дизайну є всесвітньо визнаним дизайн університет відомий наших далекоглядних професорів, промислових з'єднань і надихає кампусу спільноти. Наші студенти є інноваційними дизайнерів, які захоплені проводить захоплюючі кар'єру в області дизайну, архітектури та цифрових мистецтв. З першого дня в класі, ми допомогти підштовхнути ваші творчі межі, даючи вам інструменти для росту в якості дизайнера.

Наші спільні з нагородами дизайнерських шкіл, таких, як школи дизайну ЗМІ в Окленді, Нова Зеландія і Domus Academy в Мілані, Італія дасть вам глобальну перспективу дизайн. Ви будете мати підключення до впливових компаній по всьому світу через наші досконалі мережі випускників та партнерських зв'язків з промисловістю. Наші Кар'єра Послуги консультантів призначені, щоб допомогти вам підготуватися до творчої кар'єри.

ПРОМИСЛОВІСТЬ ПАРТНЕРСТВО ТА КАР'ЄРА

Наші програми розроблені з вашій майбутній кар'єрі на увазі. Ви будете працювати на реальних проектах, розвивати свої навички зі стандартним програмним забезпеченням промисловості і вчитися професорів, які здійснюються робочих професіоналів у своїй галузі. Наша мережа проектних університетів може дати вам деякі з'єднання з найбільш впливових компаній в світі, у тому числі Nokia, Sony і Генслера Entertainment.

Глобального зв'язку

Дизайн не має меж, і ні робить NewSchool. Ми є частиною глобальної мережі з більш ніж 75 провідних університетів дизайну в 29 країнах. Ви будете відчувати воістину глобальний клас з унікальним програми навчання за кордоном, в різноманітній міжнародної студентської тіла, співпраці крос-місце, а всесвітньо відомих лекторів.

У навчанні

Наші студенти та викладачі постійно піднімаючи планку, вигравши численні конкурси за межами класної кімнати. Наш майстер програми архітектури був недавно зайняла Top 30 у світі журналом кадрів і наші дизайнери і програми цифрового мистецтва були розроблені у співпраці з двома нагородами дизайнерських шкіл Media Design School в Окленді, Нова Зеландія і Domus Academy в Мілані, Італія.

NewSchool архітектури та дизайну акредитований Західної асоціації шкіл та коледжів (WASC) Старший коледжу та університету комісії. Програмний акредитації для наших професійних програм архітектури забезпечується через національні архітектурні акредитації ради (NAAB).

Студентське & СПІВТОВАРИСТВО

Наш кампус розташований в самому серці збудливого дизайну району Іст-Віллідж в центрі Сан-Дієго; додому провідних дизайн-студій, виробничих дільниць та інноваційних світових компаній. Якщо ви ескізів в одному з наших численних студійних приміщень, проектування рендеринг в наших державою в найсучасніших комп'ютерних лабораторій, або виробляти ваш дизайн на нашому 3D-принтер - NewSchool має інструменти, необхідні, щоб принести свої творчі ідеї в життя.

МІЖНАРОДНІ ПОСЛУГИ ПІДТРИМКА СТУДЕНТІВ:

Підтримка в процесі реєстрації Візова підтримка та консультування Допомога з житлом Постійна підтримка, а на території кампуса
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Online Summer courses » Перегляд Online Masters » Перегляд Бакалаври »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

випускник архітектури градусів

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 - 3 років October 2019 США San Diego

NewSchool пропонує кілька аспірантських програм в галузі архітектури для задоволення унікальних потреб нашої промисловості. Багато з наших програм є NAAB акредитовані. NewSchool можете зосередити свої дослідження в будь-якому Neuroscience архітектури або здорового урбанізму. [+]

NewSchool пропонує кілька аспірантських програм в галузі архітектури для задоволення унікальних потреб нашої промисловості. Багато з наших програм є NAAB акредитовані. При запиті додаткової інформації наш фахівець може Зарахування пояснити різні програмні пропозиції більш детально, щоб допомогти вам знайти шлях, який підходить для вас.

The Майстри архітектури I ступінь є акредитованим ступінь NAAB, яка готує студентів проводити державну архітектуру ліцензування. Програма розділена на дві доріжки, в залежності від студента навчального фоні. Студенти, які мають ступінь бакалавра в галузі архітектури з програми, яка не була NAAB акредитованого може завершити програму протягом двох років. Студенти, які мають ступінь бакалавра в іншій області буде проводити додатковий рік навчання основ архітектури і завершити ступінь в три роки. ... [-]


Відео

This is NewSchool of Architecture + Design

Для зв'язку
Адреса місце знаходження
NewSchool of Architecture + Design
1249 F Street

San Diego, California, 92101 US