New York University, Leonard N. Stern School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

З першого дня, історія NYU Stern (Нью-Йоркський університет, Леонард Н. Школі бізнесу Стерн) має дзеркальним відображенням міста, до якого він настільки тісно пов'язані. Бізнес-школа Університет Нью-Йорка була заснована трохи більше 100 років тому, щоб забезпечити бізнес-навчання синів і дочок іммігрантів. Сьогодні, Леонард Н. Школі бізнесу Стерн знаходиться в авангарді бізнес-освіти в Америці і в світі. Нью-Йоркського університету Стерна Значення У Нью-Йоркському університеті Стерна, ми сформували середовище, яке живить далекоглядні лідери. Ми створили багатющу середовище для навчання бізнесу в країні нашої прихильності 4 значення.

  • У навчанні Ми вважаємо, що досконалість приходить не від знання правильних відповідей, але в задаючи правильні питання. З одним з найбільших і найкращих факультетів у світі, наші студенти розвивають не тільки більш глибоке набір навичок, але більш широке уявлення про роль бізнесу в світі.
  • IQ EQ + Ми цінуємо як IQ і EQ і форма спільноти з людьми, які мають як інтелектуальні та міжособистісні сильні сторони.
  • Спільне співтовариство Ми віримо в цінність нашої спільної однозначно спільноти і забезпечити достаток можливостей керівництва, командних ролей, клубів і когорт, щоб виховувати культуру спільного навчання і роблять.
  • Енергія всесвітнього центру Ми віримо в інтеграції енергію Нью-Йорка в нашій академічної культури. Ми використовуємо близькість до бізнесу і культурні багатства Нью-Йорку в творчих та інноваційних способів.

Розташування

Нью-Йорк

Address
NYU Stern
Henry Kaufman Management Center
44 West Fourth Street

10012 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: