New York University Global (Paris campus)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Один з найбільших світових академічних центрів Нью-Йоркського університету, Нью-Йоркський університет Парижу - це динамічне та динамічне місце, де ви знайдете найкращі можливості, щоб максимально використати свій досвід на виїзді. У Нью-Йоркському університеті Парижу ви насолоджуватиметесь життєвим досвідом, не роблячи перерви у навчанні. Наша місія - супроводжувати вас у цій подорожі.

Незабаром ви дізнаєтесь, що Париж - різноманітне і космополітичне місто, яке пропонує просвітницьку суміш історії та сучасності. У Парижі є одним із найвідоміших музеїв світу, а також одним із головних світових технологічних центрів.

Курси, які викладаються в нашому ультрасучасному академічному центрі, відображають це поєднання: на додаток до численних курсів з гуманітарних дисциплін - французької мови, філософії, історії мистецтва, політики, літератури, історії тощо - ми тепер також пропонуємо курси у галузі музичних технологій, засобів масової інформації та комунікацій, математики, інформатики ... Наші курси викладають найвищі інструктори та враховують численні основні вимоги. Студенти отримують індивідуальний наставник від академічного радника, отримують рекомендації щодо життя поза класом від спеціальної команди студентського життя та мають доступ до консультанта на місці.

Навчання в Нью-Йоркському університеті Парижа - це фантастична пригода для людей. Ви матимете можливість познайомитися з місцевими студентами, пройти курси в університетах-партнерах, насолодитися деякими з багатьох культурних подій та нічних екскурсій, які ми курируємо, взяти участь у гуманітарній волонтерській роботі, внести свій внесок у розбудову громади ... можливості нескінченні!

Розташування

Нью-Йорк

Address
383 lafayette street
10003 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: