Прочитайте офіційний опис

60610_ScreenShot2017-11-14at11.19.40.png

Нова Англія коледж є приватним некомерційним коледжем, розташованим у найвідомішому місті Ненінглінге Хеннікер, штат Нью-Гемпшир, присвяченому винятковою освіті студентів, аспірантів та докторантів з усього світу.

За рейтингом новин США та Світового звіту на вищому рівні бакалаврів на півночі, коледж Нової Англії готує студентів таким чином, що є надійним, ретельним та привабливим. Ми називаємо це "досвідним навчанням" або навчаючими. Незалежно від того, чи це курс у бізнесі чи філософії, професори NEC включають практичний досвід у навчальний план, щоб студенти вийшли з більш ніж просто ступеня.

У Колледжі Нової Англії існує багато елементів, які можуть вас заінтригувати - унікальну освітню філософію, мальовничу установку кампуса або всі дії, які можуть сприяти вашим особистим перетворенням - і ви просто можете виявити, що це правильне місце для вас. Ласкаво просимо!

Рівні освітні можливості

Політика Нью-Англійського коледжу полягає в тому, щоб керувати всіма освітніми програмами та відповідними допоміжними послугами та вигодами таким чином, що не є дискримінаційним внаслідок раси, кольору, релігії, статі, сексуальної орієнтації, віку, національного походження, фізичного чи психічного студента чи майбутнього студента. гандикап або інші ознаки, які не можуть бути законно основою для надання таких програм або послуг. Крім того, кожна сфера в межах установи заохочуватиме застосування студентів меншин та жінок до усунення наслідків будь-якої колишньої дискримінації в положеннях освітніх та суміжних послуг та встановлення процедур, які забезпечать рівне ставлення та рівний доступ до закладів та освітніх переваг для всіх студентів, як це передбачено законом.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

NEC на перший погляд

Кампус : Хеннікер, штат Нью-Гемпшир знаходиться в 15 хвилинах їзди від столиці штату (Конкорд, NH), за 30 хвилин від найбільшого міста (Манчестер, штат Нью-Йорк) і за 90 хвилин від Бостона. Класичні кімнати, приміщення для проведення засідань та зали проживання поділяють навколишні красою нашого 220-акровського кампуса та річки Конвоукоук.

Програми : 37 програм бакалавра, 12 магістерських програм та 1 докторська програма досягають у традиціях ліберальних мистецтв, і з акцентом на досвіді навчання, присвячений і виконаних факультетів.

Студенти : приблизно 1000 навчальних закладів та 900 онлайн-студентів, а також 900 аспірантів з усього світу відвідують коледж New England College. Досвід NEC є спільним та підтримуючим. Дуже різноманітна, більше однієї третини студентів NEC ідентифікують себе як студенти кольору.

Діяльність : 18 спортивних видів спорту, численні спортивні заходи та більше 40 клубів та різноманітних організацій, а також нескінченний графік веселих заходів та подій дозволяють легко відчути, як ви належите до NEC. Стати частиною паломницької нації!

Стажування : студенти NEC отримали вигоду з більш ніж 1000 можливостей стажування, постійного доступу до реального досвіду та практичного навчання через активну співпрацю з партнерами з промисловості та службами кар'єрного консультування.

Місія та бачення

Місія

Коледж Нової Англії є творчим та допоміжним навчальним співтовариством, який закликає людей трансформувати себе та свій світ.

Бачення

Нью-Англійський коледж стане найуспішнішим та популярним приватним коледжем у Нью-Гемпширі, відомий своїми інноваційними академічними програмами та лідером у досвідній освіті.

60612_ScreenShot2017-11-14at11.21.31.png

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

New England College

Магістр наук Нової Англії (MS) в програмах "Людські послуги" пропонує студентам 36-ступеневу програму навчання, що включає безліч курсів 60-кредитних МС в консультуванні ... [+]

Магістр наук Нової Англії (MS) в програмах " Людські послуги" пропонує студентам 36-ступеневу програму навчання, що включає безліч курсів 60-кредитних МС в консультуванні з питань психічного здоров'я без компоненту інтенсивного стажування. Випускники цієї програми готуються до лідерських позицій у соціальних службах, освіті, менеджменті з управління поведінкою, організаціях, що займаються консультуванням, та охороні здоров'я. Спеціальні напрями кар'єри, які випускники можуть прагнути включати управління справами, фахівці дня лікування, психологічні помічники та професійні оцінювачі.... [-]

США Henniker USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
New England College

Вміти використовувати фінансову та бухгалтерську інформацію в підтримку тактичних та стратегічних рішень. Зрозумійте навички управління, необхідні для управління складним ... [+]

Вміти використовувати фінансову та бухгалтерську інформацію в підтримку тактичних та стратегічних рішень. Зрозумійте навички управління, необхідні для управління складними проектами для успішних висновків. [-]
США Henniker USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
New England College

Магістр наук в комп'ютерних інформаційних системах призначений для студентів, які прагнуть поєднати розвиток технічної компетенції в інформаційних системах з набуттям ... [+]

Магістр наук в комп'ютерних інформаційних системах призначений для студентів, які прагнуть поєднати розвиток технічної компетенції в інформаційних системах з набуттям знань та підвищення кваліфікації в управлінських та організаційних областях. Випускники цієї програми зможуть працювати в різних областях, щоб максимально використовувати сучасні інструменти та методики інформаційної системи для сприяння успіху організації.... [-]

США Henniker USA Online
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
98 Bridge Street
03242 Henniker, New Hampshire, США
Веб-сайт
Телефон
603.428.2000
Address
USA Online, США