NYU Tandon Online

Введення

Прочитайте офіційний опис

Винаходи, інновації, підприємництво та

Це Нью-йоркський університет Tandon школа докорінно Engineering, що наближається вчених і наукових досліджень, озброюючи викладачів і студентів з інструментами і ресурсами, щоб перетворити своє натхнення в додатки, продукти і послуги, які злітають в сторону ринку.

Інтернет - Вчитися в будь-який час, в будь-якому місці

NYU Tandon Інженерна школа є одним з найбільш шанованих шкіл країни машинобудування, прикладних наук, управління та технології. Тепер, Нью-Йоркського університету Tandon Інтернет (раніше NYU-ePoly) пропонує можливість заробити просунутий диплом або сертифікат повністю онлайн.

Доступ до Інтернет ніколи не було простіше, швидше, або більш економічний, що робить можливим брати класи випускників з Нью-Йоркського університету Tandon інженерної школи, де і коли завгодно - на роботі, вдома, від 35000 футів, як ви літати, щоб задовольнити клієнта або повернення з кровно зароблених відпустку.

Якщо ви думаєте, що ваш графік надто зайнятий для класу, подумайте ще раз. Якщо ваша робота або темп вашому повсякденному житті заважає вам відвідувати заняття в університетському містечку, тепер ви можете впевнено звернутися до NYU Tandon онлайн, щоб заробити сертифікат дипломованого фахівця або ступінь магістра в області більше десятка інтерактивних програм.

Розташування

Нью-Йорк

Address
Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: