NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про НЮУ Стейнхардт

Єдина унікальна інтеграція освіти, охорони здоров’я, мистецтва та медіа-досліджень Нью-Йоркського штату Штайнхардта ставить нас в основу руху: освіта для соціальних змін.

Студенти Штейнхардта люблять допомагати іншим.

Наша місія полягає в просуванні знань, творчості та інновацій на перехресті культури, освіти та людського розвитку. Ми є прикладом зобов'язання Нью-Йоркського Союзу бути державною службою.

Наші академічні програми входять до числа кращих у країні.

Магістерські програми NYU Steinhardt з прикладної психології, освіти, охорони здоров’я, засобів масової інформації, музики та виконавських мистецтв, а також професії мистецтв та мистецтв приваблюють останніх випускників коледжів, відомих фахівців, які шукають ліцензію чи сертифікацію, та зміни кар'єри. Наша навчальна програма дає нашим студентам можливість навчатись за кордоном та досвід практичного навчання.

Розширені програми сертифікатів дозволяють продовжувати навчання у спеціалізованих областях прикладної психології, освіти, музики та виконавських мистецтв та фізичної терапії.

Ми також пропонуємо докторські програми, які готують випускників до кар'єри в академічному дослідженні та викладанні, а також професійні докторські програми для передової практики в галузі освіти, мистецтв, трудотерапії та фізичної терапії.

Ми переглядаємо цілісне навчання.

Наші студенти належать до сильної та підтримуючої спільноти вчених - теплих, виховуючих середовищ, які заохочують дослідження нових ідей. Наш факультет очолює свої професійні напрямки та співпрацює з академічними дисциплінами: викладачами, які працюють з психологами та фахівцями з охорони здоров'я, музикантами з патологоанатомами, педагогами з художниками. Вони працюють зі студентами для вивчення таких тем, як вплив імміграції на навчання, дитяче харчування та ожиріння, і як цифрові медіа трансформують соціальні відносини. Наші дослідницькі інститути впливають на науку та політику в усьому світі.

У Штейнхардта навчання відбувається у класі та поза ним.

Більше століття ми будуємо партнерські відносини в нашій громаді: з місцевими школами, сім'ями, громадськими організаціями, мистецькими організаціями, культурними закладами та медичними закладами. Освіта Стейнхардта складається з ретельного вивчення класів, а також стажування у найбільших медичних компаніях Нью-Йорка, клінічних розміщеннях у відомих лікарнях або викладання студентів в одній з найрізноманітніших шкільних систем світу. Це означає неперевершені можливості для професійної підготовки та просування по службі.

Ми готуємо вас до лідерства в глобальному суспільстві.

Як і місто, ми називаємо будинок, наш викладач, студенти та персонал представляє широкий спектр фонів, точок зору та перспектив. І хоча наші корені сягають глибоко в Нью-Йорку, наша робота вдома впливає - і впливає - на наші зв’язки за кордоном. Щодня випускники Штайнхардта продовжують змінювати світ.

Міжнародний рейтинг Нью-Йоркського університету

  • № 7 - Новини США
  • # 27 - Всесвітня оцінка університетів Times High School
  • №29 - Академічний рейтинг світових університетів
  • № 52 - Всесвітнє оцінювання університетів QS

Шкільна шкала часу

Заснована в 1890 році як школа педагогіки, NYU Steinhardt була першою професійною школою, присвяченою педагогічній освіті, що була створена в американському університеті. Рання місія школи полягала в тому, щоб навчати шкільних адміністраторів і готувати чоловіків і жінок для роботи в коледжах педагогічної освіти. До 1921 року школа виховувала вчителів на всіх рівнях і в усіх областях, включаючи мистецтво і охорону здоров'я, пропонуючи студентів через докторські ступені. У міру розширення сфери освіти, школа розширила свою спрямованість на включення нових знань і наукових розробок, і з'явилися нові програми.

Сьогодні NYU Steinhardt пропонує понад 100 бакалавратів та аспірантів за допомогою своїх 11 академічних кафедр. Студенти готуються до кар'єри в галузі освіти, засобів масової інформації, музики та виконавських мистецтв, харчування, фізичної та трудової терапії, психології, мовної патології та образотворчого мистецтва. Протягом своєї історії Штейнхардт був яскравою інституцією, що реагує на соціальні зміни.

Розташування

Нью-Йорк

Address
82 Washington Square East
10003 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США