NYU | Tisch

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Жодна інша школа в світі, як Школа мистецтв Тіша, не існує.

Коли в 1963 році в Нью-Йоркському університеті була заснована школа мистецтв, це було оголошено як сміливе пригода - бути школою на відміну від будь-якої іншої. Ми зустрічалися з цим завданням, і те, що виникло протягом останніх 50 років, є провідним центром країни для вивчення виконавських, кінематографічних та нових медіа-мистецтв.

Школа

Наша широта передового досвіду у відділах є унікальною та відома у всьому світі. Ви можете заробити BA, BFA, MA, MFA, MPS або PhD в широкому діапазоні дисциплін, які унікально інтегровані в одній школі. Художники та вчені приїжджають з усього світу, щоб вивчати актрису, танцювати, дизайну, вистави, фільмів, анімації, написання для музичного театру, сцену, екран

Студенти

Ми шукаємо та відзначаємо всі види унікальних голосів, що надходять із 48 держав та 39 країн. Наші студенти проходять найсуворіший процес прийому будь-якої школи в NYU. Ми беремо багато часу, щоб вирішити, кого ми запрошуємо до школи. Наш факультет висвітлює академічні історії, нариси, портфоліо, написання зразків, зображень та виступів для виявлення найбільш інтригуючих людей, які мають бажання створювати, винаходити, експериментувати, створювати, писати, кодувати, фільмувати, аналізувати, виконувати і робити

Коли ви опинитеся тут, ви зустрінетесь з такими людьми, як ви - люди, які глибоко цікавляться собою та навколишнім світом. Вони стануть вашими друзями та співробітниками на все життя. Ви збираєтеся копати глибоко у вашій дисципліні, але ви також отримаєте широту освіти в галузі ліберального мистецтва у великому дослідницькому глобальному університеті. Це збирається підготувати вас до всього, що ви хочете зробити у вашому житті. Ви будете створювати ВАС.

Факультет

Наш факультет - відомі професійні артисти та вчені, які зробили свою кар'єру для практичного навчання. Це гарантує, що ваша освіта буде завжди актуальною для вашої галузі. Ви побачите, що вони розуміють, що вам потрібно знати, тому що вони самі роблять це. Вони поділяють вашу пристрасть, і вони будуть керувати вами, щоб стати майстрами вашої дисципліни. Вони також будуть стежити за Вашою кар'єрою і бути вашими ресурсами в мережі Tisch по всьому світу протягом багатьох років.

Нью-Йорк

Наша домашня база - Нью-Йорк, і що це прекрасне місто! Місто стане набором для вашого першого фільму чи фотографії. Ви будете тренуватися в одному з професійних актерських студій у центрі. Звуки вулиць надихне твою музику. Ви будете переходити через міст, щоб відвідувати заняття в Ігрові центрі в Брукліні. Ви можете стажирувати в кращих організаціях країни. І неперевершене культурне життя Нью-Йорка буде доповнювати вашу освіту таким чином, що є неповторним. З вулиць до парків, до інституцій світового класу, це все велике місто - це ваш студентський університет.

Вашингтонська площа

Ми маємо особливу привілею бути частиною Нью-Йоркського університету - цього різноманітного глобального університету, який процвітає у великих містах. Ви можете приєднуватися до клубів, бути спортсменом та приймати курси, які доповнюють і розширюють ваші інтереси.

Ви також можете дізнатись про культуру у всесвітньому мережевому університеті. Ви повинні навчатися в інших кампусах Нью-Йоркського університету в Абу-Дабі, Шанхаї або інших глобальних академічних центрах у Аккра, Берліні, Буенос-Айресі, Флоренції, Лондоні, Мадриді, Парижі, Празі, Сіднеї, Тель-Авіві та Вашингтоні.


Наші випускники

Є ще одна мережа, до якої ви станете частиною - наша випускна мережа Tisch. Вони стануть важливою частиною вашого професійного життя. Відмінна новина полягає в тому, що вони скрізь, і вони роблять все. Є більш ніж 25000 інших випускників Tisch, які наполегливо працюють у галузі мистецтва та суміжних спеціальностей. У багатьох відношеннях вони впливають на навколишній світ. Не секрет, що деякі з них отримали велику популярність, і є безліч розповідей про успіх у тому, як наші випускники активізують та змінюють спільноти по всьому світу.

Протягом наступних 50 років Випускники і факультети Tish будуть продовжувати залишатися провідними творчими силами інновацій. У світі, який потребує менше руйнувань і більше творчості, Тіш - це місце, де починається світле майбутнє. Сподіваємось, ви приєднаєтеся до нас!


Tisch випускник сторінки вступу

Розташування

Нью-Йорк

NYU | Tisch

Веб-сайт