Mount St. Mary's University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Життя сьогоднішнього студента сильно відрізняється від життя молодих людей, які прибули в Еммітсбург понад 200 років тому.

Раннє студентське життя оберталося навколо науковців та релігійного розвитку, і студентських організацій було небагато. Сьогодні Маунт пропонує більше 70 клубів та почесних товариств, а також частини навчальної програми, що навчаються службі, розроблену, щоб дозволити студентам повернутися до свого коледжу та громади.

Ранній коледж обмежив відпочинок студентів лише середою та суботою після обіду, а також поблажливим прогулянками. Сьогодні університет бере участь у Відділі I NCAA. Студенти грають у 24 різноманітних чоловічих та жіночих командах, поряд із головними видами спорту для чоловіків з регбі та еспортного спорту, а також у 30 командах на внутрішньому та клубному рівнях.

Більше 200 років тому шість професорів викладали основну навчальну програму, яка займала сім років, і не пропонували спеціалізації. Сьогодні в коледжі працюють 114 штатних викладачів, які викладають нашу інтегровану та послідовну базову навчальну програму за 49 спеціальностями.

Розташування

Emmitsburg

Address
Old Emmitsburg Road,16300
21727 Emmitsburg, Меріленд, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія