Moravian College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Moravian College сидить на стику історичного та історіотворчого. Будучи шостим найстарішим університетом в Америці, ми заслужили свою репутацію як відкриваючого очей і мінливого місця для навчання та вивчення. Крім того, ми посідаємо одне з "найкращих коледжів США" та "найкращих коледжів університету в штаті Пенсільванія".

Академічна майстерність Моравіа, вищий факультет та відданість різноманітності та інклюзії - це те, що приваблює студентів з усього штату Пенсільванії та за її межами, щоб навчатись у нашому інноваційному закладі.

Будучи студентом Моравського, ви отримаєте досвід класичного американського університету. І ми б знали - ми робимо це вже понад 275 років. Є нескінченні можливості для досліджень, грецьке життя, новітні технології, спорт, студентські клуби і навіть навчання за кордоном. Ми не плануємо ставити будь-які межі у вашій освіті. Насправді ми очистимо шлях для вас, щоб наслідувати свої пристрасті.

Давайте складемо історію разом.

Бакалавриат

Moravian College пропонує програми навчання, що ведуть до чотирьох ступенів бакалавра - бакалавр мистецтв, бакалавр наук, бакалавр музики та бакалавр наук з медсестринства.

Маючи понад 55 спеціальностей та програм навчання на вибір, ви можете вивчити все, що завгодно, від бухгалтерського обліку до студії мистецтва. Подвійний або потрійний основний, якщо хочете. Або створіть свій власний мажор, який відповідає вашим кар'єрним цілям та захопленням. Що б ви не вирішили, ви маєте нашу підтримку.

Переглянути всі програми бакалаврату .

Крім того, ви можете брати участь у нашій програмі з відзнакою, дослідженні SOAR, місцевих стажуваннях, студентських клубах, навчанні за кордоном тощо.

Наш середній розмір класу - 17 студентів, співвідношення студентів та викладачів 11: 1. Це означає, що ваші професори знають вас по імені та дбають про ваш успіх! Вам будуть надані Macbook Pro та iPad для використання протягом усіх чотирьох років навчання в школі, і ви навіть зможете зберегти їх після закінчення школи.

Аспіранти

Моравський випускник пропонує більше 25 випускників та сертифікаційних програм у сферах бізнесу, освіти, сестринських наук, реабілітаційних наук та мистецтв.

Програми випускників та сертифікатів Моравського призначені для підготовки випускників вищої ланки для задоволення потреб зростаючих галузей, і вони також розроблені так, щоб укладатись у ваше життя, а не викорінювати це. Ось чому випускні курси пропонуються у традиційних, прискорених, змішаних та онлайн форматах. Ви також матимете найкращі ресурси з Moravian College під рукою, і наші викладачі, викладачі та студенти з досвіду студентів віддані вашому успіху.

Переглянути всі програми для випускників .

Місцезнаходження

Розташований уздовж східного узбережжя США, Моравський називає Віфлеєм, штат Пенсильванія домом. У цьому метушливому маленькому містечку ви опинитесь лише в декількох хвилинах їзди від великих міст, таких як Філадельфія, Нью-Йорк та Вашингтон, округ Колумбія, тільки уявіть усі поїздки на вихідні та нові пригоди! Але не хвилюйтесь, в Легіській долині теж є що робити. Якщо ви відвідуєте один з найкращих музичних фестивалів у Північній Америці (Musikfest) або насолоджуєтесь грою в бейсбол на стадіоні Coca Cola, у Віфлеємі, штат Пенсіль, ніколи не буває нудних моментів.

Громада Віфлеєму завжди дуже вітає моравських студентів і часто співпрацює з Коледжем, щоб запропонувати стажування, практичні можливості навчання та безкоштовні заходи.

Погода

Долина Легі в Пенсильванії переживає всі чотири сезони в повній мірі. Осінь приносить хрустку светру погоду і строкате листя. Зима покриває наш кампус снігом. Весна пропонує дощові зливи та квітучі квіти. А літо сонячне і тепле. Кожен сезон приносить у Віфлеєм щось інше, і ми це любимо!

Безпека

Так! Безпека наших студентів є першочерговим завданням Moravian College . Наша поліція в кампусі працює над тим, щоб підтримувати безпечне та безпечне середовище для всіх і завжди доступна для надання допомоги, якщо виникне потреба. Ми також пропонуємо цілодобовий супровід та щоденні трансфери, а також телефони аварійного синього світла по всьому кампусу.

Студентське життя

У Moravian College є багато чого зробити, будь то цікавий спортом, мистецтвом чи залученням громад. Як школа ІІІ відділу NCAA, Моравський має 20 спортивних команд рівня, а також 10 інтрамуральних команд, якщо ви просто хочете розважитися! Є понад 80 студентських клубів для участі, включаючи музичні ансамблі, студентське самоврядування, студентські спілки тощо.

Вартість та допомога

Ми прагнемо допомогти вам досягти ваших цілей - а це включає надання доступної приватної освіти.

Moravian College пропонує Міжнародну премію за студентами за заслуги, яка базується, перш за все, на академічних досягненнях: ступенях, силі вашої академічної програми, балів по TOEFL чи IELTS, а також вашу оцінку SAT, якщо вони подані.
Будь ласка, зв'яжіться з виконавчим директором міжнародної реєстрації через форму запиту на цій сторінці для отримання додаткової інформації про міжнародну нагороду за студенту.

Розташування

Віфлеєм

Address
1200 Main Street
Bethlehem, PA 18018

18018 Віфлеєм, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія