Прочитайте офіційний опис

СТВОРЕННЯ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ СТУДЕНТІВ.

Moravian College пропонує Міжнародну премію за студентами за заслуги, яка базується, перш за все, на академічних досягненнях: ступенях, силі вашої академічної програми, балів по TOEFL чи IELTS, а також вашу оцінку SAT, якщо вони подані.
Будь ласка, зв'яжіться з виконавчим директором міжнародної реєстрації через форму запиту на цій сторінці для отримання додаткової інформації про міжнародну нагороду за студенту.

Ми були засновані на революційній ідейі.

Це навчання - це відкриття очей, серцебиття, зміна гри та, найважливіше, веселощі. Коли Джон Амос Коменій, моравський єпископ, придумав цю маленьку теорію ще в 1600-х роках, він, напевно, не очікував такого сильного впливу. Виявляється, ми все одно погоджуємося з його філософією. І ми віримо, що наші студенти, як і Коменій, можуть бути трохи революційними. Вони теж можуть перетворити щось, здавалося б, мале у щось дивовижне, немислиме і більше, ніж самі.

Ласкаво просимо до вашого маленького шансу - ми знаємо, що готові перетворити його на великі зміни. Дій. Будь трохи революційним.

ІСТОРІЯ КОЛЕДЖІ

Моравський простежує своє походження до дівчатської школи, заснованої в травні 1742 року шістнадцятирічною графиницею Беніґаною фон Зінзендорфом. Молодий графиня, після вісімнадцятимісячного візиту до моравських поселень Нового Світу з її батьком, графом Ніколасом фон Зінзендорфом, стежив за моравійською традицією, яка вже була старою за її час.

Коріння моравійської конфесії повертаються до богемського протестантського мученика Джона Гуса, який загинув на колу в 1415 році. У 1457 році формально була названа номінація під назвою Unitas Fratrum "Єдність братів". Брати (пізніше названі моравіями в Новому Світі) подарували світу піонеру вихователю Джону Амосу Коменію (1592-1670), який був одним з їх єпископів.

Називаючи "батьком сучасної освіти" своїми революційними освітніми принципами, Коменій був людиною свого часу, думаючи про виховання в релігійному плані. Він розглядав освіту як інструмент порятунку (тому що душу треба навчати шукати правду і визнати її, коли вона була знайдена). Оскільки моравії вважали кожну людську душу потенційним кандидатом на порятунок, кожна людина повинна була бути освічена. Коменій писав у 1632 р., Що "не діти багатих, або тільки сильних, але з усіх інших, хлопці та дівчата, як благородні, так і боязкі, багаті та бідні, у всіх містах і містах, селах і селищах, повинні бути відправлені до школа." Тому моравії вважали школи другорядними важливими лише для церков.

Після періоду інтенсивних переслідувань, під час яких корупційній церкві загрожувала вимирання, брати в 1722 р. Отримали притулок на саксонському маєтку екуменічного лютеранського дворянина, графа Ніколаса фон Зінзендорфа, який став їх лідером, а також їх благодійником . У 1732 році переселенці з Німеччини та Моравії (нині частина Чехії) приїхали до Нового Світу. Напередодні Різдва 1741 вони заснували спільноту Віфлеєму в тому самому пустелі, шістдесять милях на північ від Філадельфії. Граф Миколай та його дочка були там на цю подію.

Школа Беніґа фон Зінзендорфа була першою школою-інтернатом для дівчаток в Америці. Він отримав таку відмінну репутацію, що Джордж Вашингтон під час свого другого терміну в якості президента Сполучених Штатів особисто звернувся до директора з проханням про прийом двох своїх племінниць. У Віфлеємській жіночій семінарії, як стало відомо про школу, було зараховано надати ступінь бакалавра в 1863 році, а в 1913 став Моравською семінарією та коледжем для жінок.

Школа хлопчиків була створена у Віфлеємі в липні 1742 р., А інша - у Назареті в 1743 р. Ці школи злилися в 1759 р. З метою утворення Назарет Холу, інституту, яка вижила до 1929 р. У 1807 р. Було створено чоловічу колегію і богословську семінарію як продовження Назарет Холл. Цей інститут, Moravian College та теологічна семінарія, переїхав до Віфлеєму в 1858 році і був зарахований на отримання ступеня бакалавра в 1863 році, того ж року, що і жіночий коледж.

У 1954 році, після двох століть окремого розвитку та зростання, жіночі та чоловічі інститути об'єднувалися, щоб утворити єдиний кооперативний коледж. Моравська духовна семінарія підтримувала тісно пов'язану, але академічно відмінну ідентичність як випускницьку школу теології. Внаслідок злиття Moravian College став першим вузівським вузором у Лехі.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Promotional video

Address
Main Street,1200
18018 Bethlehem, Pennsylvania, США