Прочитайте офіційний опис

Вища школа політехнічного університету Монтани була кращою установою для студентів.

Політехнічний університет Монтани має сильну історію в галузі інженерії, природничих наук і технологій, дотримуючись поєднання теорії і практики, щоб відповідати змінюваним потребам суспільства, сприяти і розвивати почуття відповідальності і підтримувати стале використання природних ресурсів. Наша школа була заснована в 1900 році на основі "Закону про Конгрес", раніше відомого як Монтанський гірничий інститут, а в Монтані також було створено відповідно до цього Закону.

З видом на місто Бутт, штат Монтана, це шахтарське місто колись називалося "найбагатшим пагорбом у світі". Політехнічний університет Монтани має багато місць для відпочинку, такі як екскурсії по історичних місцях, полювання, рибалка, походи, катання на лижах, гарячі джерела та експедиції до великих парків і заповідників. Однак найбільша сила нашої школи полягає в тому, що ми є моделлю вищої освіти, що спеціалізується на розвитку людських ресурсів і наукових дослідженнях, і ми можемо надати практичні можливості для студентів на території кампусу і в багатьох місцях.

Визначте свою кар'єру, успіх, успіх і продовжуйте свій шлях до успіху, будь ласка, приєднайтеся до політехнічного університету Монтани

Вища освітня програма політехнічного університету Монтани

Доктор філософії та кандидат наук у галузі матеріалознавства для програми міждисциплінарної освіти - міждисциплінарна програма, спільно проведена університетом Монтани (Missura) та державним університетом Монтани (Bozmann City). Дослідницька експертиза включає біоматеріали, електроніку, фотоніку та магнітні матеріали (EPM матеріали), матеріали для зберігання, конверсії та енергозбереження, а також синтез, обробку та виготовлення матеріалів. Проект охоплює широкий спектр науково-технічних дисциплін і його широке застосування в охороні здоров'я та медицині, нанотехнології, енергетиці, навколишньому середовищі та природних ресурсах. Міждисциплінарна магістр / PhD Program - аспірантура розроблена всіма студентами та студентами для досягнення своїх академічних, творчих та професійних цілей. Цей проект підходить для аспірантів з інженерних дисциплін і науки.

Магістр наук (MS) ступінь програми

Електротехніка - Цей курс пропонує безліч дослідницьких можливостей, таких як розробка діагностичних приладових систем для NASA, підвищення ефективності вітрових турбін за допомогою алгоритмів керування висотою та підвищення продуктивності сітки за допомогою інноваційних схем контролю для запобігання відключенню енергії.

Інженерія навколишнього середовища - Цей курс фокусується на воді, стічних водах, відновленні ґрунту та підземних територіях, відновлення потоків, техніці забруднення повітря, аналізі ризиків для здоров'я та екологічній стійкості. Якщо ви обираєте програму випуску «дипломної роботи», то ключові дослідницькі проекти, з яких вибиратимуться, - це нанотехнології, нові технології очищення води та стічних вод, біологічна вибірка, вплив забруднення, якість повітря та формування. Цей курс також пропонує випускний план, який не пише дисертацію.

Загальні інженерії - основні курси: "Цивільне будівництво" - обробка конструкцій, геотехнічна обробка та очищення грунту / стічних вод; "машинобудування"; Зварювальна інженерія - автоматизована зварка, конструкція зварювання та неруйнівний контроль.

Науки про Землю - основні курси: Геохімія - Мінеральна термодинаміка, міграція забруднених видів у ґрунті та воді, а також наземна рослина / біогеохімічна локалізація родовищ. Геологічна інженерія / Геологія - стабільність нахилу, чисельне моделювання та землетрусна інженерія. Геофізична інженерія - дослідження палеокліматики і кріосфери, дослідження нафти і видобутку, нейронні мережі, інверсія даних, відображення сейсмічних хвиль, дистанційне зондування, оцінка водних ресурсів, дрібна геофізична, структурна геологія та сейсмологія радіоактивних джерел Навчання. Гідрологія / Гідрологія: питання якості води та водопостачання, включаючи ресурси поверхневих та підземних вод.

Сертифікат технології екологічного ремонту - Ця мультидисциплінарна програма, яка вимагає 17-18 кредитів, надає студентам досвід і практичний досвід, необхідний для ремонту природних екосистем і пошкоджених ландшафтів. Студенти дізнаються, як уникнути промислового дизайну для довгострокового пошкодження екосистеми, брати участь у відновленні пошкоджених форм рельєфу та бути знайомі з реконструкцією, моніторингом та підтримкою природної рослинності.

Промислова гігієна - Цей курс фокусується на небезпеках робочого місця в хімії, біології, фізиці та ергономіці. Студенти можуть працювати з мультидисциплінарними групами експертів для розробки питань або проектів, які потребують багатопрофільної експертизи. Аспіранти отримають навички прогнозування, виявлення, оцінки, контролю та запобігання питанням безпеки та гігієни праці. Вимоги до написання есе для цього курсу базуються на дослідженнях.

Інженерно-металургійна інженерія - Основні курси: Металургія виплавки, переробка корисних копалин, гідрометалургія, пирометалургія, переробка та екологічні питання, такі як переробка відходів та утилізація відходів. Фізична металургія - сплави / лиття, паяння, біоматеріали, аерокосмічні матеріали, сталь та зварювання. Технологія матеріалів - композити, кераміка, інтерметаліки, монокристали, скло, цемент / бетон.

Гірнича інженерія - аспіранти можуть проектувати, будувати і керувати відкритими шахтами, підземними шахтами і кар'єрами. Для викладання цього курсу в школі будується новий центр освіти підземних шахт. Центр дозволяє студентам проводити дослідження в області буріння, вибухових робіт, обладнання, механіки гірських порід, вентиляції, приладобудування та автоматизації.

Інжиніринг нафти - ступінь у цій спеціальності необхідний для завершення дослідницької або проектної практики. У цьому курсі студенти зобов'язані опублікувати статтю або звіт на основі оригінальних досліджень. Цей курс фокусується на вдосконаленні процесу видобутку нафти, з особливим акцентом на способи змішування та термічних випробувань, що застосовуються до резервуару Rocky Mountain. Інше дослідження фокусується на гідравлічному розриві пластів і стимулюючих проппантах, які є важливими для нетрадиційного розвитку резервуарів.

Онлайн курс

Сертифікат інформатики охорони здоров'я - цей сертифікат потребує 15 кредитів, які повинні бути виконані протягом двох семестрів. Вона поєднує в собі інформаційні технології та охорону здоров'я для задоволення зростаючої галузі електронних медичних записів, обміну інформацією про здоров'я та інших ІТ-інструментів охорони здоров'я. Цей сертифікат надає управлінські та лідерські навички професіоналам у цій галузі.

Майстер промислової дистанційної освіти - Професіонали на робочому місці можуть заробити цю вищу освіту, не залишаючи своїх посад. Цей не-дисертаційний курс, що базується на електронному навчанні, включає не тільки традиційні вимірювальні прилади IH, але й науково-дослідний звіт IH. Цей онлайн-курс має посилання на кампус - завершіть відбір і оцінку небезпеки для здоров'я в нашій лабораторії.

Майстер управління проектними проектами - не дисертаційний курс, що базується на електронному навчанні, що допомагає інженерам з технічного обслуговування перейти до управління. Цей курс вимагає 30 кредитів, включаючи три частини: Розширені інженерні додатки, індустріальна та управлінська інженерія, а також корпоративне та організаційне управління. Візьміть клас щотижня і читайте лекції, запитання та дискусії у віртуальному класі.

Фінансова допомога: Політехнічний університет Монтани надає стипендії та стипендії для аспірантів та плату за навчання, що робить його дуже конкурентоспроможним. До стипендій відносяться стипендії Рон і Джессі, а також стипендію для випускників Слоуна. Громадяни США і постійні мешканці також мають право на отримання федеральної фінансової допомоги (у вигляді позик).

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Montana Tech

Металургійне / Дробильно Інжиніринг займається всіма аспектами металу й обробки неметалічних і виробництва. Металургійні й збагачувальне Інжиніринг - Концентрації включаю ... [+]

Магістр наук (MS) в металургії і переробки корисних копалин

Металургійна і збагачення корисних копалин Інженерно - Концентрації включають в себе: Добувна Металургія - Збагачення корисних копалин, гідрометалургії, Пірометалургія, додатки до утилізації та екологічні питання, як переробка та обробка відходів. Фізична металургія - Сплав / лиття, пайка, біоматеріали, аерокосмічної матеріали, сталь, зварювання. Матеріалів - Композити, кераміка, інтерметалідів, монокристалів, скла, цементу та / бетон.... [-]

США Бутте
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Montana Tech

Програма міждисциплінарної підготовки магістрів (IMS) вимагає від студентів працювати з викладачами для розробки програми випускників з урахуванням їх унікальних академіч ... [+]

Програма міждисциплінарної підготовки магістрів (IMS) вимагає від студентів працювати з викладачами для розробки програми випускників з урахуванням їх унікальних академічних, творчих та професійних цілей. Програма доступна як для студентів-випускників, так і для інженерів. Програма IMS пропонує опцію без дисертації (37 кредитів) і варіант дисертації (31 кредит). Варіант без дисертації зазвичай буде доступний лише для тих студентів, які можуть документувати історію письмових і усних публікацій і презентацій. Потрібний середній бал у середньому 3.0.... [-]

США Бутте
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Montana Tech

Промислові гігієністи відповідальні за очікування, визнання, оцінка і контроль на робочих місцях екологічних факторів, які можуть вплинути на здоров'я, комфорт і продукти ... [+]

Магістр наук в галузі промислової гігієни

Промислові гігієністи відповідальні за очікування, визнання, оцінка і контроль на робочих місцях екологічних факторів, які можуть вплинути на здоров'я, комфорт і продуктивності працівника. Промислова гігієна вважається "наука"; Однак, це також мистецтво, яке включає в себе рішення, креативність і людської взаємодії. Комунікативні навички дуже важливі.... [-]

США Бутте
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Montana Tech

Інженерний захист навколишнього середовища - Курсова робота підкреслює води, стічних вод, грунту і підземних рекультивації, відновленню потоку, забруднення повітря інжене ... [+]

Магістр наук (MS) в інженерної екології

Інженерія навколишнього середовища - Курсова робота підкреслює води, стічних вод, грунту і підземних рекультивації, відновленню потоку, забруднення повітря інженерний аналіз, ризику для здоров'я, та екологічної стійкості. Студенти варіант дипломної роботи на дослідницьких проектах за участю нанотехнології, новий води і технології очищення стічних вод, відбір проб біо, що забруднюють середовище, якість повітря, і моделювання. Опція без теза також доступні.... [-]

США Бутте
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Montana Tech

Магістр наук в області електротехніки забезпечує видатні можливості для кар'єри. Montana Tech пропонує випускні курси та дослідницькі проекти в області електричної енергі ... [+]

Магістр наук в області електротехніки забезпечує видатні можливості для кар'єри. Montana Tech пропонує випускні курси та дослідницькі проекти в області електричної енергії та енергії, систем автоматизації та управління, обробки сигналів та приладів. Інші сфери акценту можуть бути пристосовані до потреб студентів.

Електротехнічний факультет Montana Tech має відмінний досвід у залученні промислових та урядових дослідницьких проектів. Проекти надають студентам можливість вирішити багато складних інженерних проблем у реальному житті. Нещодавні наукові проекти, що фінансуються, включають:... [-]

США Бутте
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Montana Tech

Програма матеріалознавства та інженерії в Montana Tech готує студентів до кар'єри в галузях, пов'язаних з матеріалами, включаючи аерокосмічну промисловість, біоматеріали, ... [+]

Матеріалознавство та інженерна програма випускників

Програма матеріалознавства та інженерії в Montana Tech готує студентів до кар'єри в галузях, пов'язаних з матеріалами, включаючи аерокосмічну промисловість, біоматеріали, хімікати, електронні матеріали, енергію та метали. Міждисциплінарна програма надає студентам доступ до факультету в ресурсах департаментів STEM, що беруть участь, що дозволяє студентам досягти глибини в спеціалізованій дисципліні за своїм вибором.... [-]

США Бутте
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Montana Tech

Проектувати, побудувати і керувати поверхневими і підземними шахтами по всьому світу зі спеціальністю "Гірнича техніка". Продовжуйте кар'єру в галузі гірничого машинобуду ... [+]

Ви зацікавлені в гірничій промисловості і хочете працювати по всьому світу?

Проектувати, побудувати і керувати поверхневими і підземними шахтами по всьому світу зі спеціальністю "Гірнича техніка". Продовжуйте кар'єру в галузі гірничого машинобудування і будьте готові відповідати енергійним вимогам екологічно відповідального розвитку природних ресурсів у всьому світі. Отримайте комплексну інженерну освіту зі спеціалізованою підготовкою в галузі механіки геологічних матеріалів, вибухових робіт, обробки матеріалів, оцінки міни, вентиляції, екологічних міркувань, а також проектування та експлуатації поверхневих і підземних шахт.... [-]

США Бутте
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Montana Tech

地球科学——重点课程包括:《地球化学》——矿物质热力学、土壤和水中受污染的物种迁移以及矿床的地植物/生物地球化学定位。《地质工程学/地质学》——坡面稳定性、数值模拟和地震工程。《地球物理工程学》——古气候和冰冻圈的研究、石油和矿业勘探、神经网络、数据反演、地震波反射、遥感、水资源评估、浅层地球物理法、构造地质学和放射源地震学。《水文学/水 ... [+]

地球科学理科硕士(MS)学位项目

地球科学——重点课程包括:《地球化学》——矿物质热力学、土壤和水中受污染的物种迁移以及矿床的地植物/生物地球化学定位。《地质工程学/地质学》——坡面稳定性、数值模拟和地震工程。《地球物理工程学》——古气候和冰冻圈的研究、石油和矿业勘探、神经网络、数据反演、地震波反射、遥感、水资源评估、浅层地球物理法、构造地质学和放射源地震学。《水文学/水文地质学》——水质和水供应问题,包括地表水和地下水资源。

[-]
США Бутте
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Montana Tech is the Solution

Montana University System Materials Science Ph.D.

Montana Tech
Address
1300 W. Park Street
MT 59701 Бутте, Монтана, США
Веб-сайт
Телефон
+1 406 496 4304