Missouri University of Science and Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

МИ - MISSOURI S&T

Ми - Missouri University of Science and Technology Міссурі - коротше штат Міссурі S&T - і ми вже давно знаходимось на вершині дослідницької та інноваційної гри. Заснований у 1870 році як один із перших технологічних установ на захід від Міссісіпі, ми спираємося на свою спадщину відкриттів, творчості та інновацій, щоб забезпечити та надихнути сучасних студентів відповідати на великі глобальні виклики завтра.

Наше завдання

Missouri S&T інтегрує освіту, дослідження та застосування для створення та передачі знань, які служать нашій державі та допомагають вирішити великі виклики у світі.

Наше бачення

Missouri S&T буде провідним державним університетом технологічних досліджень для відкриттів, творчості та інновацій.

Ми будемо виховувати допитливість, креативність та впевненість у своїх випускниках. Ми будемо вибором для партнерів по всьому світу, які шукають висококваліфіковану, талановиту та підприємницьку робочу силу; інноваційні дослідження; відповідні освітні програми, продукти та послуги; і технології та ідеї для вирішення великих викликів сучасності.

Наші цінності

Успіх на все життя

Ми додаємо виняткову цінність. Нагороди за досвід штату Міссурі S&T поширюються далеко за рамки університетської освіти, цінного ступеня чи задоволеної кар'єри. Досвід S&T готує вас до повноцінного життя, яке визначається впевненістю у успіху, бажанням досягти успіху та любов’ю до навчання, яка ніколи не припиняється.

Творчість

Ми новатори. Побудова кращого світу вимагає творчої іскри, інноваційних та підприємницьких підходів та цікавості виявляти та досліджувати нові рішення великих викликів у світі.

Цілісність

Ми несемо відповідальність за свої дії. Ми прагнемо дотримуватися найвищих етичних стандартів, поводитись з довірою та повагою до всього людства та виховувати в нашій громаді ці самі принципи.

Стійкість

Ми живемо на прикладі. Як розпорядники громадської доброзичливості, фінансових ресурсів, довірених нам, та навколишнього середовища, ми наголошуємо на стійкій та стійкій практиці у всіх наших починаннях.

Партнерства

Ми чудові партнери. Ми зосереджені на доданні вартості та створенні взаємовигідних партнерських відносин. Рішення великих викликів сьогодення вимагають гнучкої співпраці, командної роботи та взаємодії з нашими зацікавленими сторонами як у студентському містечку, так і в широкому діловому, громадському, національному та міжнародному співтоваристві.

Включення

Ми - інклюзивна, гостинна громада. Ми прагнемо створити креативне навчальне середовище, що характеризується відкритістю, розумінням та оцінкою всіх людей та перспектив.

Розташування

Rolla

Address
West 13th Street,300
65409 Rolla, Міссурі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія