Mississippi University for Women

Введення

Прочитайте офіційний опис

Mississippi University for Women ( MUW ) забезпечує високоякісну бакалаврську та аспірантську освіту для жінок та чоловіків за різними гуманітарними та професійними програмами, зберігаючи при цьому свою історичну прихильність до академічного та лідерського розвитку для жінок. Mississippi University for Women наголошує на персоналізованому навчальному середовищі у всіх своїх освітніх програмах, що пропонуються через Коледж мистецтв, наук та освіти, Коледж бізнесу та професійних досліджень та Коледж медсестер та медичних наук. Mississippi University for Women проводить обрані програми та курси через формати дистанційної освіти, щоб забезпечити освітні можливості в усьому штаті Міссісіпі та США, одночасно задовольняючи унікальні освітні та державні потреби в північно-східному Міссісіпі та прилеглих округах на північному заході штату Алабама. Mississippi University for Women підтримує наукові дослідження, стипендії та творчі здібності для покращення розвитку викладацького складу та навчання студентів та вдосконалення знань у своїх дисциплінах.

Сьогодні ми пропонуємо чоловікам і жінкам особливу освіту, яка включає розміри класів, розроблені так, щоб зробити освіту індивідуальною - майже 60% наших класів мають менше 20 учнів; професори, які прагнуть наставників студентів, навчальна програма, яка розширює інтелект та прищеплює лідерство, та спільнота, яка настільки ж енергійна, наскільки вітає.

Наші три коледжі мають понад 50 видатних спеціальностей та концентрацій. Поза класу понад 75 організацій кампусу роблять життя кампусу динамічним, цікавим та веселим.

Розташування

Columbus

Address
College Street,1100
39701 Columbus, Міссісіпі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: