Прочитайте офіційний опис

Як провідний міжнародний університет Тайваню, MCU вітає студентів з усього світу. Якщо ви зацікавлені в досягненні ступеня комунікації, дизайну, менеджменту, технологій, мов, права та туризму, MCU пропонує унікальний навчальний досвід світового класу. Тут ми віримо у створення творчих та інноваційних глобальних громадян, які готові стати світовими лідерами завтрашнього дня.

Місія мікроконтролерів

Захист місії "Одна ключова концепція виражається трьома способами", Ming Chuan University гордиться наданням навчального комплексу, який відвідує всіх студентів з батьківською опікою, підтримкою та керівництвом. В якості всеосяжного вищого навчального закладу Ming Chuan University прагне до досконалості у навчанні та навчанні за допомогою теорії, навчально-орієнтованої освіти, щоб підготувати учнів до професіоналізму, колективному духу та широким світоглядм для інтернаціоналізації.

Теорія та орієнтована на застосування освіта

Наш освітній принцип покладається на теорію, навчально-орієнтовану на додаток освіту, яка координує професійні курси, комунальні курси (чотирирічні курси англійської мови та трирічні курси інформаційних технологій) та загальну освіту, щоб переконатись, що всі наші випускники користуються теорією, орієнтована на додаток освіта. Ми впроваджуємо цілісну освіту для виховання учнівських персонажів через семінари, дипломну роботу, випускний проект, сувору дисципліну та старанне навчання. Наші випускники добре конкурують зі своїми однолітками для подальшої освіти та рівня зайнятості.

Відмінна конкурентоспроможність

Ming Chuan University має 11 шкіл: менеджмент, комунікації, право, дизайн, прикладна мова, інформаційні технології, туризм, соціальні науки, медичні технології, фінансові технології та міжнародний коледж. На шляху до швидких подій глобалізації та економіки, основаної на знаннях, наші школи не лише наймають членів кафедри з докторськими ступенями, але також орієнтують їхнє навчання та дослідження з міждисциплінарною інтеграцією університету, постійним розвитком, конкурентоспроможністю та суспільним попитом. Для досягнення цієї мети кожна аспірантура та відділ повинні пропагувати свої професійні характеристики та конкурентну перевагу, підвищувати якість викладання, дослідження та обслуговування, а також підвищувати компетентність учнів через оцінку членів викладачів та оцінку результатів регулярного навчання.

Повне середовище електронного навчання

У цьому віці інформаційних технологій 21 століття студенти повинні розвивати здатність шукати, аналізувати, обробляти та інтегрувати інформацію. Завдяки застосуванню мережевих технологій у середовищі навчання відповідна технологія дозріває. Результат навчання через глобальну інформаційну мережу є відмінним і буде ключовим для університету.

Щоб заохотити різноспрямоване навчання та навчання, наш університет створив повне середовище електронного навчання. Розширення в мережевий університет дозволяє студентам навчатися без меж простору і часу. Студенти можуть повторити навчальний матеріал в Інтернеті, щоб просувати результати навчання. Мережеве навчання дозволяє студентам навчатися, не вимагаючи обмеженої часу та взаємодії між професорсько-викладацьким складом та студентами, що є величезним випробуванням у традиційному режимі навчання.

На підтримку мережевого навчання та високотехнологічного навчання ми обладнали всі класні кімнати в обох кампусах для проведення електронних класів. Ми продовжуватимемо розробляти більше онлайнових курсів для студентів, спрямованих на підвищення якості викладання, досліджень, обслуговування та конкурентоспроможності студентів.

Освітні філософії

Ming Chuan University був створений за освітньою філософією Засновника Пао, в тому числі:

  1. Відвідування всіх студентів з батьківською опікою, підтримкою та керівництвом
  2. Сувора дисципліна та ретельне навчання
  3. Заохочуючи зусилля у викладанні
  4. Теорія відповідності з досвідом застосування
  5. Підкреслюючи як гуманітарні науки, так і технології

Університет спрямований на реалізацію практичної освіти, заохочуючи студентів втілювати практику та теорію, щоб вони могли вступити до робочої сили відразу після закінчення навчання. У світлі зростаючої глобалізації та глобальної китайської лихоманки університет прагне підготувати студентів до глобальної конкуренції через інтеграцію теорій освіти в китайську установу та партнерські закордонні університети. Крім вивчення досвіду успішної освіти, Мін Чуан прагне кращого виховання своїх учнів за освітньою філософією: локалізацію глобальних знань та впровадження місцевих знань у світ.

Щоб досягти кінцевої мети розвитку незабутнього міжнародного університету, університет докладе максимум зусиль, щоб просунути свою якісну освіту та взяти на себе зобов'язання до міжнародного досвіду в галузі викладання та досліджень.

Навчальні цілі

Інтернаціоналізація

Створення міжнародного навчального середовища для розширення світогляду факультету та студентів; просування міжнародних сертифікатів; не відмовляючись від освіти у всьому світі.

Міжнародний відділ освіти та обміну та Міжнародний коледж привели шлях до успіху в напрямку досягнення мети інтернаціоналізації. З найбільшою кількістю іноземних студентів університетів Тайваню, університет досить добре демонструє свої зусилля у просуванні інтернаціоналізації вищої освіти та побудови англійської середовища навчання.

Професіоналізм

Акцент на співпраці між індустріями та академіями, щоб зміцнити теоретичні знання та практичну компетентність; зосередити увагу на професійному досвіді разом з академічними зусиллями, щоб забезпечити багатогранну освіту та можливості для навчання протягом усього життя.

У зв'язку з зростаючими потребами в академічному прогресі університет зробив значні покращення у сприянні розподілу ресурсів та системі управління талантами. Останні досягнення включають в себе послуги електронного класу та систему електронних портфоліо для студентів та викладачів.

Досконалості

Визначене застосування принципів суворого навчального керівництва для виховання учнів з почуттям відповідальності та командного духу; прагнення до досконалості у викладанні, навчанні, дослідженні та службі.

Ming Chuan University отримав велике визнання за якісну освіту. У 2009 році університет завоював найвищий рейтинг серед північних тайваньських коледжів та університетів у відомчих акредитаціях, проведених Радою з оцінки та оцінки вищої освіти Тайваню (HEEACT). Крім того, в університетах протягом наступних років було надано субсидію МОН "Прагнення до педагогічної майстерності".

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Ming Chuan University

В останні роки область TCS / FL (Викладання китайської мови як другої / іноземної мови) швидко розширилася до кожного куточка світу. Магістерська програма навчання китайс ... [+]

Чому TCFL?

В останні роки область TCS / FL (Викладання китайської мови як другої / іноземної мови) швидко розширилася до кожного куточка світу. Магістерська програма навчання китайської мови як іноземної була заснована для заохочення виняткових талантів у галузі TCFL. Магістерська програма зосереджує увагу на інтеграції теорій та практики в галузі освіти. Ми прагнемо підготувати студентів до перспективної кар'єри в TCFL та надалі сприятиме розвитку галузі китайської мови.... [-]

США Сагіно
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Ming Chuan University

Магістерська програма у галузі міжнародних відносин виникла в якості вищої школи міжнародних відносин (GSIA), першої та єдиної програми вищої освіти Республіки Китаю (Тай ... [+]

Вища школа міжнародних відносин (GSIA) була першою програмою на Тайвані, що готувала студентів до участі в переговорній еліті у світових політичних та економічних справах. У 2014 році GSIA перетворилася на магістерську програму у міжнародних справах, яка відкрита тільки для іноземних студентів.

Наша навчальна програма має спеціальні, просунуті курси з питань глобального управління, глобальної стратегії та операцій, а також міжнародних переговорів та комунікацій. Всі курси переважно викладаються англійською мовою, з додатковою академічною підтримкою на китайській мові.... [-]

Тайвань Тайбей
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Ming Chuan University

Адміністрація нових засобів масової інформації та комунікацій (NMCA) націлена на виховання нових фахівців у галузі засобів масової інформації та фахівців, які володіють з ... [+]

Чому ви навчаєтесь у програмі керування новими медіа та комунікаціями (NMCA)?Одна плата за навчання на подвійний ступіньП'ять галузей знань, що цікавлять васОбласть інтересів 1: Прикладне спілкування та маркетинг нових медіа (пропонований MCU-MI)Область інтересів 2: Адміністрація зв'язку (6 кредитів, необхідних, пропонованих SVSU)Область інтересів 3: Комунікаційні середовища (6 кредитів необхідні, пропоновані SVSU)Область інтересів 4: Прикладне спілкування та маркетинг нових медіа (пропонований MCU-MI)Проміжна площа 5: Сучасні китайські медіа та ринок (пропоновані MCU-MI)Студенти МСУ отримують знижку за кредитПопередні кредити на Тайвані, щоб скоротити період навчанняВзаємодія та обмін з місцевими студентамиНасолоджуйтесь сучасними об'єктами в СВСУМісія... [-]
США Сагіно
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

2018 08 30 銘傳大學短版中音英字