Milwaukee School of Engineering MSOE

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інженерна школа Мілуокі - приватний, некомерційний університет, який пропонує ступінь бакалавра та магістра в галузі техніки, бізнесу, математики та медсестер. На MSOE ви знайдете турботливу спільноту студентів та викладачів. Разом ми прагнемо сприяти підвищенню рівня академічного програмування та досліджень, а також персоналізованого обслуговування, інструктажу та керівництва.

На MSOE ви знайдете фантазерів, мислителів, творців та виконавців. Це університет, який вибирають для тих, хто шукає спільноту експериментальних учнів, спрямованих на вирішення складних проблем сьогоднішнього та завтрашнього дня. Викладачі MSOE - це орієнтовані на студентів експерти, які вносять реальний досвід у клас. Такий підхід до навчання робить наших студентів готовими як зараз, так і готовими до майбутнього. Партнерські стосунки з діловими та галузевими лідерами дають змогу студентам вчитися разом із професійними наставниками. Ми закликаємо наших студентів вийти за рамки можливого.

Як високо оцінений інженерний університет у США, MSOE зосереджується на лабораторному досвіді та кар'єрній практиці. MSOE закликає студентів мислити нестандартно та застосовувати практичний підхід до вирішення проблем.

Студенти MSOE працьовиті, креативні та бажають знати більше. Наша згуртована громада, яка налічує лише 3000 студентів, дає можливість працювати рука об руку з однокласниками та викладачами та дозволяє студентам приносити практичні знання до класу. Загалом, MSOE - це університет, який обирають студенти, які хочуть переслідувати свої пристрасті та кинути виклик стандартам. MSOE встановить стандарт підготовки лідерів до вирішення різноманітних технічних завдань 21 століття.

Чому вибрати MSOE?

Це не ваш середній американський університет. Саме тут в нашій ДНК закладено стійке бажання дізнатись більше. Де студенти та викладачі працюють разом, щоб створити вплив далеко за межами міста Мілуокі та берегів Мічиганського озера. І там, де студенти стають готовими вирішувати складні проблеми завдяки своїй пристрасті, завзятості та стійкості.

Особиста увага професіоналів

Не чекайте гігантських лекційних залів чи асистентів викладання (у нас їх теж немає). Натомість досвідчені професори - із середнім семирічним досвідом роботи у галузі - викладають кожен клас та лабораторію. Маючи середній клас всього 20 студентів та лабораторію 11 студентів, ви отримаєте багато особистої уваги.

Більше за ваші гроші

Іноземні студенти часто претендують на стипендії від MSOE. Але вартість - це лише частина рівняння. MSOE також пропонує величезну цінність. Просто розгляньте деякі наші рейтинги:

 • Коледжі з найкращими цінами
 • Найкращий вибух для доларів
 • Найкращі коледжі за ваші гроші

Крім того, наші 10-тижневі квартали дозволяють вам вписати більше класів, а це означає, що ви отримаєте кращу освіту всього за чотири роки.

141574_rsz_20170927-me-johnson-controls-lab-sg01-13.jpg

Реальний світовий досвід

Більшість університетів говорять про практичну роботу, але мало хто може відповідати сотням годин лабораторного досвіду, який ви отримаєте як студент MSOE. Насправді у нас в лабораторії більше лабораторій, ніж у навчальних кабінетах - і всі вони доступні для студентів.

Прямий прийом

Якщо ви переїхали в нову країну для навчання, ви хочете переконатися, що потрапили до бажаної програми. На відміну від деяких університетів, які змушують вас чекати до другого курсу, щоб подати заявку до обраної вами школи чи департаменту, ми пропонуємо прямий вступ, щоб ви могли негайно розпочати свою спеціальність.

Найпопулярніші програми

Інженерні програми MSOE займають 9 місце в країні за версією US News & World Report. MSOE також високо оцінюється Forbes, Business Insider, Princeton Review, PayScale Inc. та іншими.

Чотирирічна гарантія випускної роботи

MSOE - це один з небагатьох університетів США, який гарантує, що ви закінчите навчання за чотири роки, якщо почнете і продовжуватимете навчатися за фахом, що заощадить ваш час та гроші.

Випускні ставки

Мало хто з університетів може перевершити наш випускний рівень 96% - не кажучи вже про середню початкову зарплату випускників у 65 428 доларів.

Місце, Місце, Місце

Новачки часто дивуються всьому, що пропонує Мілуокі. Розташований в одному з найцікавіших та найбезпечніших районів Мілуокі, MSOE знаходиться в декількох хвилинах ходьби від місць для стажування в центрі міста, ресторанів, кав'ярень, магазинів, спортивних і концертних арен, фестивалів та красивого озера Мічиган. Плюс до нас лише 90 хвилин їзди на поїзді від Чикаго.

Місце для розміщення

Наш менший розмір - трохи менше 3000 студентів - допоможе вам почувати себе як вдома. А завдяки 100+ студентським організаціям (включаючи Міжнародну студентську асоціацію) та клубним та міжвузівським спортам, у вас буде безліч можливостей для спілкування з новими друзями-однодумцями.

Місія, бачення та цінності

141568_16121-20201007-231628-20130908_Viets_Field_Images1.jpg

Наша місія надихає нас.

MSOE - це університет, який вибирають для тих, хто шукає інклюзивної спільноти досвідчених учнів, спрямованих на вирішення складних проблем сьогоднішнього та завтрашнього дня.

Наше бачення кидає нам виклик.

MSOE встановить стандарт підготовки лідерів до вирішення різноманітних технічних завдань 21 століття.

Наші цінності нас об’єднують.

Шість цінностей лежать в основі культури нашого кампусу:

 • Співпраця - Ми цінуємо спільну роботу за кордоном.
 • Досконалість - Ми цінуємо прагнення та досягнення досконалості.
 • Інклюзія - Ми цінуємо справжнє спілкування з різними людьми, переконаннями та ідеями.
 • Інновації - Ми цінуємо творчі здібності та нові ідеї для служби протягом усього життя, відкриттів та зростання.
 • Чесність - Ми цінуємо робити правильні дії надійно.
 • Управління - Ми цінуємо відповідальне використання наших ресурсів.

Як ми навчаємо

Гігантські лекційні зали можуть працювати і для інших коледжів, але це не стиль MSOE. Це те, що ви знайдете натомість.

141573_rsz_20170920-bio-printer-with-wujie-zhang-27.jpg

Навчання в процесі роботи

Існує причина, чому у нас більше лабораторій, ніж класів. Ми завжди вважали, що студенти найкраще навчаються (і отримують більше задоволення), забруднивши руки та застосовуючи теорію на практиці. Студенти MSOE проводять сотні годин у наших стандартних лабораторіях, і цей практичний, практичний досвід дасть вам певний перевагу на робочому місці.

Глибокі зв’язки між професорами та студентами

Ваш середній клас складатиме 20 студентів, а середня лабораторія - лише 11 студентів. Це інтимне навчальне середовище дозволить вашим професорам по-справжньому познайомитися з вами. Очікуйте, що більше кількох з них стануть наставниками і, можливо, на все життя.

Негайне занурення у ваш майор

Вам не доведеться чекати, щоб дослідити свою пристрасть. Ви зануритесь у свої першокурсні курси для основних класів, даючи вам фору на стажування та вашу кар’єру.

Тісна інтеграція галузі

MSOE є надійним партнером провідних компаній штату Вісконсин, включаючи Harley-Davidson, Kohler, Snap-on та інші. Ми працюємо разом над останніми галузевими дослідженнями та інноваціями, і 260+ провідних компаній приїжджають набирати наших студентів для стажування та роботи на щорічному ярмарку кар’єри MSOE.

Реальний світ навчання

У MSOE ми першого дня кидаємо виклик нашим студентам із високим досвідом академічного досвіду, який забезпечує високу цінність. З викликом приходить зростання. Студенти працюють над реальними проблемами пліч-о-пліч із викладачами, які є перевіреними лідерами у своїх галузях. Випускники готові вирішувати складні проблеми в перший день роботи, оскільки вони вирішували їх з першого дня роботи на MSOE.

Програма з відзнакою університетських вчених

Для студентів, які хочуть отримати більше проблем, навчальний план з відзнакою MSOE заохочує самостійне та спільне навчання шляхом роботи над проектами, професійних презентацій та взаємодії з регіональними лідерами.

Кампус MSOE

Розташований у центрі Мілуокі, кампус MSOE розташований у жвавій та безпечній міській обстановці.

141569_141497_msoe-student-life-and-campus-center-exterior-31.jpg

Наш кампус площею 22 акри розташований у самому центрі міста Мілуокі, у безпечному та жвавому районі Іст-Таун. Усього за декілька кварталів від красивого озера Мічиган, театрального району, музеїв, спортивних та музичних майданчиків, парків та магазинів, студенти MSOE насолоджуються всіма захопленнями та можливостями міста, згуртувавши почуття громади.

У пішій доступності від кампусу ви знайдете:

 • 30 сезонних фестивалів
 • 17 музеїв
 • 25 театрів
 • Більше 100 миль трас для піших, велосипедних та велосипедних прогулянок

Думати вперед? Мілуокі є центром для лідерів галузі, охорони здоров'я та бізнесу - тому стажування та майбутні можливості для кар'єри завжди в межах досяжності.

Розташування

Мілуокі

Address
1025 North Broadway Milwaukee WI 53202-3109
Мілуокі, Вісконсін, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія