Read the Official Description

AACSB Accredited

Millsaps була заснована в 1890 році методистської церкви. Філантропія майор Рубен Webster Millsaps та інших методистської лідерів в Міссісіпі включений Коледж відкрити через два роки на те, що було тоді околиця Джексона. Початок був скромний: дві будівлі, 149 студентів та викладачів п'ять. Більше століття потому, Millsaps навчається близько 1100 студентів і викладачів і співробітників з більш ніж 300. Красива кампус 100 акрів в даний час знаходиться в центрі міста Джексон. Визнаний кількох національних організацій, то Коледж продовжує пропонувати повний гуманітарну освіту для студентів з більш ніж 27 країн і 24 країн.

Зір

Спираючись на свій девіз, Оголошення Excellentiam, його сильна спадщина соціальної справедливості, свободи думки і роздуми про життя найважливіших питань, і його центральне розташування в столиці штату Міссісіпі, Millsaps займається студентів в трансформаційній навчання та досвід керівництва, що призводить в особистому та інтелектуального зростання, прагнення до хорошого громадянства в нашому глобальному суспільстві, і бажання добитися успіху і зробити різницю в кожній громаді вони стосуються.

Місія

Millsaps коледж присвячений навчанню, відкритого запиту і вільного вираження, розвідка віри повідомити покликання, і інноваційний формування соціальної, економічної та культурного прогресу нашого регіону.

Міжнародний першокурсників

Офіційна копія вашій школі стенограми мовою оригіналу з офіційним перекладом на англійську мову. Англійська мовні тести, офіційні IELTS чи TOEFL результати (якщо англійська є рідною мовою може бути скасовано вимогу IELTS / TOEFL). Для студентів, чия рідна мова не є англійською, Millsaps вимагає IELTS десятки смуги 6,5 або вище, мінімальний бал 80 на IBT TOEFL, 220 на базі комп'ютера TOEFL або 550 на паперовій основі TOEFL. Millsaps "TOEFL код тисячу чотиреста сімдесят один. Включити відповідні стандартизовані або національних тестів (SAT, ACT, AP, IB, A-Level або інші тести). Копія паспорта ID сторінки. Millsaps 'Міжнародний Перевірка фінансової підтримки.

Міжнародні передачі Студенти

Студенти передачі повинні представити стенограми кожного коледжу вони були присутні на мові оригіналу з офіційним перекладом на англійську мову. Англійська мовні тести, офіційні IELTS чи TOEFL результати (якщо англійська є рідною мовою може бути скасовано вимогу IELTS / TOEFL). Для студентів, чия рідна мова не є англійською, Millsaps вимагає IELTS десятки смуги 6,5 або вище, мінімальний бал 80 на IBT TOEFL, 220 на базі комп'ютера TOEFL або 550 на паперовій основі TOEFL. Millsaps "TOEFL код тисячу чотиреста сімдесят один. Студенти з менш ніж за тридцять годин роботи на рівні коледжу повинні представити офіційну копію вашій школі стенограми мовою оригіналу та офіційного англійського перекладу і стандартизованих або національних тестів (SAT, ACT, АР, І.Б., А-рівня або інших випробувань ). Копія паспорта ID сторінки. Millsaps 'Міжнародний Перевірка фінансової підтримки.

Кандидати будуть відібрані на основі їх успішності, курсової роботи, прийнятим, продуктивність у цій курсової роботи і продуктивності на стандартизованих тестів. Біографічні відомості заявника, позакласні заходи та есе, а також радник і вчитель рекомендації, також будуть розглянуті в процесі прийняття рішень.

Міжнародний обмін студентів

Виконайте наступні дії на нашій сторінці міжнародного обміну студентів.

Міжнародний аспірантів

Претенденти на MBA або МАККОЙ програм Millsaps повинні звернутися безпосередньо до Вищої школи.

2015-16 рр Міжнародний студентський Кошторисні витрати (9 місяців)

Навчання - $ 33306 Тарифи - $ 2,204 Корпус - $ 7,006 Харчування - $ 5406 Книги і матеріали - $ 1100 Внутрішні Transportation- $ 550 Страхування здоров'я - $ 600 Різне - $ 1 100 Розрахункове РАЗОМ: $ п'ятьдесят одна тисячу двісті сімдесят два

*Це мінімальна вартість на житло; Витрати варіюються залежно від типу розміщення, вибраного.

**Це орієнтовна вартість на основі стандартних "7 Углов" стандартний план і середнього віку учнів. Витрати змінна в залежності від віку та охоплення.

***Вищевказані витрати включають в себе мінімальні вимоги. Студенти повинні бути готові до додаткових особисті витрати, непередбачені витрати, і влітку / взимку перерву. Якщо ви не будете подорожувати додому на літо, будь ласка, переконайтеся, що відповідним чином планувати для додаткових витрат.

Міжнародні стипендії Студент Merit

Іноземні студенти автоматично буде розглядатися на основі заслуг стипендії. Нижче міжнародна спрощена система вибору Стипендія Millsaps ', щоб допомогти вам оцінити вашу стипендію. Студентська середньої школи та / або коледж робота перетворюється Millsaps в США ГПД за шкалою 4.0. Остаточне рішення буде залежати від додаткових критеріїв, таких як строгості академічної програми студента і вузу та / або навчальний план коледжу, керівництво, позашкільної участі, рекомендаційні листи, випускники / застарілих відносин, інституційної формі і продемонстрував інтерес. Немає окремий додаток не потрібно для основі заслуг стипендії. Студенти можуть мати право на художніх, музичних або театральних талантів. Потрібна допомога на основі не доступні для іноземних студентів через Millsaps коледжу.

Рівень 1 $ 30,000 - Повне навчання Міжнародні претенденти з еквівалентним 3,9 ГПД або вище автоматично будуть розглядатися за поданням повного студентів заявою про прийом.

Рівень 2 - 23000 $ - 27000 Міжнародні претенденти з еквівалентним 3.5-3.89 ГПД буде автоматично вважатися після подання повного студентів заявою про прийом.

Рівень 3 - 16000 $ - 22000 Міжнародні претенденти з еквівалентним 3.0-3.49 ГПД буде автоматично вважатися після подання повного студентів заявою про прийом.

Примітка: Всі поновлювані стипендії залежить від задоволення конкретних критеріїв прийнятності, передбачені з врученням. Заслуги стипендії не щорічно збільшувати. Середнє збільшення вартості відвідуваності оцінюється в 5% на рік.

Раннє Дія

Раннє Дія не є обов'язковим варіантом прийом, який дозволяє першокурсники отримати завчасне повідомлення про прийом рішення Millsaps, не маючи не дозволити коледж ноу вашого рішення до 1 травня. Студенти, прийняті відповідно з можливістю дострокового дій можуть вільно застосовуватися до інших шкіл. Під раннього дій, ви повинні звернутися і представити всі необхідні документи до 15 листопада. Допускаються студенти будуть повідомлені не пізніше 15 січня. Допускаються студенти можуть представити свої реєстрації депозит в будь-який час до до кандидата Відповісти Дата 1 травня.

Programs taught in:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Millsaps College

З усіх величезною різноманітністю комбінацій матерії у Всесвіті, тільки поєднання ми знаємо, що у свідомості - що відчуває, думає, цікавиться, пам'ятає, судді, надії, мрі ... [+]

Магістра в галузі неврології та когнітивних досліджень

З усіх величезною різноманітністю комбінацій матерії у Всесвіті, тільки поєднання ми знаємо, що у свідомості - що відчуває, думає, цікавиться, пам'ятає, судді, надії, мрії, обчислює і бажань - це мозок. Це саме по собі є чудовим загадкою. Мозок людини становить приблизно 75% води, 10% жиру, 8% білка, і на кілька процентних пунктів вуглеводів і мінеральних солей. Взяті окремо, жодна з цих речей не думаю. Покладіть разом в маси, все ще не мислення. Але організувати матеріал у правильному напрямку ... і це прокидається.... [-]

США Jackson
September 2019
Денне навчання
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою

Master

Millsaps College

Майстер бухгалтерського обліку навчальної програми розроблені, щоб надати студентам з більшою глибиною і широтою в бухгалтерському освіті, ніж бакалавр бухгалтерського об ... [+]

Майстер бухгалтерського обліку

Майстер бухгалтерського обліку навчальної програми розроблені, щоб надати студентам з більшою глибиною і широтою в бухгалтерському освіті, ніж бакалавр бухгалтерського обліку або Майстер ділового адміністрування градусів. Студенти з бакалаврату в області бухгалтерського обліку та студентів зі ступенями в інших, ніж обліку може переслідувати МАККОЙ ступеня полів, хоча студенти з невеликим або ніяким академічну освіту в галузі бухгалтерського обліку або бізнесу, які зобов'язані приймати додаткові курси бакалаврату або фундаментні, щоб претендувати на курсах 600-рівня ,... [-]

США Jackson
September 2019
Денне навчання
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою

Millsaps College - A Closer Look

Millsaps College Tour