Midway University

Введення

Прочитайте офіційний опис

* Відповідь нашого університету на Covid-19 *

Midway University планує відновити навчання на території кампусу, навчатись віч-на-віч та житлових операцій на 2020-21 навчальний рік. Ми розпочнемо заняття в понеділок, 17 серпня 2020 року, як спочатку було заплановано.

Ми вже впровадили широку нову політику та вносимо зміни в кампусі, щоб забезпечити безпечне дистанціювання в наших класах, залах проживання, їдальні, робочих місцях, спортивних спорудах (включаючи новий будинок «Поля мисливця») та інших загальних місцях.

Незважаючи на те, що в штаті Кентуккі зараз є стабільний низький рівень зараженості, ми прагнемо допомогти нашим міжнародним студентам і винятково пропонуємо Інтернет-курс для дистанційного навчання. Зверніться до нас, щоб дізнатися більше про онлайн-варіант для осіннього семестру.

Огляд

Midway University , розташований у Мідвей, штат Кентуккі, - це приватний некомерційний коледж з гуманітарних мистецтв, заснований у 1847 р. Доктором Льюїсом Л. Пінкертоном, як перша школа в США, яка обслуговує жінок-сиріт та дітей, які перебувають у нестаті. Протягом багатьох років школа розвивалася і стала Пінкертонською середньою школою, Мідвей-молодшим коледжем, Мідвей-коледжем, а 1 липня 2015 року - Midway University .

Сьогодні Midway University є лідером у наданні освітніх можливостей для чоловіків і жінок, які бажають продовжити свою освіту. Основний кампус забезпечує унікальну можливість навчання, життя для студентів, які здобувають ступінь бакалаврату. Midway пропонує також програми для студентів та аспірантів у прискореному форматі, де студенти відвідують заняття у вечірній час або в Інтернеті.

Midway University вже давно відомий своєю майстерністю у всьому Кентуккі та за його межами в областях програми бізнесу, навчання коней, медсестринства / охорони здоров'я та освіти вчителів. Маючи понад 30 спеціальностей та районів концентрації, наші програми відповідають потребам регіону у робочій силі та застосовні до багатьох бізнес-сегментів.

Університет затверджений для присудження доцентів, бакалаврів та магістрів.

Ми є приватним закладом, заснованим на ліберальних мистецтвах, з професійними напрямами. Ми пропонуємо традиційні семестрські програми для бакалавратів, а також вечірні програми прискореного формату та онлайн програми для студентів та аспірантів. Наші студенти з усіх куточків США та багатьох міжнародних країн. Наша історія є унікальною, яка народилася з ідеї виховання жінок-сиріт.

Наш прекрасний кампус розташований на 200 сотках у мідвей, штат Кентуккі, округ Вудфорд, і є робочою фермою для коней. Всього за п'ятнадцять хвилин від Лексінгтона наш кампус знаходиться в центрі всесвітньо відомої країни коней Кентуккі і оточений деякими з найкращих чистокровних ферм у світі.

Мідвей, Кентуккі - це вигадливе історичне місто, яке було засноване залізничною компанією у 1830-х роках. Поїзди все ще курсують через місто, а наш кампус щодня. Центр міста Мідвей відомий як регіональне місце для їдалень та його унікальні бутики, які щодня приваблюють відвідувачів.

Midway University проводить події в кампусі кожного семестру для наших студентів, і багато хто відкритий для громади Midway. Midway University Мідвея та Некомерційна громадська організація "Ренесанс Мідвей" проходять фестиваль фермерських мистецтв у Франциско, який є фестивалем судів мистецтва. Щороку понад 5000 відвідувачів приїжджають у кампус на дводенний фестиваль.

Опис місії

Midway University залучає та кидає виклик студентам для досягнення індивідуального зростання, відповідального громадянства та змістовної кар'єри завдяки персоналізованому навчальному досвіду. (Прийнято 8 листопада 2018 р.)

Заява про бачення

Midway University - це яскравий та різноманітний заклад, який прагне до досконалості в галузі науки та індивідуального зростання.

Цінності

Midway University виховує основні цінності, які поділяє християнська церква (учні Христа) і відображає вірування нашого засновника, доктора Л.Л. Пінкертона. Ці значення включають:

  • Ціную гідність усіх людей
  • Діяти сумлінно та відповідально
  • Перегляд себе як частини спільноти
  • Живе життя в глобальному контексті
  • Надання послуг іншим
  • Досягнення довічного навчання

Акредитація

Midway University акредитований Південною комісією коледжів та шкіл при коледжах для присудження доцентів, бакалаврів та магістрів. Зверніться до Комісії з питань коледжів у 1866 Південному провулку, Декатур, штат Джорджія 30033-4097 або зателефонуйте за номером 404.679.4500 щодо питань акредитації Midway University . (Переглянуто лютого 2013 р.)

Акредитація програми така:

Сестринські програми

Програми сестер ADN, BSN та MSN акредитовані Комісією з акредитації з питань освіти в сестринських справах, Inc (ACEN), 3343 Peachtree Road NE, Suite 850, Atlanta, GA 30326, Phone 404.975.5000, Fax 404.975.5020 (www .acenursing.org)
Програма ADN Midway University затверджена Радою медсестер Кентуккі (KBN), 312 Whittington Parkway, Louisville, KY 40222, телефон 800.305.2042, факс 502.696.5762 (www.kbn.ky.gov)

Програми освіти

Комісія з освітніх та професійних стандартів Кентуккі (EPSB), 100 аеропортна дорога, 3-й поверх, Франкфорт, штат Кентуккі, 40601, телефон 502.564.4606, факс 502.564.7080 (www.kyepsb.net).

Campus Life

Студенти Midway мають можливість випробувати унікальний досвід коледжу. Живучи в кампусі або навіть приїжджаючи на службу у студентів, вони мають доступ до малих класів та чудових науковців, але вони також здобувають мережу друзів та справжнє почуття спільності. Близькість, яку відчувають наші студенти, стає основою міцних дружніх стосунків, а також зв'язків, які вони формують із викладачами та співробітниками.

Резиденція життя

Життєвий департамент Midway зосереджений на створенні сильної та залученої спільноти учнів. Живучи на території кампусу, ми щиро сподіваємось, що ви повністю сприймете свій розвиток всередині та поза ним. Життя в громаді може поставити перед собою унікальні виклики, але дивовижні винагороди за дружбу, зростання та зв’язок. Протягом ваших років проживання з нами ми будемо прагнути підтримувати вас академічно, соціально, особисто та духовно.

Студентам для житла в кампусі доступні три зали для проживання - Buster Hall, Belle Wisdom і Pinkerton Hall. Для того, щоб підтримати вас, ми маємо постійних помічників, які живуть на кожному поверсі. Ці лідери середніх навчальних курсів присвячені тому, щоб підключити вас до інших мешканців та до кампусу шляхом залучення та творчої діяльності. Професійний директор-резидент також живе у кожній будівлі та працює над тим, щоб познайомитись із кожним учнем за допомогою побудови подій та індивідуальних бесід. Ваш постійний помічник та постійний директор тут для вас.

Розташування

На півдорозі

Address
Midway University,
512 E. Stephens St.

KY 40347 На півдорозі, Кентуккі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія