Michigan State University International Studies and Programs

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет штату Мічиган є навмисно глобальним понад 60 років і відомий у всьому світі як провідний дослідницький університет. Тут проживають відомі науковці та вчені з усього світу та енергійне та різноманітне співтовариство студентів та аспірантів. МГУ використовує міжнародне партнерство з науковцями та практиками з наукових кіл, уряду, приватного сектору та стратегічно обраними науково-дослідними організаціями для створення нових знань та вивчення інноваційних та практичних рішень найбільш актуальних проблем у світі.

Зростання міжнародної роботи Університету штату Мічиган може бути пов’язаний із розвитком Управління міжнародних досліджень та програм (ISP). Інтернет-провайдер є центром міжнародних досліджень, викладання та роз’яснювальної роботи в МДУ. Як офіс університетського рівня під керівництвом асоційованого проректора та декана, Інтернет-провайдер підтримує міжнародну діяльність у всій установі, працюючи з метою мобілізації наукових досліджень та стипендій МГУ, розширення навчання за кордоном та інших освітніх програм, формування та зміцнення міжнародних партнерських відносин, а також привітання та підтримка міжнародні відвідувачі, науковці та студенти.

У рамках Інтернет-провайдера є сім глобальних тематичних та регіональних дослідницьких центрів, програми для студентів та науковців, а також ресурси для міжнародних подорожей та безпеки, міжнародної співпраці у наукових дослідженнях та підтримки викладачів та студентів. Інтернет-провайдер також має тісні зв'язки з афілійованими міжнародними підрозділами в кампусі, зосередженими на сільському господарстві, бізнесі, освіті, техніці, охороні здоров'я, міжнародному розвитку та вивченні мови.

Визначальною характеристикою моделі МДУ є те, що Інтернет-провайдер не має власного викладеного факультету. Відповідно до мети поширення міжнародного виміру по всьому університету, усі викладачі мають свої основні академічні призначення в університетських кафедрах та школах в університеті. Це дозволяє Інтернет-провайдеру служити організатором міждисциплінарних груп викладачів, що входять до складу 17 академічних коледжів МДУ.

Зусилля Інтернет-провайдера розширюють і поглиблюють глобальні дослідження МГУ та допомагають створити наукові знання, необхідні для реагування на нові можливості та глобальні цілі у світі. Інтернет-провайдер працює над позицією МДУ як лідера в галузі міжнародних досліджень та стипендій, інтернаціоналізації вищої освіти та як незамінного партнера у глобальній співпраці.

Розташування

Мічиган

Address
48912 Мічиган, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: