Michigan State University College of Veterinary Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Курси ветеринарних наук викладаються в МДУ з моменту заснування закладу в 1855 році. Коледж ветеринарної медицини був офіційно створений як чотирирічна програма присвоєння ступеня в 1910 році.

Сьогодні Коледж включає чотири відділи біомедичних наук - мікробіології та молекулярної генетики, патобіології та діагностичного дослідження, фармакології та токсикології та фізіології; два клінічні відділи - клінічні науки для великих тварин та клінічні науки для дрібних тварин; два підрозділи обслуговування - Ветеринарний медичний центр та Ветеринарна діагностична лабораторія; та кілька дослідницьких центрів.

На додаток до програми доктора ветеринарної медицини, коледж також пропонує програми сертифікатів та бакалаврів з ветеринарної медицини, а також програми вчених ступенів (магістра та доктора філософії).

Коледжу ветеринарної медицини пощастило мати видатний факультет, кожен з яких має ступінь доктора ветеринарної медицини та / або ступінь доктора філософії. Майже всі спеціальні ради, визнані Американською ветеринарною медичною асоціацією, представлені на факультеті. Багато з цих викладачів є лідерами у своїх галузях як на національному, так і на міжнародному рівні.

Штат Мічиган має давню відданість рівним можливостям, позитивним діям та мультикультуралізму. Коледж ветеринарної медицини досяг національного визнання за лідерство в програмах заохочення недостатньо представлених груп на допрофесійному, професійному та вдосконаленому рівнях навчання, а також за збільшення різноманітності своїх викладачів.

Спеціальні можливості для надветеринарних та професійних студентів брати участь у міжнародних ветеринарних заходах ще більше розширюють оцінку різних культур. Дійсно, міжнародний досвід та можливості в коледжі багаті як для викладачів, так і для студентів. Близько 300 осіб, пов'язаних з коледжем, брали участь у заходах у 36 країнах. Спеціальний фонд надає кошти на підтримку подорожей студентів за кордон.

Велика кількість різноманітності сільськогосподарських тварин та тварин-компаньонів у Мічигані забезпечує Коледж одним з найбільших клінічних та діагностичних навантажень у країні. Навчальні та дослідницькі можливості значно розширюються завдяки цьому великому обсягу справ.

Коледж також серйозно ставиться до свого зобов'язання задовольняти потреби суспільства на додаток до клінічних послуг та освіти. Коледж має досвід у галузі охорони здоров'я, біомедичних та порівняльних медичних досліджень, управління екосистемами та навколишнім середовищем, а також різноманітних аспектів, що складають нашу складну глобальну систему харчування. Коледж також підтримує ключові програми охорони здоров'я тварин, які проводяться як Міністерством сільського господарства Мічигану, так і Міністерством сільського господарства США.

Розташування

Східний Лансінг

Address
Wilson Road,784
48824 Східний Лансінг, Мічиган, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: