Michigan State University College of Osteopathic Medicine

Введення

Прочитайте офіційний опис

У 1964 р. Лікарі-остеопати, співпрацюючи з Мічиганською асоціацією лікарів-хірургів-остеопатів, домоглися статуту на створення остеопатичного медичного коледжу в Мічигані. Оригінальний Мічиганський коледж остеопатичної медицини знаходився в місті Понтіак і прийняв своїх перших студентів у 1969 році.

Того ж року законодавчий орган штату ухвалив Громадський закон 162, який визначав, що «Школа остеопатичної медицини створюється і розташовуватиметься відповідно до визначеного державною комісією освіти в існуючому кампусі державного університету з існуючою школою чи коледжем ліки."

Для дотримання цього законодавства статут коледжу був переданий до Опікунської ради університету штату Мічиган, а коледж переміщений до Фі-Холу в кампусі Східного Лансінга в 1971 році. У той час він став відомий як Michigan State University College of Osteopathic Medicine .

З 2009 року коледж працює за зразком "Один коледж, три місця". Ці сайти включають Східний Ленсінг, а також місця на південному сході Мічигану: Медичний центр Детройта в Детройті та Університетський центр Макомба в Клінтоні, що є проживає приблизно одна третина кожного навчального класу.

Коледж остеопатичної медицини має давно налагоджену мережу навчальних лікарень у громадах по всьому Мічигану. Ця мережа, відома як загальнодержавна кампусна система (SCS), була оригінальною моделлю для остеопатичного докторантського навчального закладу або OPTI. SCS акредитована Американською остеопатичною асоціацією як OPTI і в даний час має інституційну акредитацію Радою з акредитації вищої медичної освіти або ACGME. У партнерстві з коледжем програми резидентури SCS ведуть країну до отримання акредитації в рамках ACGME.

Сьогодні понад 300 студентів-остеопатів щороку випускаються в рамках нашого мандату на підготовку лікарів первинної ланки для держави. Коледж також отримує більше фінансування на дослідження від Національного інституту охорони здоров'я, ніж будь-який інший остеопатичний коледж у країні.

Розташування

Східний Лансінг

Address
Wilson Road,965
48824 Східний Лансінг, Мічиган, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: