Michigan State University College of Natural Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

У коледжі природничих наук (NatSci) при Університеті штату Мічиган є 29 кафедр та програм з біологічних, фізичних та математичних наук.

Коледж складає в середньому 57 мільйонів доларів витрат на дослідження щорічно, одночасно забезпечуючи освітні можливості світового класу для понад 5700 магістрантів та майже 1000 аспірантів. З NatSci працює 800+ викладачів та викладачів та понад 63 000 випускників у всьому світі.

Коледж очолює Дін Філіп М. Даксбері. Що стосується адміністративних питань, пов’язаних з фінансами, бюджетом, дослідженнями, справами студентів, адміністрацією, розвитком та комунікаціями, зверніться до відповідного відділу в апараті декана.

НАЦІЙНИЙ БАЧЕННЯ, МІСІЯ, ЦІННОСТІ

Michigan State University College of Natural Science (NatSci) прагне створити безпечне середовище для співпраці та підтримки, в якому оцінюються відмінності, а всі члени спільноти NatSci можуть розвиватися та досягти успіху.

Далі наводиться бачення, місія та цінності коледжу, які спільно створюються та підтверджуються спільнотою NatSci:

БАЧЕННЯ:

Процвітаюча планета та здорові спільноти завдяки науковим відкриттям.

МІСІЯ:

Використовувати відкриття, інновації та нашу колективну винахідливість для просування знань у галузі природничих наук. Завдяки справедливим, інклюзивним практикам у галузі досліджень, освіти та обслуговування ми надаємо своїм студентам, персоналу та викладачам можливість вирішувати проблеми у складному світі, що швидко змінюється.

ОСНОВНІ ЦІННОСТІ:

ІНКЛЮЗИВНІСТЬ

Виховуйте безпечну, підтримуючу, привітну спільноту, яка цінує різноманітність, поважає різницю та сприяє належності. Ми зобов'язуємось надавати рівні можливості для всіх.

ІННОВАЦІЯ

Розвивайте творчі здібності та фантазію у пошуках нових знань та розумінь. Завдяки індивідуальним зусиллям та спільним зусиллям ми шукаємо нові шляхи вирішення сучасних та нових проблем природничих наук.

ВІДКРИТІСТЬ

Дотримуйтесь чесності та прозорості. Слухаючи та відкриваючи інші перспективи, ми створюємо середовище довіри, де ідеї вільно обмінюються та обговорюються.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Прагніть до досконалості, доброчесності та високих етичних стандартів. Ми поважаємо себе та один одного перед цими очікуваннями в поважній та конструктивній формі.

Розташування

Східний Лансінг

Address
Farm Lane,288
48824 Східний Лансінг, Мічиган, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія