Michigan State University College of Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Під керівництвом відомих адміністраторів та викладачів з чотирьох кафедр студенти мають можливість продовжувати або просувати кар'єру в галузі викладання, управління освітою, вищої освіти, наукових досліджень, формування політики, студентських справ, реабілітаційних консультацій, шкільної психології, кінезіології та спортивної підготовки.

Коледж освіти завоював репутацію досконалості та прозорливого мислення у своїх зусиллях щодо вдосконалення викладання та навчання в нашій країні та світі, особливо в контексті міської та глобальної освіти. Факультет залишається відданим вирішенню освітніх та фізичних потреб усіх учнів, які навчаються протягом усього життя, а також тісній співпраці з викладачами, керівниками та політиками у цій галузі.

Інноваційні освітні програми для викладачів, видатні професорсько-викладацькі здібності, стосунки з практикуючими викладачами та потужні наукові можливості роблять університет штату Мічиган динамічним місцем для навчання та викладання внесків у галузі освіти та кінезіології. Коледж пишається тим, що має понад 57 000 випускників, кожен по-своєму зворушує життя по всьому світу.

Розташування

Східний Лансінг

Address
Farm Lane,620
48824 Східний Лансінг, Мічиган, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми