Metropolitan State University Of Denver

Введення

Прочитайте офіційний опис

МДУ Денвер - це всебічний міський університет, який отримує ступінь бакалавра та магістра, який пропонує мистецтву та наукам, професійним та діловим курсам та програмам різноманітне студентське населення в атмосфері взаємоповаги. Досконалість у викладанні та навчанні - головна мета МДУ Денвера. Більше 50 років МДУ Денвер був стриптизером для перетворення життя, громади та вищої освіти.

Ми надаємо можливість студентам Колорадо просунути своє життя та кар’єру завдяки високоякісній реальній освіті. І ми працюємо на державній економіці завдяки 95000 випускникам, готовим до роботи, більше 80% яких залишаються в Колорадо. МСУ Денвер, розташований в самому центрі міста Міл високого міста, надає безпрецедентний доступ до стажувань та професійних мереж, які починають кар'єру.

МДУ Денвер пропонує якісну освіту без найвищої ціни.

Наші заняття викладають відомі вчені, національні експерти та галузеві ікони. І вони вкладають практичне навчання у кожен курс, що допомагає студентам стати готовими до кар'єри, критично важливих мислителів, які компанії хочуть найняти.

Розташування

Денвер

Address
Auraria Parkway,890
80204 Денвер, Колорадо, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія