Meridian University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Meridian University присвячений розвитку людського потенціалу шляхом мудрого трансформаційного впливу в різних областях державного та приватного секторів, що мають глобальне охоплення та місцеве значення. Програми випускників «Меридіан» з питань бізнесу, психології, освіти та трансформаційного лідерства дозволяють студентам поєднувати пристрасть із професією в обслуговуванні до великих соціальних, культурних, екологічних та розвиваючих цілей.

Кожен з ступенів Меридіана забезпечує студентам інтегрований набір навичок та можливостей, які ґрунтуються на принципах та практиках трансформаційного навчання, а також наступних практик, специфічних для ступеня та концентрації, обраних кожним студентом. Унікальна модель навчання «Меридіан» дає можливість студентам поєднувати резиденції на місці, асинхронне онлайн-навчання та залучати відеодзвінки, щоб розробити навчальний шлях, який відповідає як їхньому життю, так і баченню через власну інтегровану технологічну платформу Meridian.

«Меридіан» акредитована старшою комісією коледжу і університетською комісією WASC та затверджена Міністерством освіти США для участі у Федеральній програмі допомоги студентам. WASC - Міністерство освіти, визнане регіональним акредитатором таких шкіл, як Каліфорнійський університет в Берклі, UCLA та Стенфордський університет. Ліцензійні ліцензійні ступені визнані Каліфорнійською комісією з поведінкових наук та Колегією психології протягом 25 років.

" Meridian University пропонує програми, унікальні за своєю здатністю зближувати когнітивне та досвідчене навчання".

- Жан Х'юстон, канцлер

Бачення та місія: освіта, яка трансформується

Еволюція людини виражає найглибші потенціали землі. Термін «Меридіан» викликає і символізує землю як населену і уявлену людиною. Культура, яку уявили собі люди, гостро потребує трансформації. Професії психології, бізнесу та трансформаційного лідерства можуть слугувати критичним внеском у сучасні можливості трансформації культури. Навчальна програма Meridian University « Meridian University » застосовує інтегративний підхід як до особистісної, так і до культурної трансформації в межах організацій, громад та товариств.

Керуючись інтегральним баченням, Meridian University прагне навчити лідерів можливостей, навичок та знань, необхідних для трансформації професій психології, бізнесу та трансформаційного лідерства. Лідерські здібності мужності, співчуття, ясності, совісті та втіленої самосвідомості разом становлять мудрість та сумлінність, необхідні для трансформації професій та ширшої культури. Трансформативне навчання в «Меридіані» каталізує появу цих можливостей, що поряд із розвитком навичок творчих пошуків та набуттям професійних знань актуалізує прихильність «Меридіана» підтримувати освіту, яка трансформується.

Прихильність Меридіана до громадської та професійної діяльності розвивається через Центр трансформативного навчання.

Коли ви бачите землю з Місяця, ви не бачите жодних поділів націй чи держав.

Це може бути символом насправді для нової міфології.

Це країна, яку ми будемо святкувати.

І це люди, з якими ми є одним.- Джозеф Кемпбелл

Розташування

Petaluma

Address
47 Sixth Street
94952 Petaluma, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія