Прочитайте офіційний опис

Про

Розташований в Ері, штат Пенсільванія, на пагорбі з видом на озеро Ері, наш кампус площею 75 гектарів відомий як один з найкрасивіших у регіоні. Елементи англійської готичної архітектури здійснюються по всьому нашому Старому місту, в навчальних корпусах і студентських залах.

Carpe Diem.

Засноване на ідеалах служіння, гостинності та підприємництва, що надихало наших засновників, освіта Mercyhurst заохочує розвиток пристрастей до життя і взаємодії з великим світом. Натхненні нашим девізом, "Carpe Diem", наші викладачі та студенти приймають інновації та лідерство в обслуговуванні, оскільки вони роблять різницю в наших воротах і в усьому світі.

Місія

Віра і служба в університеті милосердя

"Радість і надія, горе і страждання жінок і чоловіків нашого часу, особливо тих, які є бідними або засмученими будь-яким способом, є радістю і надією, горем і стражданням послідовників Христа, а також Ніщо справді людське не може знайти відлуння у своїх серцях… Тому християни дорожать почуттям глибокої солідарності з людським родом та його історією ». (Gaudium et Spes, передмова 1)

Такі мрії і реалії залучають кожен католицький університет. Особливо вони звертаються до університетів Милосердя, заснованих Сестрами Милосердя, які вчинили своє життя і працюють, щоб служити бідним, хворим і невисвітленим. Тому натхнення, висловлене в Gaudium et Spes, лежить в основі нашої ідентичності та місії. Освіта Mercyhurst спрямована на залучення студентів до життя і створення лідерів у сфері правосуддя та служіння. У часи значних соціальних змін і викликів це натхнення пояснює наше бачення специфіки нашого Католицького університету милосердя.

Наше натхнення веде нас до тем, що вивчаються, і залучає наші перспективи в навчанні, дослідженнях і наукових починаннях. Таке натхнення є основою виміру соціальної справедливості багатьох наших навчальних і службових програм. Дійсно, таке натхнення направляє цілі нашого університету. Ми хочемо поділитися цим натхненням з тими, хто приходить через наші ворота, шукаючи досконалості в навчанні, професійних знань і майбутнього, сповненого надії.

Наше бачення

Mercyhurst University прагне бути провідним вищим навчальним закладом, який об'єднує досконалість у програмах ліберальних мистецтв, професійних та кар'єрних шляхів, а також послуги для регіональних і світових громад.

Наша місія

Відповідно до своєї католицької ідентичності та спадщини милосердя, Mercyhurst University виховує жінок і чоловіків у культурі, де віра і розум процвітають разом, де краса і сила ліберальних мистецтв поєднуються з вдячністю за гідність роботи і відданість служінню іншим. Впевнені в міцності своїх зв'язків з студентськими факультетами, університетська спільнота надихається зображенням учнів, чий вибір, у житті та роботі, дасть їм змогу реалізувати людські та духовні цінності, вбудовані в повсякденні реалії, та здійснювати лідерство на службі справедливий світ.

Наші основні цінності

Ми:

 • Соціально милосердний, - Милосердя відновлює людську гідність, розширює наші суспільні відносини, і наділяє нас силами співчуття до інших.
 • Глобальна відповідальність, - глобалізація змушує нас навчитися мудро керувати ресурсами Землі і діяти солідарно з її різноманітними народами.
 • Милосердя гостинно, - гостинність милосердя починається з самоприйняття, вітає народи різної віри, етнічних і культурних традицій і тим самим будує громади, які виходять за рамки простої толерантності.
 • Інтелектуально творчий, - Щедрий, допитливий і критичний настрій розуму, який підтримує прагнення до досконалості, що проявляється в академічній спільноті, заохочує нас у нашому довічному пошуку того, що є істинним, хорошим і красивим.
 • Рефлексивно свідомі, - Наше християнське середовище заохочує саморефлексію і споглядання людської поведінки, сприяє балансу розуму, тіла і духу, і в кінцевому рахунку дає можливість розвинути моральний компас для життя цілісності.
 • Посли служб.

Зв'язатися

Управління місійної інтеграції, створене у 2008 році, допомагає Президенту Mercyhurst University у сприянні та інтеграції освітньої місії університету, а також переконаннях та цінностях католицької ідентичності та спадщини Сестер Милосердя, як це представлено в місії та її основній діяльності. цінностей установи. Робота офісу багатогранна, але по суті спрямована на виховання і заохочення всіх членів університетської спільноти від студентів до опікунів для просування місії Mercyhurst. Таким чином, він особливо дбайливо ставиться до католицьких і спонсорує сестер милосердя традицій і служіння.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Швидкі факти

 • Mercyhurst - це чотирирічний католицький університет ліберальних мистецтв, заснований сестрами милосердя в 1926 році.
 • У 2012 році Mercyhurst отримав статус університету
 • В університеті налічується понад 59 вищих навчальних закладів (з 67 концентраціями), 10 вищих навчальних закладів та 12 випускних сертифікатів
 • Mercyhurst University пропонує 24 види спортивного рівня, з командами Lakers fielding у 12 жіночих видах спорту та 12 спортивних змаганнях для чоловіків. Дві програми конкурують на рівні відділу NCAA (чоловічий і жіночий хокей на льоду), а 21 етап - на етапі II дивізіону. Жіночий боулінг стане 25-м університетським видом спорту Mercyhurst у 2019-20
 • Основний кампус Mercyhurst розташований у місті Ері, штат Пенсільванія. кампус знаходиться приблизно в 100 милях від Клівленду, штату Огайо та Буффало, Нью-Йорк, і 130 миль на північ від Піттсбурга, штат Пенсільванія
 • Акредитація: Міністерство освіти Пенсільванії; Рада з освіти з питань соціальної роботи; Акредитаційна комісія з програм з адміністрації гостинності; Національна асоціація шкіл танцю; Національна асоціація спортивних тренерів; Американська асоціація фізичної терапії; Національна асоціація музичних шкіл; та Міжнародна Асамблея колегіальних бізнес-педагогів
 • Студенти денної форми навчання: 300
 • Середній розмір класу: 20; Всі курси викладаються викладачами, а не випускниками або асистентами

Профіль бакалавра

 • 41% чоловіків, 59% жінок
 • Близько 40% студентів визначають католиків; представлені різні інші вірні традиції
 • Середній бал: 3.41
 • Середній 50% SAT: 1170
 • Середній 50% ACT: 24
 • Географічне поширення: Пенсільванія, Нью-Йорк, Огайо, 41 ін. Держав і 46 країн

Цікаві факти

 • Коли мама Борджіа Іган хотіла побудувати свій коледж, батько Гарсон порадив побудувати її «на пагорбі» і «біля води». Коли побудований, Mercyhurst сидів на вершині найбільшого пагорба Ері, з видом на озеро Ері. "Hurst" частина назви університету віддає повагу "лісистій місцевості на пагорбі", де Mercyhurst знайшов свій будинок.
 • Грот був названий і змодельований після грота в університеті Нотр-Дам. Грот був побудований на піку Великої депресії, безробітними робітниками, які працювали з батьком Салліваном, щоб побудувати Грот, висловлюючи вдячність за щоденну кухню, сестри бігли за бідних і не працювали.
 • У фойє каплиці приїхали багато відомих відвідувачів, у тому числі сім'я фон Трапп та Елеонора Рузвельт.
 • Першим чоловіком, який закінчив коледж Mercyhurst, був Даніель Берк. Сьогодні він є членом факультету мистецтв університету.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Mercyhurst University

Програма підготовки магістрів даних навчає студентів збирати, аналізувати, візуалізувати та передавати дієві знання для прийняття бізнес-рішень, керованих даними. Ступінь ... [+]

Магістр наук в галузі інформатики

Програма підготовки магістрів даних навчає студентів збирати, аналізувати, візуалізувати та передавати дієві знання для прийняття бізнес-рішень, керованих даними. Ступінь магістра в галузі науки даних може бути цінним активом у придбанні робочих місць у багатьох типах компаній, починаючи від страхування до охоронних фірм.

Застосувати онлайн для MS в Data Science сьогодні безкоштовно. Заявки в даний час приймаються до вступу до когорти осені 2019 року, починаючи з серпня 2019 року. Пріоритетним терміном подання заявок є 31 березня 2019 року.... [-]

США Erie
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Mercyhurst University

Ступінь магістра з організаційного лідерства готує вас до лідерства практично в будь-якому середовищі. Програма організаційного лідерства надає своїм студентам навички лі ... [+]

Магістр наук в області організаційного лідерства

Ми всі знайомі з мінливим пейзажем сучасного світу: швидко розвивається, глобалізований і складний. Тепер перед лідерами стоїть завдання бути більш чутливими, гнучкими та адаптованими до вимог та очікувань зацікавлених сторін. Через ці зміни багато організацій відмовилися від традиційних ієрархічних управлінських структур зверху вниз для більш «органічних» і рідких форм.... [-]

США Erie
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Mercyhurst University

Дослідження судової та біологічної антропології охоплює сувору навчальну програму, яка включає в себе міцне обґрунтування біологічної / біоархеологічної антропології, при ... [+]

Магістр наук з антропології

Дослідження судової та біологічної антропології в програмі «Майстер антропології» в Mercyhurst University лежить у межах кафедри прикладних криміналістичних наук. Ця програма є першою в країні, орієнтованою в першу чергу на надання студентам комплексної схеми базової підготовки на місцях. Програма охоплює сувору навчальну програму, яка включає в себе міцне обгрунтування біологічної / біоархеологічної антропології, підкреслюючи всі основні складові судової антропологічної дисципліни. До таких компонентів відносяться криміналістична остеологія, судова археологія, криміналістична тафономія, біостатистика і травма скелета.... [-]

США Erie
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Mercyhurst University

Цей ступінь надає студентам освітній фонд, необхідний для досягнення успіху як аналітиків розвідки у федеральних відомствах національної безпеки, приватних оборонних підр ... [+]

Магістр наук у галузі прикладної розвідки

Цей ступінь надає студентам освітній фонд, необхідний для досягнення успіху як аналітиків розвідки у федеральних відомствах національної безпеки, приватних оборонних підрядників, правоохоронних органах, підприємствах та неурядових організаціях. Ця аспірантура порівнянна з магістром в програмах з безпеки в інших університетах.

Програма випускників розвідки на кампусі має пріоритетний термін прийому до 15 травня . Доступна обмежена кількість місць, тому подайте заявку та додаткові пункти якомога швидше, щоб їх розглядали для прийому.... [-]

США Erie
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Mercyhurst University

Випускник програми в галузі спеціальної освіти та прикладної інвалідності в Mercyhurst University підвищить ваші таланти і дасть вам навички і знання, щоб перетворити жит ... [+]

Магістр наук у галузі спеціальної освіти та прикладних досліджень з питань інвалідностіВплив на життя дітей і дорослих, які потребують найкращого.

Випускник програми в галузі спеціальної освіти та прикладної інвалідності в Mercyhurst University підвищить ваші таланти і дасть вам навички і знання, щоб перетворити життя студентів і дорослих з легкою до важкої інвалідності в різних умовах. Програма покликана допомогти постачальникам освітніх та поведінкових послуг (а) вдосконалити свої критичні навички та аналітичні навички до найвищого рівня знань, необхідних для досягнення досконалості у цій галузі, та (b) розробити прикладні наукові компетенції, необхідні для створення інновацій у галузі освітні та поведінкові послуги, які допомагають особам з обмеженими можливостями або унікальними навчальними потребами.... [-]

США Erie
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Mercyhurst University - Welcome to Mercyhurst!

Carpe Diem at Mercyhurst

Address
501 East 38th Street
16546 Erie, Pennsylvania, США