Mercyhurst University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Розташований в Ері, штат Пенсільванія, на пагорбі з видом на озеро Ері, наш кампус площею 75 гектарів відомий як один з найкрасивіших у регіоні. Елементи англійської готичної архітектури здійснюються по всьому нашому Старому місту, в навчальних корпусах і студентських залах.

Carpe Diem.

Засноване на ідеалах служіння, гостинності та підприємництва, що надихало наших засновників, освіта Mercyhurst заохочує розвиток пристрастей до життя і взаємодії з великим світом. Натхненні нашим девізом, "Carpe Diem", наші викладачі та студенти приймають інновації та лідерство в обслуговуванні, оскільки вони роблять різницю в наших воротах і в усьому світі.

Місія

Віра і служба в університеті милосердя

"Радість і надія, горе і страждання жінок і чоловіків нашого часу, особливо тих, які є бідними або засмученими будь-яким способом, є радістю і надією, горем і стражданням послідовників Христа, а також Ніщо справді людське не може знайти відлуння у своїх серцях… Тому християни дорожать почуттям глибокої солідарності з людським родом та його історією ». (Gaudium et Spes, передмова 1)

Такі мрії і реалії залучають кожен католицький університет. Особливо вони звертаються до університетів Милосердя, заснованих Сестрами Милосердя, які вчинили своє життя і працюють, щоб служити бідним, хворим і невисвітленим. Тому натхнення, висловлене в Gaudium et Spes, лежить в основі нашої ідентичності та місії. Освіта Mercyhurst спрямована на залучення студентів до життя і створення лідерів у сфері правосуддя та служіння. У часи значних соціальних змін і викликів це натхнення пояснює наше бачення специфіки нашого Католицького університету милосердя.

Наше натхнення веде нас до тем, що вивчаються, і залучає наші перспективи в навчанні, дослідженнях і наукових починаннях. Таке натхнення є основою виміру соціальної справедливості багатьох наших навчальних і службових програм. Дійсно, таке натхнення направляє цілі нашого університету. Ми хочемо поділитися цим натхненням з тими, хто приходить через наші ворота, шукаючи досконалості в навчанні, професійних знань і майбутнього, сповненого надії.

Наше бачення

Mercyhurst University прагне бути провідним вищим навчальним закладом, який об'єднує досконалість у програмах ліберальних мистецтв, професійних та кар'єрних шляхів, а також послуги для регіональних і світових громад.

Наша місія

Відповідно до своєї католицької ідентичності та спадщини милосердя, Mercyhurst University виховує жінок і чоловіків у культурі, де віра і розум процвітають разом, де краса і сила ліберальних мистецтв поєднуються з вдячністю за гідність роботи і відданість служінню іншим. Впевнені в міцності своїх зв'язків з студентськими факультетами, університетська спільнота надихається зображенням учнів, чий вибір, у житті та роботі, дасть їм змогу реалізувати людські та духовні цінності, вбудовані в повсякденні реалії, та здійснювати лідерство на службі справедливий світ.

Наші основні цінності

Ми:

 • Соціально милосердний, - Милосердя відновлює людську гідність, розширює наші суспільні відносини, і наділяє нас силами співчуття до інших.
 • Глобальна відповідальність, - глобалізація змушує нас навчитися мудро керувати ресурсами Землі і діяти солідарно з її різноманітними народами.
 • Милосердя гостинно, - гостинність милосердя починається з самоприйняття, вітає народи різної віри, етнічних і культурних традицій і тим самим будує громади, які виходять за рамки простої толерантності.
 • Інтелектуально творчий, - Щедрий, допитливий і критичний настрій розуму, який підтримує прагнення до досконалості, що проявляється в академічній спільноті, заохочує нас у нашому довічному пошуку того, що є істинним, хорошим і красивим.
 • Рефлексивно свідомі, - Наше християнське середовище заохочує саморефлексію і споглядання людської поведінки, сприяє балансу розуму, тіла і духу, і в кінцевому рахунку дає можливість розвинути моральний компас для життя цілісності.
 • Посли служб.

Зв'язатися

Управління місійної інтеграції, створене у 2008 році, допомагає Президенту Mercyhurst University у сприянні та інтеграції освітньої місії університету, а також переконаннях та цінностях католицької ідентичності та спадщини Сестер Милосердя, як це представлено в місії та її основній діяльності. цінностей установи. Робота офісу багатогранна, але по суті спрямована на виховання і заохочення всіх членів університетської спільноти від студентів до опікунів для просування місії Mercyhurst. Таким чином, він особливо дбайливо ставиться до католицьких і спонсорує сестер милосердя традицій і служіння.

115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Швидкі факти

 • Mercyhurst - це чотирирічний католицький університет ліберальних мистецтв, заснований сестрами милосердя в 1926 році.
 • У 2012 році Mercyhurst отримав статус університету
 • В університеті налічується понад 59 вищих навчальних закладів (з 67 концентраціями), 10 вищих навчальних закладів та 12 випускних сертифікатів
 • Mercyhurst University пропонує 24 види спортивного рівня, з командами Lakers fielding у 12 жіночих видах спорту та 12 спортивних змаганнях для чоловіків. Дві програми конкурують на рівні відділу NCAA (чоловічий і жіночий хокей на льоду), а 21 етап - на етапі II дивізіону. Жіночий боулінг стане 25-м університетським видом спорту Mercyhurst у 2019-20
 • Основний кампус Mercyhurst розташований у місті Ері, штат Пенсільванія. кампус знаходиться приблизно в 100 милях від Клівленду, штату Огайо та Буффало, Нью-Йорк, і 130 миль на північ від Піттсбурга, штат Пенсільванія
 • Акредитація: Міністерство освіти Пенсільванії; Рада з освіти з питань соціальної роботи; Акредитаційна комісія з програм з адміністрації гостинності; Національна асоціація шкіл танцю; Національна асоціація спортивних тренерів; Американська асоціація фізичної терапії; Національна асоціація музичних шкіл; та Міжнародна Асамблея колегіальних бізнес-педагогів
 • Студенти денної форми навчання: 300
 • Середній розмір класу: 20; Всі курси викладаються викладачами, а не випускниками або асистентами

Профіль бакалавра

 • 41% чоловіків, 59% жінок
 • Близько 40% студентів визначають католиків; представлені різні інші вірні традиції
 • Середній бал: 3.41
 • Середній 50% SAT: 1170
 • Середній 50% ACT: 24
 • Географічне поширення: Пенсільванія, Нью-Йорк, Огайо, 41 ін. Держав і 46 країн

Цікаві факти

 • Коли мама Борджіа Іган хотіла побудувати свій коледж, батько Гарсон порадив побудувати її «на пагорбі» і «біля води». Коли побудований, Mercyhurst сидів на вершині найбільшого пагорба Ері, з видом на озеро Ері. "Hurst" частина назви університету віддає повагу "лісистій місцевості на пагорбі", де Mercyhurst знайшов свій будинок.
 • Грот був названий і змодельований після грота в університеті Нотр-Дам. Грот був побудований на піку Великої депресії, безробітними робітниками, які працювали з батьком Салліваном, щоб побудувати Грот, висловлюючи вдячність за щоденну кухню, сестри бігли за бідних і не працювали.
 • У фойє каплиці приїхали багато відомих відвідувачів, у тому числі сім'я фон Трапп та Елеонора Рузвельт.
 • Першим чоловіком, який закінчив коледж Mercyhurst, був Даніель Берк. Сьогодні він є членом факультету мистецтв університету.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

Розташування

Ері

Address
501 East 38th Street
16546 Ері, Пенсильванія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія