Прочитайте офіційний опис

Коледж Мерсі є динамічною, різноманітна область коледжу Нью-Йорка, чиї студенти на особистої місії: щоб отримати максимальну віддачу від життя, отримуючи максимальну віддачу від їх освіти.

Заснована в 1950 році, Мерсі пропонує більше 90 студентів і диплом про вищу освіту і сертифікат програми в п'яти школах: бізнес, освіта, охорона здоров'я та природничих наук, гуманітарних і соціальних і поведінкових наук. Коледж Мерсі кидає виклик його викладачів і співробітників, щоб зробити вищу робота для тих, хто досить голодним, щоб заробити краще місце в житті. З кампусів в Доббс Феррі, Бронкс, Манхеттен і Йорктаун-Хайтс, динамізм культури коледжу підтримується різноманітного тіла студента з різних країн регіону.

Mercy102

Перетворює освітній досвід


Милосердя кидає виклик кожному зі своїх студентів і аспірантів перевершити свої особисті та інтелектуальні очікування. Випускники Милосердя демонструють успіх і довіру через професійні та професійно-спектрами, а також вплив, який вони мають у своїх громадах або по всьому світу є свідченням того, розширення прав і можливостей освітнього досвіду.

енергійного академічної спільноти Мерсі надає великого значення на навчання за межами класної кімнати з реального світу. Такий підхід до науки заохочує студентів застосовувати те, що вони вчаться в класі з життям після закінчення школи. Всесвітньо відомий факультет Мерсі робота в тісному контакті з студентами за цими проектами.

Mercy_York

Милосердя ідеї з'єднати студентів зі світом. Коледж має багаті традиції спільноти служби через "Милосердя" віддає ініціативу, яка заохочує студентів до участі в, а також можливості свинцю, сервіс-навчання. Це є відображенням історії Милосердя і цінності, що містяться в ущільненні Коледж Мерсі (Inserviendo Consumere, споживаються в процесі експлуатації).

На кампусі подій і міжнародний досвід подорожей допомогти студентам виявити і оцінити культуру далеко від дому. Наші випускники займаються громадяни.

Mercy101

ПАКТ Advantage


Прагнення до підтримки студентів під час їх утворення, Коледж Мерсі пропонує персоналізований досвід навчання, який включає в себе індивідуальну програму Коледжу Achievement контракту (ПАКТ). ПАКТ є визнаним наставництво програма, яка служить моделлю для студентського успіху. www.mercy.edu/ + 877-МИЛОСЕРДЯ-GO.

Ваш ПАКТ наставник ваша точка людина, яка допомагає вам орієнтуватися життя коледжу. Ваш наставник допоможе вам зрозуміти і подати заявку на фінансову допомогу, вибрати правильний основний, вибрати і записатися на заняття, відстежувати успішність, розвивати навички лідерства, землю інтернатуру, і готуватися до співбесід.

Mercy_ny

Бажана Campus навколишнього середовища


Захоплюючий природного середовища на річці Гудзон відрізняє мальовниче містечко Мерсі в мальовничому селі Доббс Феррі. Головна вулиця Доббс Феррі, в декількох кроках від кампуса, пропонує чарівні ресторани, бутики, магазини, кафе і яскраве життя спільноти. Залізнична станція Метро-Північ, розташований на території кампусу, робить Нью-Йорк доступним. Ви приходите в самому серці Манхеттена, на Центральному вокзалі Гранд, менш ніж за 30 хвилин. Вивчіть мистецтво в MoMA, випробувати Бродвей, кататися на ковзанах в Брайант-парку, відкрити оперу в Мет, зловити гру на стадіоні Yankee або Citi Field, досліджувати Центральний парк, Музей Метрополітен і ботанічного саду, і отримати досвід роботи з незліченними інтернатури і можливості працевлаштування.

інші кампуси Милосердя, які знаходяться в Манхеттені, Бронксі і Йорктаун Хайтс, забезпечують гнучкість і зручність.Доступність
Mercy пропонує один з найнижчих ставок приватних коледжу за навчання в країні, а найнижчий в штаті Нью-Йорк. Коледж також надає щедрі пакети стипендію для високого досягнення студентів. Якщо студенти є житловими або ходити на роботу, вони відкриють для себе безліч можливостей і корисний досвід коледжу на частку за середню національної вартості.

Місія

Mercy_DF1

Коледж Мерсі прагне надати зацікавленим студентам можливість перетворити своє життя за допомогою вищої освіти, пропонуючи гуманітанрному професійні програми в персоналізованих і середовищах з високою якістю навчання, таким чином, підготовка студентів встати на нагородження кар'єри, щоб продовжити навчання на протязі всього свого життя і діяти етично і відповідально в мінливому світі.

MercyMission
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Mercy College

Навчитися керувати і вести зі ступенем магістра нашого 1-курсу магістратури, що це бере, щоб бути лідером передових в сьогоднішньому мінливому світі бізнесу. ... [+]

Навчитися керувати і вести зі ступенем нашого 1-річного господаря

Майстер, що це бере, щоб бути лідером передових в сьогоднішньому мінливому світі бізнесу.

З магістра наук в галузі організаційного лідерства (MSOL), ви будете готові до цього постійно мінливому світі. Наші шановні викладачі поєднують багаторічний досвід роботи з провідними в галузі навичками і знаннями для того, щоб надати студентам здібностями, необхідними для успіху і відзначитися в обраній ними професії. ... [-]

США США Інтернет Нью-Йорк
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Mercy College

З галузь зростає швидше, ніж будь-яка інша, наша програма допоможе вам захистити цифровий світ саме наше життя залежать. Тому що герої можуть мати робочі місця столу! ... [+]

Тому що герої можуть мати робочі місця стіл

З галузь зростає швидше, ніж будь-яка інша, наша програма допоможе вам захистити цифровий світ саме наше життя залежать.

У сучасному світі немає нічого важливішого, ніж придбання вищу освіту і навички, щоб захистити наші особисті дані. Компанії, уряду, правоохоронних органів і окремих осіб, всі вони стикаються зі зростаючими труднощами в нашому все більш взаємопов'язаному світі і необхідність як даних, так і про захисні заходи готуватися до гіршого. Ваша робота в програмі MS Cybersecurity підготує вас до кар'єри в урядову установу, співробітники правоохоронних органів, приватних компаній, лікарень, медичних працівників організацій та ІТ-відділів.... [-]

США США Інтернет Нью-Йорк Добрс Феррі Йорктаун Хайтс  + 1 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Mercy College

Майстер в галузі управління людськими ресурсами Дізнайтеся, як розробляти і управляти бізнес-груп в некомерційних і не некомерційних організацій. ... [+]

MS в галузі управління людськими ресурсами

Дізнайтеся, як розробляти і управляти бізнес-груп в некомерційних і не некомерційних організацій.

Стати людиною професійною ресурсом. Це те, що ступінь магістра наук в галузі управління людськими ресурсами призначена робити. Ви дізнаєтеся, як керувати і розвивати команди для людських ресурсів в бізнесі, промисловості та сектора не в обмін на прибуток.... [-]

США США Інтернет Нью-Йорк Добрс Феррі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою

We are Mercy College

Mercy College
Address
Mercy College 555 Broadway
10522 Добрс Феррі, Нью-Йорк, США
Веб-сайт
Телефон
+1 877-637-2946
Address
66 West 35th Street (Herald Square)
10001 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США
Телефон
undefined
Address
1200 Waters Place
10461 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США
Телефон
undefined
Address
2651 Strang Boulevard Yorktown Heights
10598 Йорктаун Хайтс, Нью-Йорк, США
Телефон
undefined
Address
США Інтернет, США
Телефон
undefined