Прочитайте офіційний опис

Коледж Мерсі є динамічною, різноманітна область коледжу Нью-Йорка, чиї студенти на особистої місії: щоб отримати максимальну віддачу від життя, отримуючи максимальну віддачу від їх освіти.

Заснована в 1950 році, Мерсі пропонує більше 90 студентів і диплом про вищу освіту і сертифікат програми в п'яти школах: бізнес, освіта, охорона здоров'я та природничих наук, гуманітарних і соціальних і поведінкових наук. Коледж Мерсі кидає виклик його викладачів і співробітників, щоб зробити вищу робота для тих, хто досить голодним, щоб заробити краще місце в житті. З кампусів в Доббс Феррі, Бронкс, Манхеттен і Йорктаун-Хайтс, динамізм культури коледжу підтримується різноманітного тіла студента з різних країн регіону.

Mercy102

Перетворює освітній досвід


Милосердя кидає виклик кожному зі своїх студентів і аспірантів перевершити свої особисті та інтелектуальні очікування. Випускники Милосердя демонструють успіх і довіру через професійні та професійно-спектрами, а також вплив, який вони мають у своїх громадах або по всьому світу є свідченням того, розширення прав і можливостей освітнього досвіду.

енергійного академічної спільноти Мерсі надає великого значення на навчання за межами класної кімнати з реального світу. Такий підхід до науки заохочує студентів застосовувати те, що вони вчаться в класі з життям після закінчення школи. Всесвітньо відомий факультет Мерсі робота в тісному контакті з студентами за цими проектами.

Mercy_York

Милосердя ідеї з'єднати студентів зі світом. Коледж має багаті традиції спільноти служби через "Милосердя" віддає ініціативу, яка заохочує студентів до участі в, а також можливості свинцю, сервіс-навчання. Це є відображенням історії Милосердя і цінності, що містяться в ущільненні Коледж Мерсі (Inserviendo Consumere, споживаються в процесі експлуатації).

На кампусі подій і міжнародний досвід подорожей допомогти студентам виявити і оцінити культуру далеко від дому. Наші випускники займаються громадяни.

Mercy101

ПАКТ Advantage


Прагнення до підтримки студентів під час їх утворення, Коледж Мерсі пропонує персоналізований досвід навчання, який включає в себе індивідуальну програму Коледжу Achievement контракту (ПАКТ). ПАКТ є визнаним наставництво програма, яка служить моделлю для студентського успіху. www.mercy.edu/ + 877-МИЛОСЕРДЯ-GO.

Ваш ПАКТ наставник ваша точка людина, яка допомагає вам орієнтуватися життя коледжу. Ваш наставник допоможе вам зрозуміти і подати заявку на фінансову допомогу, вибрати правильний основний, вибрати і записатися на заняття, відстежувати успішність, розвивати навички лідерства, землю інтернатуру, і готуватися до співбесід.

Mercy_ny

Бажана Campus навколишнього середовища


Захоплюючий природного середовища на річці Гудзон відрізняє мальовниче містечко Мерсі в мальовничому селі Доббс Феррі. Головна вулиця Доббс Феррі, в декількох кроках від кампуса, пропонує чарівні ресторани, бутики, магазини, кафе і яскраве життя спільноти. Залізнична станція Метро-Північ, розташований на території кампусу, робить Нью-Йорк доступним. Ви приходите в самому серці Манхеттена, на Центральному вокзалі Гранд, менш ніж за 30 хвилин. Вивчіть мистецтво в MoMA, випробувати Бродвей, кататися на ковзанах в Брайант-парку, відкрити оперу в Мет, зловити гру на стадіоні Yankee або Citi Field, досліджувати Центральний парк, Музей Метрополітен і ботанічного саду, і отримати досвід роботи з незліченними інтернатури і можливості працевлаштування.

інші кампуси Милосердя, які знаходяться в Манхеттені, Бронксі і Йорктаун Хайтс, забезпечують гнучкість і зручність.Доступність
Mercy пропонує один з найнижчих ставок приватних коледжу за навчання в країні, а найнижчий в штаті Нью-Йорк. Коледж також надає щедрі пакети стипендію для високого досягнення студентів. Якщо студенти є житловими або ходити на роботу, вони відкриють для себе безліч можливостей і корисний досвід коледжу на частку за середню національної вартості.

Місія

Mercy_DF1

Коледж Мерсі прагне надати зацікавленим студентам можливість перетворити своє життя за допомогою вищої освіти, пропонуючи гуманітанрному професійні програми в персоналізованих і середовищах з високою якістю навчання, таким чином, підготовка студентів встати на нагородження кар'єри, щоб продовжити навчання на протязі всього свого життя і діяти етично і відповідально в мінливому світі.

MercyMission
Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Mercy College

Навчитися керувати і вести зі ступенем магістра нашого 1-курсу магістратури, що це бере, щоб бути лідером передових в сьогоднішньому мінливому світі бізнесу. ... [+]

Навчитися керувати і вести зі ступенем нашого 1-річного господаря

Майстер, що це бере, щоб бути лідером передових в сьогоднішньому мінливому світі бізнесу.

З магістра наук в галузі організаційного лідерства (MSOL), ви будете готові до цього постійно мінливому світі. Наші шановні викладачі поєднують багаторічний досвід роботи з провідними в галузі навичками і знаннями для того, щоб надати студентам здібностями, необхідними для успіху і відзначитися в обраній ними професії. ... [-]

США USA Online New York
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Mercy College

З галузь зростає швидше, ніж будь-яка інша, наша програма допоможе вам захистити цифровий світ саме наше життя залежать. Тому що герої можуть мати робочі місця столу! ... [+]

Тому що герої можуть мати робочі місця стіл

З галузь зростає швидше, ніж будь-яка інша, наша програма допоможе вам захистити цифровий світ саме наше життя залежать.

У сучасному світі немає нічого важливішого, ніж придбання вищу освіту і навички, щоб захистити наші особисті дані. Компанії, уряду, правоохоронних органів і окремих осіб, всі вони стикаються зі зростаючими труднощами в нашому все більш взаємопов'язаному світі і необхідність як даних, так і про захисні заходи готуватися до гіршого. Ваша робота в програмі MS Cybersecurity підготує вас до кар'єри в урядову установу, співробітники правоохоронних органів, приватних компаній, лікарень, медичних працівників організацій та ІТ-відділів.... [-]

США USA Online New York Dobbs Ferry Yorktown Heights  + 1 Більше
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Mercy College

Майстер в галузі управління людськими ресурсами Дізнайтеся, як розробляти і управляти бізнес-груп в некомерційних і не некомерційних організацій. ... [+]

MS в галузі управління людськими ресурсами

Дізнайтеся, як розробляти і управляти бізнес-груп в некомерційних і не некомерційних організацій.

Стати людиною професійною ресурсом. Це те, що ступінь магістра наук в галузі управління людськими ресурсами призначена робити. Ви дізнаєтеся, як керувати і розвивати команди для людських ресурсів в бізнесі, промисловості та сектора не в обмін на прибуток.... [-]

США USA Online New York Dobbs Ferry
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Онлайн
Детальніше англійською мовою

We are Mercy College

Mercy College
Address
Mercy College 555 Broadway
10522 Dobbs Ferry, New York, США
Веб-сайт
Телефон
+1 877-637-2946
Address
66 West 35th Street (Herald Square)
10001 New York, New York, США
Телефон
undefined
Address
1200 Waters Place
10461 New York, New York, США
Телефон
undefined
Address
2651 Strang Boulevard Yorktown Heights
10598 Yorktown Heights, New York, США
Телефон
undefined
Address
USA Online, США
Телефон
undefined