Georgetown University - McCourt School of Public Policy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа державної політики Маккорта в Джорджтаунському університеті є високопоставленою школою державної політики, розташованою в центрі світової політики у Вашингтоні, округ Колумбія.

Про школу Маккорт

Наша місія полягає в тому, щоб навчити наших студентів допомогти у розробці, аналізі та впровадженні інтелектуальної політики та впровадженні їх у практику у державному, приватному та некомерційному секторах, у США та в усьому світі. Флагманський ступінь McCourt School є магістром у сфері державної політики. Маккорт також пропонує магістра в галузі міжнародної політики розвитку, магістра в області наук про суспільну політику, магістра в галузі управління політикою, магістр в галузі лідерства, а також інші подвійний ступінь і виконавчих програм.


55929_Campus_Picture.JPG

Центр світової політики

Наше розташування у Вашингтоні, округ Колумбія, ставить наших студентів у центр політики, надаючи їм доступ до найвищої концентрації політичних стажувань і робочих місць, а також дозволяє нам залучати провідних практиків у сфері політики як до викладачів, так і до спікерів.

shutterstock_125858090.jpg

Кількісний навчальний план

Строга кількісно-орієнтована навчальна програма McCourt School встановлює наших випускників, крім своїх однолітків, на перший день. Вони характеризуються рівнем їх критичного мислення, а також знанням основних питань та підходів до аналізу політики. Місія McCourt School полягає в тому, щоб дати своїм студентам строгі кількісні та аналітичні навички, необхідні для розробки, впровадження та оцінки інтелектуальної політики в США та в усьому світі. Навчальний план відображає різноманітність їхніх цілей і готує їх як на високих посадах державного сектору, так і для позицій неприбуткових або бізнес-секторів.

Dr. Holzer in the Classroom

Провідні практики

Студенти Школи Маккорта вивчають живу та активну спільноту науковців та практиків. Наш факультет робить найсучасніші дослідження для виявлення нагальних проблем і рекомендує ефективні рішення з найбільш важливих сьогоднішніх тем, включаючи економічну безпеку, енергетику та навколишнє середовище, освіту, міжнародний розвиток, охорону здоров'я та охорону здоров'я. Їх регулярно закликають консультувати уряд з широкого кола актуальних політичних тем.

55930_Graduation_Picture_2.JPG

Навчання майбутніх лідерів

Наші студенти навчаються і готуються до впровадження політики на практиці - у державному, приватному та некомерційному секторах, у США та в усьому світі. Створюючи багате і залучене інтелектуальне середовище, Маккорт приваблює і навчає найкращих студентів, які стануть лідерами політики завтрашнього дня.

McCourt Ambassadors
McCourt Graduation111133_DlNd_rRW4AAaGYJ.jpg

Розташування

Вашингтон

Address
McCourt School of Public Policy
Old North, Suite 100
37th and O Streets, N.W.

20057 Вашингтон, Округ Колумбія, США