McCombs School of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Де лідерство зароблено ™

Одна з найбільших та найвідоміших бізнес-шкіл країни, Школу бізнесу Маккомбса в Університеті Техасу в Остіні, присвячена освіті бізнес-лідерів завтра, створюючи знання для промисловості та суспільства. Рейтинги говорять лише частину історії того, що робить McCombs таким чудовою, але це гарне початок. Ми є однією з небагатьох шкіл у країні, щоб отримувати найвищі оцінки практично у всіх галузях ділової професії, які визначаються щорічно новинами США

McCombs виховує більше 6000 студентів, MBA, MPA та Ph.D. щороку створюють одне з найбільших сукупних впливів будь-якої бізнес-школи у світі. Щороку у спеціальних програмах, призначених для роботи керівників та їх фірм, беруть участь близько 2000 професіоналів. Ці програми проводяться у нашому першокласному AT

Школа бізнесу Маккомбса узгоджується з ініціативою університету, спрямованої на досягнення нового бачення вищої освіти, під час навчання лідерів, які створить цінність для суспільства. Наше бачення - стати однією з найвидатніших бізнес-шкіл у світі; у найближчі роки наш стратегічний план буде зосереджений на семи ініціативах, спрямованих на досягнення нашої мети.

Викладання досконалості

Попросіть учнів McCombs про улюблені аспекти школи, і вони завжди називають якість та доступність факультету. Ця динамічна група лідерів знань відома для створення відповідних бізнес-досліджень (ми є одними з найпродуктивніших науково-дослідних шкіл у країні) з викладанням, що викличе і піднімає. Факультети McCombs не просто охоплюють стандартні ділові справи, вони створюють ділові знання.

Центр підвищення кваліфікації

Одна ініціатива для школи включає збільшення підтримки викладання досконалості шляхом створення інституційної одиниці для підтримки зусиль викладачів на підвищення ефективності навчання. Центр підвищення кваліфікації допоможе факультету співпрацювати за допомогою формальних програм наставництва, однорангових комунікацій, можливостей відвідування навчальних курсів та інших ініціатив.

McCombs викладачі стипендій

Виняткові стипендії McCombs Teaching Fellows будуть створені для того, щоб шанувати кращих викладачів серед викладачів. В даний час вісім факультетів є частиною Академії видатних вчителів Університету. McCombs також є лідером у наданні досвіду освітніх можливостей, включаючи 366P Practicum курсів та Програму лідерства на рівні студентів, Інвестиційний фонд та програми маркетингу та венчурного стилю на рівні MBA та MPA tax practice.

Соціальні виклики

Найбільш відомі в світі бізнес-школи зіштовхуються з важливими людськими труднощами, а досвід накопичується для дослідження та програмування сучасної суспільної актуальності. Школа бізнесу Маккомбса має унікальну можливість стати учасником діалогу, що ототожнює два найнебезпечніших проблеми в світі, енергетичну достатність та стійкість, інновації та творчість.

Міста, які приймають академічні програми Маккомбса, мають значні сильні сторони у виробництві та генерації традиційної та альтернативної енергії. Техас є лідером нації у виробництві сирої нафти та природного газу, а також виробництві вітроенергетики, а Остін - це новий технологічний центр для інноваційних форм постачання та консервації енергії.

Громада

Цілі Школи бізнесу Маккомбса можуть бути досягнуті лише в рамках повноцінної та цілеспрямованої спільноти. Для McCombs ця спільнота включає викладачів, співробітників, студентів, благодійників та випускників.

Цей університетський містечко та люди, які навчаються і навчаються тут, здивують вас. Наші учні поділяють заняття з талановитими та різноманітними людьми з усіх куточків земної кулі в колегіальному навчальному середовищі, яке було визначено одним студентом як "кооперативний конкурс". Навчання починається в класі, але продовжується в навчальних центрах навчальних закладів у школі через красивий кампус Університету Техасу в Остіні, навколо міста, а також практичні проекти для фірм в Техасі та світі. Напевно, ні в яке інше время у вашому житті ви не відчуєте такого повного занурення в середовище майстерності, навчання та просування по життю.

Наше Місто

Остін був приємним сюрпризом для ділових студентів та відвідувачів з-за меж штату, але велика погода міста, дружня атмосфера і процвітаюча економіка більше не секрети. У травні 2010 року Кіплінгер отримав назву Остін

Демографики називають Остін "Містом ідей", одним із кількох американських регіонів, де новий креативний клас підприємців, лідерів бізнесу, артистів та провидців перетворює модель для процвітання в Америці.

Висококваліфікована робоча сила, науково-дослідний університет світового рівня, сприятливий діловий клімат, розумна податкова структура та висока якість життя є п'ятьма основними причинами, чому компанії обирають Остін. Понад 800 напівпровідників, енергетичних, комп'ютерних та програмних компаній називають Остін домом. Інші галузі, такі як біологічні науки, мультимедіа, кіно, музика, логістика та дистрибуція, добре представлені та зростають.

Відвідайте наш веб-сайт тут .

Розташування

Остін

Address
2110 Speedway, b6000
TX 78705 Остін, Техас, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія