Maxwell School of Citizenship and Public Affairs - Syracuse University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Маквелловська школа громадянськості та суспільних відносин є домом для університету Сіракуз для інноваційних, міждисциплінарних викладання та досліджень у галузі соціальних наук, державної політики, державного управління та міжнародних відносин. Вона включає в себе провідну Американську вищу школу з державних справ, пропонуючи високо цінувані професійні ступені поряд з передовими науковими ступенями в галузі соціальних наук; і це будинок для студентів програм у повному спектрі соціальних наук.

Сила Максвелла виникає в значній мірі завдяки її різноманітності - незрівнянному різноманітності навчальних місій, які співіснують і іноді поєднуються під своїм дахом. Наприклад, Максвелл має вищу освіту в державних адміністраціях та міжнародних відносинах, у звичайних та середніх форматах. Максвелл, на тій же даху, пропонує програми магістра та докторантури в галузі соціальних наук, а також інноваційну програму соціальних наук для студентів з унікальними, міждисциплінарними інтересами. Жодна велика аспірантура з державних справ не поєднує ці різнорідні елементи так, як це робить Максвелл. (Програма магістра державного управління, до речі, послідовно займає одне з кращих програм MPA від нашої країни USNews

Бакалаври, які основні або неповнолітні соціальні науки користуються тим же факультетом, які заробляють Максвелл свої високі рейтинги в наукових дослідженнях та випускників. Вони викладають бакалаврські програми в галузі антропології, економіки, географії, історії, міжнародних відносин, політології та соціології, а також у програмі державних справ, орієнтованих на політику та навички. Багатий Максвелл, що визначає інтерес до природи та механіки демократичного громадянства, обслуговується командою MAX курсів та нового підпису школи, що складається з громадянської та громадської участі. Разом вони просувають спадщину міждисциплінарної освіти громадянства в школі Максвелла, яка зараз 90 років.

Учені та студенти Максвелла проводять широкомасштабні дослідження через дев'ять міждисциплінарних центрів, кожна з яких зосереджена на актуальній сферах суспільних справ, таких як соціальна та економічна політика, конфлікти та співпраця, громадське здоров'я, старіння, енергетика та навколишнє середовище, національна безпека та регіональні дослідження , серед інших.

Більшість програм розміщуються в парі сполучених структур, які включають Melvin A. Eggers Hall, відкритий у 1993 році, і Maxwell Hall, відкритий у 1937 році та суттєво відновлений у 1994 році. Комплекс включає в себе кафе, набір конференцій та робочих місць для професіоналів студенти ступенів, і каркрель-стиль "град Бей" для всіх докторських та багатьох майстрів студентів.

Максвелл - одна з 12 шкіл та коледжів Університету Сіракуз, великий, всеосяжний та відомий приватний університет, розташований у штаті Нью-Йорк. Сіракузи, Нью-Йорк, - це зручне місто середнього розміру із зручностями центру міста та всього за декілька хвилин від численних сільських і природних визначних пам'яток.

Розташування

Сіракуза

Address
200 Eggers Hall | Syracuse, NY 13244-1020
Сіракуза, Нью-Йорк, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія