Massachusetts Institute of Technology MIT

Введення

Прочитайте офіційний опис

MIT переробляє себе, щоб сформувати майбутнє

Нова ера обчислювальної техніки та освіти, наукових досліджень та інновацій

Успіхи в обчислювальних технологіях стануть визначальною силою на наступному етапі людської історії, можливо, найбільш помітно при розробці систем ШІ, які збільшують або замінюють прийняття рішень і міркування людини. Ці технології дадуть можливості, які ми ще не можемо уявити. Але вони також посилюють інтерес громадськості до давніх питань про великі проблеми: приватне життя, громадська безпека, характер праці, безпека країн. Як суспільство розвиває краще та ширше розуміння таких питань та приходить до рішень, що служать загальному блага?

Коледж обчислювальної техніки Стівена А. Шварцмана є сміливою ініціативою щодо прискорення піонерських досліджень та інновацій у обчислювальній техніці, глибокого усвідомлення етичних наслідків та впливу на суспільство, і, перш за все, навчання лідерів для алгоритмічного майбутнього.

Витоки

Створення коледжу обчислювальної техніки MIT Schwarzman мотивоване основними тенденціями як всередині MIT, так і поза ним.

В Інституті кількість студентів, які заявляють про спеціальність та вибирають заняття з інформатики, досягли історичних показників. І новостворені спільні напрямки між інформатикою та іншими галузями, включаючи біологію та економіку, також виявляються популярними. Обчислювальний коледж MIT Schwarzman дасть змогу створювати нові та інноваційні освітні програми, а також створювати творчих обчислювальних мислителів та виконавців з культурною, етичною та історичною свідомістю для використання технологій для загального блага - лідерів, які запропонують світові нові технологічні можливості ґрунтується на людських цінностях.

Аналогічно, в галузях, далеко за межами інженерії та науки - від політології та лінгвістики до антропології та мистецтв - існують нові можливості для сучасних та майбутніх досліджень, щоб скористатися передовими обчислювальними знаннями та можливостями. Коледж має на меті надати можливість дослідникам вести такі дослідження в галузі інформатики, AI та в широкому спектрі дисциплін. Їх відкриття залишать незаперечний відбиток на освіті, навколишньому середовищі, етиці, дизайні, фінансах, здоров’ї, музиці, виробництві, політиці, безпеці, транспорті тощо.

У той же час обчислювальна техніка та ШІ все більше вписуються у кожну частину світової економіки, а цифрова частина економіки зростає набагато швидше, ніж у цілому.

Спираючись на ці тенденції, коледж посилить обчислювальні дослідження та дослідження в багатьох областях досконалості MIT, і, в свою чергу, сформує напрямок обчислювальних досліджень та освіти завдяки розумінням цих напрямків.

Лідерство

У лютому 2019 року MIT оголосив про призначення Дана Гуттенлохера С.М. '84, доктора наук '88, посадовим деканом коледжу обчислювальної техніки MIT Schwarzman. Досвідчений будівельник та лідер нових академічних утворень, останнім часом Cornell Tech у Нью-Йорку, Гуттенлохер прийняв свою посаду в серпні 2019 року.

Розташування

Кембридж

Address
Massachusetts Avenue,77
02139 Кембридж, Массачусетс, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія