Marshall University - College of Information Technology and Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

З моменту свого створення, Коледж інформаційних технологій та Egnieering (САЙТ) була присвячена поставки бакалаврату та магістратури у високотехнологічних областях, які оптимізують можливості для наших студентів і які підтримують зростання і репутацію нашого університету, держави, і області. Як ми розробляємо нові та існуючі програми в галузі машинобудування, інформатики та суміжних галузях техніки, ми приймаємо і честь давні традиції Маршалла в галузі освіти, а рухатися вперед такими темпами, що готує нашим випускникам для викликів і захоплюючих можливостей, які лежать попереду в постійно змінюється глобального навколишнього середовища технології. Ми вважаємо, що інфраструктура, промисловість та інновації є наріжними каменями нашої економіки, і ми робимо все, що ми можемо кожен день, щоб підтримувати ці зусилля.

Якщо ви вивчає наш веб-сайт або ходити навколо університетського містечка, ознаки САЙТ"И зростання очевидне. Наш коледж виросло до 500 студентів, і наш факультет і співробітники зросли відповідно. У 2008 році ми мали честь відкрити Артур Вайсберг Family Engineering Laboratories на Хантінгтон кампус, Стан справ у сучасних будівлю, яка знаходиться нових офісів, клас об'єктів і лабораторій, важливі для акредитації програм і подальшого зростання. Будівництво ведеться на Артур Вайсберг Сім'я Прикладна технічний комплекс, який розміститься весь коледж, а також інші програми.

Навчальні програми

BS в галузі комп'ютерних наук Б. в інженерії (BSE) BS в області технології безпеки Програма інженерно передачі MS в техніці MS в галузі екології MS в галузі комп'ютерних наук MS в галузі інформаційних систем МС в безпеці Управління MSIN Технологія Попередньо Комп'ютерні науки Попередньо-Інжиніринг

Розташування

Хантінгдон

Address
Marshall University,
One John Marshall Drive

WV 25755 Хантінгдон, Англія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми