Marshall University - College of Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

The факультет Вищої школи менеджменту складається з людей, з рівнем освіти та досвідом у функціональних областях управління бізнесом, бухгалтерського обліку, фінансів, менеджменту, маркетингу, економіки, людських ресурсів, охорони здоров'я, організації зв'язку і права. Факультет, в поєднанні з іншими факультетами випускник коледжу, пропонує різні аспірантів освітніх можливостей для чоловіків і жінок, які готуються до адміністративної кар'єри в бізнесі, промисловості, праці, уряду, лікарень, і некомерційних організацій.

Акредитація

Коледж бізнесу акредитована AACSB: Міжнародна асоціація управління освіти (Американської асамблеї університетських шкіл бізнесу) та Комісії по інститутах вищої освіти в Північній Центральної Асоціацією коледжів і шкіл.

Програми сертифікації

Сертифікат програми в даний запропонували включити Випускник Сертифікат в Основи управління бізнесом.

Навчальні програми

Навчальні програми, пропоновані в даний включають наступне: Майстер ділового адміністрування (MBA), Executive MBA (MBA), магістр наук в адміністрації охорони здоров'я (MS), і магістра наук в галузі управління людськими ресурсами (MS). Саме останнє доповнення є доктор практики управління в медсестра анестезії, які будуть запропоновані для обраної групи в найближчому майбутньому.

Вхідні вимоги

Особи, які бажають продовжити ступенів MS в галузі управління людськими ресурсами або MS в адміністрації охорони здоров'я повинні слідувати процедурам і задовольняють умовам Маршалла університету випускник коледжу, як зазначено в наступних розділах каталогу. Особи, які бажають продовжити ступінь MBA або Executive MBA повинні слідувати спеціалізованих процедур, описаних в наступних розділах.

Відмова від прийомної експертизи

Заявник програмою MBA або кожної з програм MS з зароблених докторського ступеня від акредитованого установи не зобов'язані приймати GRE або GMAT. Заявник зі ступенем магістра потрібно прийняти GRE або GMAT.

План навчання

Студент і його / її радником повинні підготувати план вивчення, які повинні бути затверджені протягом семестру, в якому студент спочатку реєструється. План повинен бути доцільним для задоволення потреб студента в його / її вибраній області. Вона повинна включати в себе спеціальні курси студент повинен заповнити; і повинні також перерахувати всі інші вимоги програми або школи. Перераховані курси з Плану вивчення повинні бути ті, визнано відповідним факультетом. Наступні запити на зміни в плані повинні бути офіційно затверджені директором MBA або академічного радника. Будь-яке відхилення від кінцевого плану навчання та / або невідповідності між ним і офіційної стенограми студента затримає закінчення. Будь-який план навчання, який був схвалений може стати недійсним, якщо студент є неактивним протягом одного року (якщо на офіційній відпустці).

Середній бал Вимога

Студент повинен мати загальний середній бал 3.0 у всіх програмних курсових, з не більш ніж двома C-х років в його або її програми, на додаток студент повинен підтримувати середній бал 3,0 у Вищій коледжу. Цей стандарт повинні бути виконані для студента в аспірантуру. Якщо студент падає нижче цих стандартів, то, що студент повинен бути поміщений на випробувальному терміні або підлягатимуть звільненню з програми.

Комплексна оцінка

Кандидати Ступінь зобов'язані завершити комплексну оцінку до отримання ступеня магістра. Терміни та форма комплексної оцінки студента повинен бути заздалегідь схвалені директором Вищої школи менеджменту. Комплексна оцінка, як правило, написані курсової роботи потрібно в кінцевій, комплексної дипломному звичайно, МГТ 699, "Бізнес політики і стратегії", або МГТ 696 "адміністративної політики і стратегії."

Курс політики реєстрації

Для того, щоб прийняти будь-який курс 600-рівня у Вищій школі менеджменту (GSM), студент повинен бути допущені до програми GSM. На основі виключення, студент не надійшов у GSM може зайняти тільки один 600- рівня GSM курс з письмового дозволу GSM академічного радника або директора GSM MBA. Спільні програми з іншими відомствами повинні затвердженими директором GSM. Це відповідальність студента, щоб отримати це схвалення, перш ніж зареєструватися. Крім того, студент повинен задовольняти конкретні передумови курсу. Студенти, які порушують цю політику буде адміністративно зняті.

Розташування

Хантінгтон

Address
John Marshall Drive,1
25755 Хантінгтон, Західна Вірджинія, США

Акредитації

AACSB Accredited

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: