Marian University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Що таке Marian University ?

Заснований у 1936 році Конгрегацією сестер Сент-Агнес в Маріанському коледжі, Marian University є спільним освітнім, католицьким університетом, який надихає особистий та професійний успіх завдяки залученню освіти, що базується на цінностях. При середньому розмірі класу 15 студентів і співвідношенні студент-факультет 12: 1, студенти Marian University беруть участь у кількох кооперативах, практичному навчальному досвіді, що дозволяє інтегрувати теорію класів і практичний досвід роботи. Випускники Marian University добре підготовлені, щоб почати захоплюючі кар'єри в своїх областях або для прийому на суворі випускні та професійні програми по всій країні.116043_pexels-photo-864994.jpeg

Чому Маріан

Натхненний, щоб допомогти вам досягти успіху, Marian University пишається тим, що надає прикладну освіту на основі цінностей, яка відповідає потребам усіх студентів. Забезпечення особистого, практичного навчання, Marian University надає якісний освітній досвід, особливо в порівнянні з аналогічними приватними коледжами та університетами в регіоні.

Marian University займає №12 як «Коледж високої прибутковості на інвестиціях (ROI)» серед усіх державних та приватних коледжів і університетів штату Вісконсін, що працюють за доступними коледжами онлайн (ACO). Випускники Marian University є одними з найпопулярніших шкіл штату Вісконсін, які користуються найбільшим зростанням заробітної плати між ними та власниками, які не одержали диплом за тридцять років.115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Акредитація та затвердження

Вища навчальна комісія

Маріан акредитований через Комісію з вищого навчання (HLC), регіональне агентство з акредитації для вищих навчальних закладів, що базується в Північному Центральному регіоні Сполучених Штатів. Маріан вперше була акредитована в 1960 році і була повторно акредитована в 2016 році. Повторна акредитація Маріан підтверджує та оцінює наші академічні пропозиції, управління та адміністрацію, місію, фінанси та ресурси.

Поряд з інституційною акредитацією, Маріан має кілька акредитованих програм:

 • Бізнес має декілька програм, акредитованих через Міжнародну Асамблею бізнес-освіти (IACBE).
 • Ступінь бакалавра в галузі медсестринства та магістерської програми з медичної сестри в Marian University акредитована Комісією з колегіальної сестринської освіти.
 • Програма соціальної роботи акредитована через Раду з питань соціальної освіти (CSWE).
 • Педагогічна освіта має кілька програм для студентів і випускників, акредитованих через Національну раду з акредитації педагогічної освіти (NCATE).

Схвалення

Маріан має кілька схвалень, щоб продемонструвати, що студенти отримують якісну освіту. Ці схвалення демонструють, що ми дотримуємося програмних і експлуатаційних стандартів. Маріан також має членство в кількох освітніх асоціаціях, щоб забезпечити студентам якісний освітній досвід.

Національна рада угод про взаємність державної авторизації (NC-SARA)

Маріан пропонує кілька онлайн-програм, розроблених з урахуванням нетрадиційних студентів. Незалежно від того, приймаєте ви всі онлайн-курси або змішуєте онлайнові та особисті формати, ви отримуєте той же досвід Marian University .

Маріан є членом NC-SARA (Національна рада угод про взаємність державної авторизації). SARA - це угода між державами-членами та територіями США, яка встановлює порівнянні національні стандарти для міждержавних курсів та програм дистанційного навчання. Вона має на меті полегшити студентам проходити онлайн-курси, що пропонуються вищими навчальними закладами, розташованими в іншій державі »(NC-SARA).

Держави, які наразі не беруть участь в Угоді про взаємність державної авторизації, включають Каліфорнію, Массачусетс і Пуерто-Ріко.114424_pexels-photo-933964.jpeg

Місія та цінності

Наша місія та цінності

Керуючись нашою місією та основними цінностями, Marian University прагне розширити свою освіту за межами класу і призначений для того, щоб вплинути на ваше серце і розум у різні і значущі для вас способи. Наші викладачі, співробітники та студенти, будь то традиційні чи нетрадиційні, студенти, аспіранти або професіонали, приїжджають до Marian University щоб приєднатися до спільноти тих, хто навчається протягом усього життя, і орієнтованих на підтримку досконалості в освіті та служінні громаді.

Опис місії

Marian University - це католицька прикладна ліберальна спільнота, яка приймає різноманітні духовні традиції. Спонсорований Конгрегацією Сестер Сент-Агнес, Marian University залучає студентів до виховання всієї людини. Ми приймаємо справедливість і співчуття і трансформуємо життя за професійне служіння і лідерство в глобальній спільноті.

Заява про бачення

Розвиваючи потенціал і збагачуючи життя через навчання і навчання - об'єднані в службі для справедливого і гуманного світу.

Звіт про дію:

 • Marian University , католицький університет ліберальних мистецтв, заснований на харизмі Конгрегації сестер Сент-Агнес, є живим та цінним центром навчання та навчання.
 • Забезпечуючи досвід вищої освіти студентам, випускникам та студентам-випускникам, Marian University розвиває здатність процвітати у всіх сферах життя: духовність, освіта, кар'єра та обслуговування для інших.
 • Marian University підтримує студентів, оскільки вони беруть участь у ретельній освіті, яка сприяє науково-дослідницькій роботі заради навчання та розвитку кар'єри.
 • Marian University зберігає фінансову безпеку, спрямовану на досягнення місії, одночасно підвищуючи репутацію для забезпечення доступної освіти, навіть для людей, які мають скромні кошти.
 • Ця робота відбувається в класах, в Інтернеті, і в способи і місця, поки невідомі.

Основні цінності

Наші п'ять основних цінностей надихають все, що ми робимо в Marian University - у класі, в діяльності, що обслуговує інших і в наших відносинах один з одним.

Громада

 • Поважаючи нашу різноманітність як особистості, ми заохочуємо, кидаємо виклик і виховуємо один одного, об'єднуючись для досягнення нашої спільної місії і бачення.

Навчання

 • Ми беремо участь у спільному довічному процесі пошуку істини і привласнення знань і цінностей трансформації особистості, наших спільнот і світу.

Сервіс

 • Через активну службу і служіння ми підтримуємо один одного і прагнемо задовольнити потреби більшої спільноти.

Соціальна справедливість

 • Ми працюємо над створенням індивідуальних і суспільних змін, які підтримують цінність, гідність і можливості кожної людини.

Духовні традиції

 • Оцінюючи католицьку релігійну спадщину Маріан, ми поважаємо свободу кожної людини для вивчення різноманітних духовних вірувань.113235_pexels-photo-901964.jpeg

Розташування

Фонд дю Лак

Address
45 S. National Ave
54935-4699 Фонд дю Лак, Вісконсін, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія