Marconi International University - Miami

Введення

Прочитайте офіційний опис

Марконі Міжнародний університет є інноваційним університет, що мають ліцензію Флорида Департамент Комісія у справах освіти для незалежних Освіта- CIE.

Місія мМО полягає в задоволенні потреб міжнародних і вітчизняних студентів, пропонуючи їм різні можливості вчитися в вищої та післявузівської рівня, гнучкий графік, безперервної подачі заявок, онлайн-класи, віртуальні лабораторії та симуляції.

5k

Університет займається значним досліджень та інновацій відповідно до змін в суспільстві і прогресу, сприяння використанню інноваційних методик навчання шляхом об'єднання передових технологічних рішень з використанням традиційних заходів, таких як лекції, практикуми та семінари. Прагнення до досконалості і якості надихає наші програми, які готують студентів до лиця глобальні зміни і успішно застосувати свої академічні знання в реальних життєвих ситуаціях.

Місія Марконі полягає в наданні інноваційних та доступних освітніх програм високої якості і можливості для навчання як вітчизняних, так і іноземних студентів, так, з використанням новітніх технологій і реагування на потреби студентів в їх прагненні до академічної, особистої і професійної чесності.

Чому вибрати Marconi International

  • Висококваліфіковані міжнародний факультет - програми, пропоновані англійською та іспанською мовами - доступ до служб підтримки та профорієнтаційну наведення - в середньому 12 студентів в класі з індивідуалізованої турботою і увагою - дидактична підтримка англійською та іспанською від спеціалізованого викладачів і співробітників - мультикультурний навчальне середовище - доступ до міжнародної мережі європейських і міжнародних університетів

Програма MIU Стажування

Обидва Міжнародні та американські студенти можуть подати заявку на частину програми МАРКОНІ інтернатуру в США, Азії і Європі.

Можливості, такі як цінні професійні знання в міжнародному середовищі, подорожувати і культури в таких містах, як Гонконг, Шанхай, Сінгапур, Рим і великих містах США.

Стажування пропонуються провідними компаніями, що мають відношення до галузі дослідження. Зацікавлені студенти повинні повідомити в момент реєстрації, якщо вони готові застосувати і кандидати будуть обрані компаніями відповідно до такими критеріями, як мовні здібності, роботи професійного досвіду і наукових результатів.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Програми BBAs » Перегляд Бакалаври » Перегляд Програми МВА »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Ступінь магістра в освіті Лідерство, менеджмент та нові технології

Онлайн навчання Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 18 місяця September 2019 США Miami + 2 більше

Програма "Лідерство та управління магістром освіти" призначена для студентів, які прагнуть виконувати роль лідерів у галузі освіти, виставляючи їх інноваційним дослідженням та практиці у керівництві, управлінні та управлінні навчальними закладами. [+]

Програма "Лідерство та управління магістром освіти" призначена для студентів, які прагнуть виконувати роль лідерів у галузі освіти, виставляючи їх інноваційним дослідженням та практиці у керівництві, управлінні та управлінні навчальними закладами. Магістр, який навчається досвідченими практиками та активними науковими працівниками у цій галузі, інтегрує теорію та практику, щоб випускники отримали академічні та практичні навички у усній комунікації, вирішенні проблем, критичному мисленню та формуванні команди.... [-]


Відео

Marconi International University - Miami

Для зв'язку

Marconi International University

Адреса, рядок 1 111 NE 1st Street, 6th Floor
FL 33132 Miami, Florida, США
Веб-сайт http://www.marconiinternationaluniversity.edu/en/
Телефон +1 305-266-7678