Marconi International University - Miami

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний університет імені Марконі - це інноваційний університет, що має ліцензію Комісії з незалежної освіти Флориди, CIE . Місія MIU полягає у задоволенні потреб міжнародних та вітчизняних студентів, пропонуючи їм різні можливості навчання на рівні бакалаврату та аспірантури, гнучкий графік, безперервне зарахування, онлайн-класи, віртуальні лабораторії та моделювання.

132919_TematicaMBAImagen1200x628.png

Університет займається значними дослідженнями та інноваціями відповідно до суспільних змін та прогресу, сприяючи використанню інноваційних методологій навчання шляхом об'єднання передових технологічних рішень із традиційними видами діяльності, такими як лекції, семінари та семінари. Прихильність до досконалості та якості надихає наші програми, які готують студентів до глобальних змін та успішного застосування своїх академічних знань у реальних ситуаціях. Місія Марконі полягає у наданні інноваційних та доступних високоякісних програм та можливостей навчання як для вітчизняних, так і зарубіжних студентів, використовуючи новітні технології та відповідаючи на потреби студентів у їх здійсненні академічної, особистої та професійної доброчесності.

Чому вибирають Marconi International

- Висококваліфікований міжнародний факультет - програми, пропоновані англійською та іспанською мовами - доступ до служб підтримки та орієнтованого на професійну орієнтацію - в середньому 12 студентів на клас з індивідуалізованою турботою та увагою - дидактична підтримка англійською та іспанською мовами від спеціалізованих викладачів та співробітників - полікультурне навчання навколишнє середовище - доступ до міжнародної мережі європейських та міжнародних університетів.

Розташування

Майамі

Marconi International University

Address
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 Майамі, Флорида, США
Телефон
+1 786-706-5695

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія