Marconi International University - Miami

Введення

Прочитайте офіційний опис

Марконі Міжнародний університет є інноваційним університет, що мають ліцензію Флорида Департамент Комісія у справах освіти для незалежних Освіта- CIE.

Місія мМО полягає в задоволенні потреб міжнародних і вітчизняних студентів, пропонуючи їм різні можливості вчитися в вищої та післявузівської рівня, гнучкий графік, безперервної подачі заявок, онлайн-класи, віртуальні лабораторії та симуляції.

5k

Університет займається значним досліджень та інновацій відповідно до змін в суспільстві і прогресу, сприяння використанню інноваційних методик навчання шляхом об'єднання передових технологічних рішень з використанням традиційних заходів, таких як лекції, практикуми та семінари. Прагнення до досконалості і якості надихає наші програми, які готують студентів до лиця глобальні зміни і успішно застосувати свої академічні знання в реальних життєвих ситуаціях.

Місія Марконі полягає в наданні інноваційних та доступних освітніх програм високої якості і можливості для навчання як вітчизняних, так і іноземних студентів, так, з використанням новітніх технологій і реагування на потреби студентів в їх прагненні до академічної, особистої і професійної чесності.

Чому вибрати Marconi International

  • Висококваліфіковані міжнародний факультет - програми, пропоновані англійською та іспанською мовами - доступ до служб підтримки та профорієнтаційну наведення - в середньому 12 студентів в класі з індивідуалізованої турботою і увагою - дидактична підтримка англійською та іспанською від спеціалізованого викладачів і співробітників - мультикультурний навчальне середовище - доступ до міжнародної мережі європейських і міжнародних університетів

Програма MIU Стажування

Обидва Міжнародні та американські студенти можуть подати заявку на частину програми МАРКОНІ інтернатуру в США, Азії і Європі.

Можливості, такі як цінні професійні знання в міжнародному середовищі, подорожувати і культури в таких містах, як Гонконг, Шанхай, Сінгапур, Рим і великих містах США.

Стажування пропонуються провідними компаніями, що мають відношення до галузі дослідження. Зацікавлені студенти повинні повідомити в момент реєстрації, якщо вони готові застосувати і кандидати будуть обрані компаніями відповідно до такими критеріями, як мовні здібності, роботи професійного досвіду і наукових результатів.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська
  • іспанська

Переглянути магістерські програми » Перегляд Доктор педагогічних наук »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Ступінь магістра в галузі освіти керівництва, управління і нових технологій

Навчання в університеті / на кампусі або онлайн Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 18 місяця September 2018 США Miami + 1 більше

Майстер в галузі освіти Лідерство та програма управління призначена для студентів, які шукають ролі в якості лідерів в галузі освіти, оголюючи їх інноваційних досліджень і практики в області лідерства, управління та адміністрації навчальних закладів. [+]

Майстер в галузі освіти Лідерство та програма управління призначена для студентів, які шукають ролі в якості лідерів в галузі освіти, оголюючи їх інноваційних досліджень і практики в області лідерства, управління та адміністрації навчальних закладів. Навчені досвідчених фахівців-практиків і активних дослідників в цій області, Майстер інтегрує теорію і практику, щоб дозволити випускникам отримати академічні та практичні навички в усній комунікації, вирішення проблем, критичного мислення та побудови команди.... [-]


Відео

Для зв'язку

Marconi International University

Адреса, рядок 1 111 NE 1st Street, 6th Floor
FL 33132 Miami, Флорида, FL, США
Веб-сайт http://www.marconiinternationaluniversity.edu/en/
Телефон +1 305-266-7678