Manchester University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Manchester University пропонує інноваційну академічну та багату практичну освіту для підвищення знань студентів, їхнього особистісного зростання та розвитку всебічних лідерів. Наші програми, конкурентоспроможні навчальні програми та середовище, що сприймає, - лише деякі з способів продовжувати підтримувати традиції успіху. Ми прагнемо запропонувати широкий спектр захоплюючих програм у всіх сферах навчання, щоб дати студентам змогу досягти своїх професійних та особистих цілей. Манчестер також пропонує багатий вражаючий досвід, щоб надати студентам реальні можливості набути конкурентних навичок лідерства. Незалежно від того, як усередині класу, чи поза ним, наші кваліфіковані викладачі та співробітники захоплені викладанням, наставництвом та підтримкою успіху студентів.

Місія та цінності Manchester University кореняться у повазі до всіх людей та підтримці цілісного навчання, що надихає на продуктивність та співчуття. Кожна академічна програма розроблена навколо наших стратегічних пріоритетів для підтримки успіху студентів, максимізації нашого впливу у світі та сприяння цінним академічним ресурсам.

Багата історія Манчестера забезпечила глибоке, зумовлене місіями зростання протягом багатьох десятиліть, і наші нинішні керівники пишаються тим, що підтримують традицію успіху. Ми прагнемо надати різноманітні ресурси для задоволення потреб студентів та надихнути на зростання, включаючи сильну громаду віруючих, заходи в університеті, студентські заходи та доступ до нашої мережі офісів та служб підтримки.

Розташування

North Manchester

Address
East College Avenue,604
46962 North Manchester, Індіана, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія