Maine Maritime Academy

The Loeb-Sullivan School of International Business & Logistics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Мен морська академія є державним, спільне навчання коледж розташований в прибережному місті Castine, Мен. Наші чисельність населення студент приблизно 950 студентів в курсах навчання в інженерній, управління, науки і транспорту. Наші строгі курси та програми емпіричні озброїти студентів з практичними навичками, знаннями та навчання для успішної кар'єри після закінчення молодшого, бакалавра або ступінь магістра.

Леб-Салліван школи на Мейн морської академії

Мен морська академія надає якісну освіту, передусім, зосереджені на морських програм, пов'язаних з. Мен морська академія була зайняла # 1 Кращий Відкритий коледж на кращих коледжів гроші список журналу в 2014 році і знову в 2015 році. Леба-Салліван школи на Мейн морської академії буде намітити курс в глобальної логістики освіти для створення лідерів у міжнародному бізнесі та логістики. Леба-Салліван школа міжнародного бізнесу та логістики пропонує два магістра градусів; Вкл Кампус MS в глобальній логістиці і морської управління; та Інтернет МС у Міжнародній матеріально-технічного забезпечення. Обидві програми випускник підготувати студентів до викликів управління логістикою глобальних ланцюжків постачань від стратегічного і оперативної точки зору. Наші програми охоплюють аспірантів можливість аналізувати і оцінювати потік товарів, обслуговування клієнтів, фінанси та інформацію від постачальників постачальника до кінцевого споживача. Спуж навчальна програма буде розширення прав і можливостей студентів, щоб взяти на керівних посадах, заохочувати суворе самодисципліни, сприяють цікавість, і забезпечити випускників з навичками і знаннями, необхідними для досягнення успіху в глобальній економіці. Навчальний план підкреслює концепцій і теорій в області глобального маркетингу і пошуку, інвентаризації, розподілу та управління транспортом, а також підтримують економіки та бухгалтерського обліку. Студенти вивчають логістики в контексті філософії управління ланцюгами поставок на додаток до набору робочих процесів, які можуть оптимізувати міжнародної ланцюга поставок. Використовуючи різні педагогіки тематичних досліджень, курсових проектів, методів навчання і традиційних семінарів, випускники будуть засновані на можливості загального управління готує їм внести свій внесок стратегічних і організаційних зусиль в напрямку ефективного управління ланцюжком поставок. Це дозволяє нашим випускникам ефективно привести логістики та ланцюжки поставок організації по ходу у світовій економіці.

Леба-Салліван школа прагне до спеціалізованими програмами в глобальної логістики та суміжних областях. Школа прагне розвивати лідерство в наших випускників з розробки компетенції, вселяючи впевненість і професіоналізм у створенні основних ділових районів, а також заохочення інноваційного мислення, соціальної відповідальності та практичний досвід. Завзятість, утримання, і ставки випускні коледжу значно вище середніх національних. Швидкість роботи-розміщення для ММА і LSS випускників перевищує 90 відсотків протягом 90 днів після закінчення навчання. Випускники мейн морської академії працюють по всьому світу. Успіх наших випускників призвело до всесвітньої репутацією до досконалості і надійності в морській, бізнесу та науки. Мережа випускників з'єднує ММА випускників разом зі студентами та випускниками LSS, щоб створити контур зворотного зв'язку можливостей для кар'єрного зростання в усіх галузях і організаціях, яким ми служимо. Історія коледжу почалася в 1941 році, коли Академія була заснована в акті 90 Мен Законодавчих 21 березня цього року.

В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Переглянути магістерські програми »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

Master

Магістр наук в області глобальної логістики & морської управління - 10 місяць на території кампуса

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 10 місяця August 2017 США Orono Castine + 1 більше

Майстер Лебу Sullivan школи науки мірою є годинна програма 36-кредитної зі спеціалізацією в глобальній логістиці і морської управління. Цей великий відповідає вимогам сучасних міжнародних підприємств, які виробляють і переміщення товарів по всьому світу, а також державних і неурядових організацій, що працюють в цій глобальній навколишнього середовища. Крім того, в даний час економіка зросла потреба для професіоналів з передовими знаннями в області глобальної логістики та управління ланцюгами поставок. [+]

Ступінь магістра: Global Logistics і морського управління - випускник програми Campus Про Майстер Лебу Sullivan школи науки мірою є годинна програма 36-кредитної зі спеціалізацією в глобальній логістиці і морської управління. Цей великий відповідає вимогам сучасних міжнародних підприємств, які виробляють і переміщення товарів по всьому світу, а також державних і неурядових організацій, що працюють в цій глобальній навколишнього середовища. Крім того, в даний час економіка зросла потреба для професіоналів з передовими знаннями в області глобальної логістики та управління ланцюгами поставок. Програма призначена для осіб, що прагнуть отримати або підвищити існуючий досвід у логістичній / ланцюжка поставок галузі. Студенти в цій програмі буде отримати цікаві можливості у швидко зростаючих логістичних ланцюгів постачання та суміжних галузей. Претенденти на програми включають в себе професіоналів початкового рівня, які хочуть, щоб підвищити їх можливості по управлінню і можливості просування в міжнародних ділових логістики. Вимоги до кандидатів включають ступінь бакалавра акредитованого або міжнародний еквівалент; завершення GRE або GMAT тесту; два рекомендаційні листи; і заява індивідуального інтересу. Ступені програма на кампусі магістра починається в середині серпня з трьома класами, заробляючи чотирьох кредити, взяті у двотижневий період. Курси пропонуються в форматі семестр в ході черговий навчальний рік і в двох різних модулів, один у серпні попереднього семестру і один в травні-червні, щоб укласти рік. Навчальний план передбачає охоплення основних функціональних областях бізнесу з акцентом на розробці та інтеграції управлінських дисциплін в контексті глобальної логістики ланцюга поставок і морського управління. Відмінні особливості Програми Леб-Салліван школа ступінь магістра Високо місія приводом і ніша-орієнтованих Видатний і дуже підтримують викладачі Своєчасне та інноваційний... [-]