Maine College of Art

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташований у самому центрі Портлендського мистецького району, Maine College of Art пропонує бакалавра образотворчих мистецтв, магістра вишуканих мистецтв студійного мистецтва, магістра мистецтв викладання, сертифікат вищої солі з документальних студій, а також продовження навчання для дорослих та молоді, включаючи дошкільний інтенсив для старшокласників.

Коледж перетворив флагманський універмаг на головну будівлю кампусу зі склепінчастими класами та студіями, які працюють цілодобово та без вихідних. Інститут сучасного мистецтва при Maine College of Art мистецтв Maine College of Art також знаходиться в Портоуз-Білдінгу, відіграє важливу роль у регіоні, прагнучи представити сучасну провокаційну роботу живих художників з Мену та з усього світу. Бібліотека Джоанн Ваксман - одна з найбільших незалежних бібліотек Північної Нової Англії.

У Maine College of Art студенти першого курсу проводять розробку фундації, а другий рік вивчають різноманітні засоби масової інформації. На початку молодшого курсу студенти оголошують спеціальність і проводять наступні два роки, працюючи в рамках своєї дисципліни. Maine College of Art пропонує 11 спеціальностей за програмою BFA: анімація та ігрове мистецтво, кераміка, графічний дизайн, ілюстрація, металургія та ювелірні вироби, живопис, фотографія, естамп, скульптура, текстиль та дизайн одягу та деревообробка та дизайн меблів. Коледж забезпечує індивідуальні студії для всіх молодших та старших. Maine College of Art є частиною альянсу з п'яти коледжів, який дозволяє студентам отримувати доступ до занять та ресурсів в околицях.

Розташування

Портленд

Address
Congress Street,522
04101 Портленд, Мен, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: