Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Мілуокі Інженерна школа є приватною, некомерційною університет, що пропонує бакалавра і магістра в галузі машинобудування, бізнесу, математики та догляду за хворими та інтенсивної англійської мови для академічних цілей програми для тих, хто хоче поліпшити свої знання англійської мови. На MSOE, ви знайдете дбайливе співтовариство студентів і викладачів. Разом ми прагнемо до зміцнення вищий рівень академічних програм і наукових досліджень, а також уважне обслуговування, інструкції та керівництва.

Чому вибрати MSOE?

Студенти отримують досвід реального світу в топ-рейтинг програм, від експертного факультету. Після закінчення, ви будете готові ввести деякі з найбільш кар'єри затребуваних. Справді, в 2014-15, 96% наших випускників отримали роботу або в аспірантуру за своїм вибором.

Є багато причин, чому MSOE виділяється в порівнянні з іншими високо оцінюваних університетів. Ось лише деякі з них.

експерт професора

Навчання йде спочатку в MSOE. Кожен клас (який в середньому всього 21 студентів) та лабораторії ми пропонуємо викладається досвідченими викладачами. Там немає асистентів тут.

Досвід реального світу

Більшість університетів кажуть про пропонуючи практичну роботу, але мало хто може зрівнятися в середньому 600 годин лабораторного досвіду ви отримаєте в якості студента MSOE. Насправді, ми маємо більше лабораторій на нашому кампусі, ніж класних кімнат, і всі вони доступні для студентів.

Топ-рейтинг Програми

студентські інженерні програми MSOE були займає 10-е місце в країні США Новини & World Report.

Чотирирічний Випускний Гарантія

MSOE є одним з небагатьох університетів по всій країні, що гарантує студентам отримають класи, вони повинні закінчити протягом чотирьох років.

Кар'єра Розміщення ставок

Кілька університетів в країні можуть бити нашу середню ставку розміщення 96 відсотків - не кажучи вже про повну загальну середню стартова зарплата випускників в $ 56522.

Розташування, місце розташування, місце розташування

Проживання та навчання в Східному Місто - наш динамічний центр міста околиці і один з Мілуокі самий захоплюючий і найбезпечніший - розмістить Вас в декількох кроках від професійних можливостей, наукових, культурних та рекреаційних можливостей. І ми всього в декількох кварталах від озера Мічиган!

Місце, щоб поміститися в

Ви будете мати багато можливостей, щоб отримати хорошу фізичну форму, участь або просто отримати соціальну з друзями-однодумцями, які мають схожі інтереси. MSOE пропонує більше 70 академічних, професійних і громадських організацій і клуб і міжвузівських спортом.

Це все про те, де ми прийшли.

З моменту свого заснування в 1903 році, MSOE студенти, викладачі, навчальний план та історія продовжує розвиватися. Лідери бізнесу і промисловості співпрацювали в розвитку цієї фінансової інституції, а також тісний зв'язок було встановлено, що тривало протягом всієї історії MSOE в.

VISION ЗАЯВА

MSOE завжди буде на передньому краї професійної освіти з акцентом на теорії і технології, в поєднанні з інтенсивною лабораторії і кар'єри практиці.

Місія

MSOE забезпечує стійкий інтерактивний освітній клімат для студентів, щоб стати добре округлені, технологічно досвідчених випускників і високопродуктивні професіоналів і лідерів.

Операційна філософія

Місія буде здійснюватися за рахунок організованого середовища, яка ставить ретельно завербованих студентів серед висококваліфікованих викладачів, відданих своїй справі працівників підтримки і стратегічних партнерів в бізнесі і промисловості - все віддані досягненню кінцевої мети випускника повністю готовий до негайного продуктивності і поглибленого вивчення. Такий синергізм включає в себе наступні компоненти:

факультет - в сукупності володіють концепцію навчального плану в їх спеціалізації; прихильні ідеям досягнення досконалості в навчанні і залишився струму через промислового / кар'єрного досвіду, наукових досягнень, прикладних досліджень, діяльності професійного товариства і безперервної освіти; постійно оцінювали способи включення інформації про технології передові необхідної для майбутнього застосування.

співробітники - прагне забезпечити середовище повної підтримки, в тому числі наукових, адміністративних, фінансових і розвитку, щоб допомогти студентам, а також викладачів у міру необхідності, в придбанні знань, робота готовий досвід і лідерство. Крім того, робота спільно з викладачами для забезпечення і підтримки заходів, які дозволяють студентам скористатися досвідом з діловими, промислових / кар'єри та громадської діяльності, а також при безпосередній участі з усіма рівнями практиків ... початкового рівня для старших керівників корпорацій.

Бізнес і промисловість - прагне до взаємовигідних підтримки університету та його випускників. У своїх зусиллях продовжуючи-освіти, MSOE забезпечить широкі можливості в інформаційно-пропагандистської діяльності, які включають в себе освітні програми надання, кредит і некредитних курси та індивідуальні пропозиції для тих, хто шукає особисту і / або професійного зростання.

інституційні принципи

Основні вірування Мілуокі інженерної школи є наступні:

Основна увага приділяється особистості студента. Безперервне навчання має важливе значення для успіху. Виділений факультет з відповідним, до сучасних досвід є основою нашого навчального процесу. Науково-математичні міркування і процеси мають важливе значення. Прикладні дослідження і еволюціонує і міждисциплінарні технології мають життєво важливого значення використанню можливостей. Розвиток комунікативних навичок необхідно для ефективного функціонування. Досвід студента посилюється взаємодія з бізнесом, промисловістю і охорони здоров'я полів. Розвиток лідерства та підприємницьких характеристик має важливе значення. Студенти, викладачі, співробітники та волонтери всі поділяємо відповідальність за навчання. Сильні особисті цінності необхідні для успіху. Випускники зміцнення інституту через їх адвоката, заохочення і підтримки. Свобода з відповідальністю є основою вільного підприємництва. Існує сила в різноманітті. Глобальне усвідомлення повинно бути відображено у всіх заходах. Ініціювання та прийняття змін потрібно передбачити і скористатися можливостями.
В цьому навчальному закладі пропонуються освітні програми за наступними напрямками:
  • англійська

Перегляд MSc - Master » Перегляд MBA » Перегляд BScs » Перегляд MSc - HealthcareStudies » Перегляд Програми BAs » Перегляд Бакалавр природничих наук » Перегляд курс »

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

MSc Civil Engineering

Навчання в університеті / на кампусі Заочна та вечірня форма September 2018 США Milwaukee

Advance свою кар'єру зі ступенем магістра в галузі цивільного будівництва. Наші зручні вечірні заняття забезпечують гнучкість ваші вимоги графіка. [+]

Advance свою кар'єру зі ступенем магістра в галузі цивільного будівництва. Наші зручні вечірні заняття забезпечують гнучкість ваші вимоги графіка.

Майстер MSOE наук в області програми цивільного будівництва (MSCVE) призначений для оснащення студентів з передовими знаннями та навичками, необхідними для професійної практики. Програма MSCVE була розроблена для вирішення нового цивільного будівництва Звід вимог знань для випускників програм, розроблених Американським товариством цивільних інженерів. Студенти матимуть можливість спеціалізуватися в одній з наступних трьох областях: (1) управління будівництвом, (2) інженерної навколишнього середовища і водних ресурсів, а також (3) Проектування будівель і споруд.... [-]


MSC архітектурна інженерія

Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма 2 - 5 років September 2018 США Milwaukee + 1 більше

Досягти такого рівня знань зі ступенем магістра в галузі архітектурного проектування. Ви будете насолоджуватися зручним планування і взаємодії один на один з експертом факультету, які приносять їх реальний досвід в класі. [+]

Досягти такого рівня знань зі ступенем магістра в галузі архітектурного проектування. Ви будете насолоджуватися зручним планування і взаємодії один на один з експертом факультету, які приносять їх реальний досвід в класі.

Майстер MSOE наук в області архітектурного проектування (MSAE) ступеня пропонує акцент в будь-який структурний інженерії або в машинобудуванні-електроізоляційні сантехнічні (MEP) систем. Студенти, які вибирають опцію MEP мають можливість вибирати факультативні курси, щоб зосередитися на механічних, електричних або сантехнічних систем. Він відповідає потребам архітектурних, цивільного або інженерів-будівельників, які бажають підвищення рівня знань в області розробки структурних, механічних, електричних або сантехнічних систем для сучасних будівель.... [-]


MSC інженерних

Навчання в університеті / на кампусі September 2018 США Milwaukee

Advance свою кар'єру зі ступенем магістра в галузі інженерії. Наші зручні вечірні заняття забезпечують гнучкість ваші вимоги графіка. [+]

Advance свою кар'єру зі ступенем магістра в галузі інженерії. Наші зручні вечірні заняття забезпечують гнучкість ваші вимоги графіка.

Майстер MSOE наук в області програмної інженерії (MSE) є міждисциплінарною програмної інженерії з первинними акцентами в області електротехніки (ЕЕ) і машинобудуванні (ME). Ключовим компонентом програми MSE є широта інженерної тлі того, що студенти отримують в районах інженерних систем, ЕЕ і ME. Крім того, кожен студент запропонував деяку ступінь концентрації шляхом вибору опції інженерного і факультативів.... [-]


Магістр інженерного управління

Онлайн и в університеті (змішане) навчання Стаціонарна форма навчання September 2018 США Milwaukee

Часто званий "MBA Інженера," ступінь магістра в області інженерного управління поєднує свій технічний фон з основною бізнес навчальний план. Формат доставки змішаний-Інтернет забезпечує гнучкість. [+]

Управління MS Engineering Часто званий "MBA Інженера," ступінь магістра в області інженерного управління поєднує свій технічний фон з основною бізнес навчальний план. Формат доставки змішаний-Інтернет забезпечує гнучкість.

Дослідження показали, що найбільш успішні компанії управляють люди з досвідом роботи у сфері основної діяльності компанії. У разі технологічних компаній, це означає, інженерів чи інших технічно орієнтованих осіб. Занадто часто, відсутність солідний досвід в області управління запобігла інженерів піднятися на керівних посадах.... [-]


Для зв'язку

Milwaukee School of Engineering

Адреса, рядок 1 Milwaukee School of Engineering 1025 N. Broadway
53202-3109 Milwaukee, Вісконсін, WI, США
Веб-сайт http://www.msoe.edu/
Телефон +1 414-277-6763