Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа інженерії Мілуокі - це приватний неприбутковий університет, який пропонує ступінь бакалавра та магістра в галузі машинобудування, бізнесу, математики та медичної сестри, а також інтенсивну програму англійської мови для академічних цілей для тих, хто бажає покращити рівень володіння англійською мовою. У MSOE ви знайдете турботливу спільноту студентів та викладачів. Разом ми прагнемо підтримувати більш високий рівень академічного програмування та дослідження, а також індивідуальне обслуговування, навчання та керівництво.

Чому вибрати MSOE?

Студенти отримують реальний досвід у найвищих програмах, від факультету. Після закінчення навчання ви будете готові вступити в деякі з найбільш затребуваних кар'єри. Фактично, у 2014-15 роках 96% наших випускників отримали роботу або в аспірантуру за їх вибором. Є багато причин, чому MSOE виділяється в порівнянні з іншими університетами з високим рейтингом. Ось лише кілька.

Експертні професори

Вчимося спочатку в MSOE. Кожен клас (у середньому всього 21 учень) і лабораторія, яку ми пропонуємо, навчаються досвідченими викладачами. Тут немає помічників вчителя.

Реальний світовий досвід

Більшість університетів говорять про те, що пропонують практичну роботу, але лише деякі можуть відповідати в середньому 600 годин лабораторного досвіду, який ви отримаєте в якості студента MSOE. Фактично у нас є більше лабораторій на нашому кампусі, ніж класні кімнати, і всі вони доступні для студентів.

Найпопулярніші програми

MSOE's undergraduate engineering programs ranked the 10th in the nation by US News

Чотирирічна гарантія випускної роботи

MSOE - це одна з небагатьох університетів по всій країні, яка гарантує, що студенти отримають необхідні їм класи для закінчення навчання протягом чотирьох років.

Курси підвищення кваліфікації

Кілька університетів у країні можуть перевищити наш середній показник розміщення 96 відсотків - не кажучи вже про середню початкову зарплату випускників у розмірі 56 522 доларів США.

Місце, Місце, Місце

Життя та навчання в Східному Місті - наш живий центр міста та одне із самих захоплюючих і найбезпечніших місць у Мілуокі - допоможуть вам досягти професійних можливостей, академічних, культурних та рекреаційних можливостей. Та ми є справедливі блоки з Озера Michigan!

Місце для розміщення

Ви матимете безліч можливостей, щоб пристосуватися, залучатися або просто отримати соціальне спілкування з однодумцями, які мають подібні інтереси. MSOE пропонує понад 70 академічних, професійних та громадських організацій, а також клубні та міжособистісні види спорту.

Це все про те, звідки ми прийшли

З моменту свого заснування в 1903 році студенти, викладачі, навчальна програма та історія MSOE продовжували розвиватися. Лідери бізнесу та промисловості співпрацювали у розвитку інституту, і було встановлено тісні зв'язки, які продовжувались протягом усієї історії МСОЕ.

Заява про бачення

MSOE завжди буде в авангарді професійної освіти з акцентом на теорію та технологію, а також інтенсивні лабораторії та професійну практику.

Опис місії

MSOE забезпечує стійкий інтерактивний навчальний клімат для студентів, які стануть добре обізнаними, досвідченими випускниками технологій та високопродуктивними професіоналами та лідерами.Операційна філософія

Місія буде здійснюватися через організоване середовище, де ретельно завантажуватимуться студенти серед висококваліфікованих факультетів, спеціалізований допоміжний персонал та стратегічні партнери в бізнесі та промисловості - всі вони прагнуть до досягнення кінцевої мети випускника, повністю підготовленого до негайної продуктивності та поглибленого вивчення. Такий синергетизм включає наступні компоненти:

Факультет - колективно володіє концепцією навчального плану в своїй спеціалізації; прагне до досконалості у викладанні та залишатись поточним через досвід промисловості / кар'єру, наукові досягнення, прикладні дослідження, діяльність професійного суспільства та безперервна освіта; постійно оцінюються способи використання найновішої технологічної інформації, необхідної для майбутньої програми.

Співробітники - прагнуть забезпечити навколишнє середовище повної підтримки, включаючи академічну, адміністративну, фінансову та розвинуту, щоб допомогти студентам та викладачам, коли це необхідно, в отриманні знань, досвіду роботи та готовності до лідерства. Також працюйте разом з факультетом, щоб забезпечити та підтримувати заходи, які дозволяють студентам скористатися досвідом роботи з бізнесом, промисловістю / кар'єрою та діяльністю громади, а також безпосередньо залучаються до всіх рівнів початкового рівня практиків для старших корпоративних керівників.

Бізнес та промисловість - прагнуть до взаємовигідної підтримки університету та його випускників. У своїх зусиллях з продовження навчання, MSOE забезпечить широкі можливості в інформаційно-пропагандистських заходах, які включають програми надання градусів, кредитні та некредитові курси та індивідуальні пропозиції для тих, хто бажає особистого та / або професійного просування.

Інституціональні принципи

Основні переконання в Інституті школи Мілуокі такі:

 • Основна увага приділяється індивідуальному студенту.
 • Навчання протягом усього життя має важливе значення для успіху.
 • Виділений факультет з актуальним, сучасним досвідом є основою нашого процесу навчання.
 • Науково-математичні міркування та процеси мають важливе значення.
 • Прикладні дослідження та розвиваються та міждисциплінарні технології є життєво важливими для використання можливостей.
 • Розвиток комунікативних навичок необхідний для ефективної роботи.
 • Студентський досвід зміцнюється завдяки взаємодії з галузями бізнесу, промисловості та охорони здоров'я.
 • Розвиток лідерських та підприємницьких характеристик має важливе значення.
 • Студенти, викладачі, співробітники та волонтери поділяють відповідальність за навчання.
 • Для успіху потрібні сильні особисті цінності.
 • Випускники сприяють зміцненню інституту за допомогою їх адвокатів, заохочення та підтримки.
 • Свобода з відповідальністю є основою вільного підприємництва.
 • Є сила у різноманітності.
 • Глобальна обізнаність повинна відображатись у всіх заходах.
 • Початок та прийняття змін необхідні для того, щоб передбачати та використовувати можливості.

Акредитація


Ми повністю акредитовані університет./>

Два основних типи агентств з акредитації в США - регіональні асоціації та професійні асоціації. Ці асоціації незалежні від уряду та складаються з поважних педагогів та професіоналів. Команди фахівців із асоціацій регулярно відвідують коледжі та університети, щоб оцінювати та звітувати про їхню якість. Інститут школи Milwaukee акредитований Вищою навчальною комісією (800) 621-7440 (www.ncahlc.org).

Наступні програми MSOE акредитовані Інженерною акредитаційною комісією ABET , http://www.abet.org

 • Архітектурна інженерія (BS)
 • Біомедична інженерія (BS)
 • Біомолекулярна інженерія (БС)
 • Комп'ютерна інженерія (BS)
 • Електротехніка (БС)
 • Техніка (BSE)
 • Промислова інженерія (BS)
 • Машинобудування (BS)
 • Програмне забезпечення (BS)

Програма бакалавра в області медсестер акредитована Комісією з колегіальної медсестринської освіти (CCNE) , One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036; телефон (202) 887-6791 і має повне схвалення Вісконсінської комісії з регулювання та ліцензування, 1400 E. Washington, Madison, WI, 53703.

Програма бакалавра в галузі управління будівництвом акредитована Американською радою з будівельної освіти (ACCE) , 1717 North Loop 1604 East, Suite 320, San Antonio, TX 78232-1570; Телефон (210) 495-6161, факс (210) 495-6168, email acce@acce-hq.org

Магістр наук в галузі перфузії акредитований Комісією з акредитації навчальних програм союзних медичних працівників (CAAHEP) , 25400 US Highway 19 N, Suite 158, Clearwater, FL 33763; телефон (727) 210-235, факс (727) 210-2354

Розташування

Мілуокі

Milwaukee School of Engineering

Address
Milwaukee School of Engineering
1025 N. Broadway

53202-3109 Мілуокі, Вісконсін, США
Веб-сайт
Телефон
+1 414-277-6763